Úvod » Odehráli jsme...

sobota 10. června 2017: Probluz - Syrovátka 9:2 (4:0)

publikováno 23.06.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

V úvodu utkání byla Syrovátka lepší, ale domácí podržel brankář L. Brambora. Od 20. minuty domácí jasně dominovali a s chutí si zastříleli.

Fakta – branky: Beneš 2, Kolakovský 2, Prostředník 2, Pečenka, Karlík, Brixi L. – Pleskot R., Chrudimský. ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:0, diváci: 80, rozhodčí Liebisch (Franc a Kejř). Sestavy – Probluz: Brambora L. – Brixi M. (46. Šťastný), Neumann F., Klouček, Brambora M. – Kolakovský (58. Neumann R.), Karlík, Prostředník, Brixi L. – Beneš, Pečenka. Syrovátka: Šimek – Fikr, Žalský, Štěpánek (52. Kuric), Hanžl (57. Hanousek) – Pleskot Dan., Jarkovský, Chrudimský, Vrchota – Pleskot R. (76. Dvořáček), Tužil.

Nejlepší hráči: Pečenka – Šimek.