Výsledky 24. kola

publikováno 23.06.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

Dohalice – Vysoká B 10:2

Dohalice se rozloučily s domácími diváky vysokou výhru.

Fakta – branky: Dvořák 4, Jaroš 2, Krátký, Podubecký, Vorel, Kulhánek – Hovorka, Starý, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:0, diváci: 60, rozhodčí Mottajček (Koza M. a Votrubec). Sestavy – Dohalice: Chmelař – Krátký, Juran (46. Jaroš), Miškář, Gazdík Matěj – Podubecký, Dvořák, Vorel, Gazdík Martin (63. Pišl) – Kulhánek, Zapadlo (80. Lindr). Vysoká B: Červenka – Hovorka, Novák R., Vicany, Vavřina – Feistel, Dvořák, Starý, Novák M. – Tejkal, Schmidt.

Nejlepší hráči: Dvořák – Červenka.

Syrovátka – Cerekvice 4:4

Za pěkného počasí se hrál útočný fotbal z obou stran, který se musel líbit divákům. K hladkému průběhu přispěl i výkon rozhodčích.

Fakta – branky: Pleskot Dan. 2 (1 z pen.), Hanžl, Militký – Novotný 2, Hořínek, Minich,  ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:3, diváci: 50, rozhodčí Kekelák (Kincl a Daněk). Sestavy – Syrovátka: Šimek – Musil, Jarkovský, Dvořáček, Žalský – Štěpánek, Hanžl, Pleskot R., Militký – Pleskot Dan. (88. Hanousek), Císař. Cerekvice: Tomášek – Dědina, Hořínek, Minich, Javůrek – Jonáš (35. Petřík), Bělina M., Novotný, Erbs (79. Masařík) – Rachota, Orct.

Nejlepší hráči: Pleskot Dan. – Novotný.

Skřivany – Stěžery 1:2

Hosté se představili v dobrém světle a první půlhodinu byli lepší, leč zahazovali šance. Ve 30. min. přišla penalta i vyloučení domácího hráče a převahu v poli v závěru Stěžery přetavily ve vítězství.

Fakta – branky: 16. Zima – 31. Faltus z pen., 79. Gabriel, ŽK 3:3, ČK 1:0 (30. Brzek), PK 0:1, poločas 1:1, diváci: 135, rozhodčí Ikizgül (Doležal a Skyba).  Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Zima, Brzek, Postolka (83. Božič), Kofránek – Kulich (46. Ludvík), Tauchman, Škaloud, Roischel (81. Šindler) – Schubert, Čapek. Stěžery: Tomek – Mlateček, Bílek, Brendl, Samšeňák (46. Široký) – Vejchoda, Gabriel, Štěpánek, Mokrejš – Faltus, Pešl (83. Brom).

Nejlepší hráči: Zima – Tomek.

Probluz – Slavia Hradec B 5:3

V kvalitním utkání domácí po dvou prohraných předchozích zápasech konečně zabrali proti velmi dobře hrajícímu mladému týmu Slavie.

Fakta – branky: Pečenka 2, Karlík, Brixi L., Podzimek – Mukařovský z pen.,  Mottl, Hutla, ŽK 2:3, ČK 0:1 (82. Mottl), PK 0:1, poločas 3:0, diváci: 47, rozhodčí Stránský (Firbacher a Kneifel). Sestavy – Probluz: Brambora L. – Brixi M., Klouček, Brambora M., Prostředník – Beneš, Karlík, Podzimek (75. Vohralík), Kolakovský – Brixi L., Pečenka. Slavia Hradec B: Sedláček – Buriánek, Mottl, Mukařovský, Šedina – Hajcman, Dostál, Líbal, Špaček – Hutla, Josef.

Nejlepší hráči: Brambora L. – Mukařovský.

Třebeš B – Boharyně 7:3

Jednoznačné vítězství domácího týmu, když hosté výsledek zkorigovali až po vystřídání.

Fakta – branky: Kosyak 2, Tošovský 2, Štajer M., Hodek, Cílek – Málek 2, Rejmánek, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 55, rozhodčí Krejska (Jánský a Markarjanc). Sestavy – Třebeš B: Kollátor – Kosyak (59. Tomáš), Farkaš (53. Michlík), Majer, Štajer M. – Franta (46. Heřman), Rederer (57. Žoček), Cílek, Hodek (62. Drapák) – Tošovský, Rychtár. Boharyně: Flegr – Krejčí, Rensa, Adlaf, Málek – Pavlíček, Volf, Hrubý, Rejmánek – Melichar, Samek.

Nejlepší hráči: Tošovský, Cílek – Málek.

Myštěves – Kosičky 2:4

Hosté proměnili na rozdíl od domácích svoje šance a díky tomu zvítězili.        Fakta – branky: 17. Jelínek J., 52. Pospíšil – 59. a 90. Stránský Martin, 15. Koliáš, 55. Motyčka, ŽK 4:1, ČK 1:0 (87. Hlaváč za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 70, rozhodčí Šeba (Ležík a Kekelák). Sestavy – Myštěves: Michalička – Jelínek J., Čapek (61. Draštík), Brett P., Brett V. (86. Teichman) – Hlaváč, Pospíšil, Hladík, Veselý (41. Švarc) – Čížek (90. Valenta), Linhart. Kosičky: Tomek – Schovanec, Havlín, Stránský Martin, Beneš – Motyčka, Dašek, Žaloudek, Mareček – Pražák, Koliáš.

Nejlepší hráči: Jelínek J. – Stránský Martin.

Kunčice B – Červeněves 3:2

Vyrovnaný zápas z nějž vyšli vítězně šťastnější domácí.

Fakta – branky: Zákravský 2, Kalenský – Čihák, Gorel, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 128, rozhodčí Koza V. (Částka a Koza M.). Sestavy – Kunčice B: Zasadil – Šolc, Charvát, Zouhar, Zákravský – Lenomar (61. Bleha), Pechar, Koza (89. Vítek), Kalenský (53. Zeman) – Hladký (78. Šulc), Dudek. Červeněves: Říha – Fichtner, Wojcik, Trejbal, Špičák – Král A. (87. Novotný), Šefara (83. Sucharda), Malý, Čihák – Gorel, Král M.

Nejlepší hráči: Zákravský – Král M.