Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 25. kola

publikováno 23.06.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

Slavia Hradec B  – Skřivany 0:3

Hosté si tímto vítězstvím stvrdili postup do krajské 1. B třídy. Ve Skřivanech je tak plno radosti: muži budou poprvé v historii hrát 1. B třídu, navíc se ve středu kanonýrovi Radku Schubertovi narodila dcera Eliška.

Fakta – branky: Tauchman, Schubert, Vysuček, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 60, rozhodčí Štancl (Doležal a Hlínovský). Sestavy – Slavia Hradec B: Trojan – Polanský (46. Jánský), Ibrmajer, Špaček, Buriánek – Hejcman, Klicnar (46. Svrbík J.), Lán (46. Voženílek), Líbal (74. Svrbík D.) – Mukařovský, Moník.    Skřivany: Hrubeš – Zima, Postolka, Kofránek (87. Šindler), Matějka (72. Roischel) – Šafařík (70. Kulich), Tauchman, Škaloud, Čapek (87. Božič) – Schubert, Vysuček.

Nejlepší hráči: Špaček – Schubert.

Stěžery – Syrovátka 10:0

Kýžená desítka padla v poslední minutě zápasu.

Fakta – branky: Faltus 3, Spielvogel 2, Vejchoda, Pešl J., Brom z pen., Vácha K., Jedlička, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:1 (nedal Hanžl), poločas 3:0, diváci: 130,rozhodčí Vlachý (Částka a Dostál). Sestavy – Stěžery: Tomek – Mlateček (57. Spielvogel), Brendl, Bílek, Široký – Vejchoda (57. Vácha J.), Gabriel, Štěpánek, Mokrejš (72. Jedlička) – Faltus (57. Vácha K.), Pešl (72. Brom). Syrovátka: Pleskot R. – Jarkovský, Dvořáček, Fikr, Žalský – Kuric (51. Vrchota), Hanžl, Chrudimský, Štěpánek – Pleskot Dan. (77. Knížek), Hanousek.

Nejlepší hráči: Faltus – Pleskot R.

Cerekvice – Kunčice B 7:1

V první poločase domácí svoje šance zahazovali, ale ve druhé půli byli v jejich proměňování mnohem úspěšnější, a tak zaslouženě dosáhli vysokého vítězství.

Fakta – branky: Bělina M. 3, Bělina R. 2 (1 z pen.), Novotný, Erbs – Rakitskyy, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:1, diváci: 40, rozhodčí Ležík (Olah a Štosek). Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina, Javůrek, Hořínek, Strnadel -Orct (55. Rachota), Bělina M., Minich, Jonáš (71. Petřík) - Bělina R. (61. Erbs), Novotný. Kunčice B: Soldán - Charvát, Šolc, Lenomar, Pechar - Kalenský, Zeman, Bleha, Doležal (25. Gábor) - Rakitskyy, Vítek.

Nejlepší hráči: Bělina M. – Soldán.

Červeněves – Myštěves 0:1

Bojovný zápas s mírnou převahu hostí, kteří rozhodli o výhře jediným gólem ze 78. minuty.

Fakta – branka: Vodička, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:1 (nedal Havlena F.), poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Liebisch (Markarjanc a Skyba). Sestavy – Červeněves: Říha – Fichtner, Wojcik, Špičák, Vlček – Král A., Šefara (46. Remsa P.), Čihák (46. Lubas), Král M. -  Malý, Gorel. Myštěves: Michalička – Draštík, Votoček, Čapek, Jelínek J. – Vodička, Brett P., Pospíšil, Havlena F. – Čížek (90. Švarc), Linhart.

Nejlepší hráči: Vlček – Vodička.

Boharyně – Dohalice 2:1

V utkání průměrné úrovně se nakonec ze 3 bodů radovali domácí.

Fakta – branky: Rensa, Málek – Krátký, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 40, rozhodčí Kincl (Novák a Tuček). Sestavy – Boharyně: Flegr – Krejčí, Rensa, Chocenský (64. Adlaf R.) – Steinfeld (54. Hrubý), Volf, Pavlíček, Málek, Adlaf J. – Samek, Melichar. Dohalice: Pišl – Jaroš, Miškář, Juran, Krátký – Podubecký, Vorel, Zapadlo (73. Košťál) – Tomáš (86. Gazdík), Dvořák, Kulhánek.       Nejlepší hráči: Rensa – Krátký.

Vysoká B – Probluz 3:7

Zasloužené vítězství hostů.

Fakta – branky: Hovorka, Starý, Hafner – Brixi L. 4, Brixi M. z pen., Klouček, Pečenka, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:3, diváci: 20, rozhodčí Doubrava (Dostál a Novák). Sestavy – Vysoká B: Tejkal – Filipek, Feistel, Hovorka, Novák – Starý, Hynek, Šága, Dvořák – Hafner (80. Červenka), Šinták (70. Ludvík). Probluz: Brambora L. – Brixi M., Neumann F., Prostředník, Brambora M. (62. Vohralík) – Beneš, Karlík (80 Neumann R.), Klouček (46. Šťastný), Kolakovský – Brixi L., Pečenka.

Nejlepší hráči: Šinták – Brixi L.

Kosičky – Třebeš B 7:0

Stálá převaha domácích vyústila ve vysoké skóre.

Fakta – branky: Koliáš 2, Žaloudek, Dašek, Stránský, Schovanec, Koóš, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 60, rozhodčí Olah (Skyba a Ležík). Sestavy – Kosičky: Tomek – Havlín, Dašek, Rychnovský (46. Pražák), Beneš (75. Kvaček) – Žaloudek, Koliáš, Schovanec (85. Koóš), Motyčka – Mareček, Stránský. Třebeš B: Kollátor – Michlík, Bielčik, Téra, Štajer – Kosyak, Cílek, Vlach, Franta – Pitra, Sobotka.

Nejlepší hráči: Žaloudek – Kollátor.