Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 23. kola

publikováno 23.06.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

Vysoká B – Slavia Hradec B 1:5

Srdnatě bojující domácí nestačili v závěru na mladý a fotbalovější tým Slavie. Výborný výkon podalo trio rozhodčích.

Fakta – branky: Starý – Mukařovský 2, Baťka, Erber, Ibrmajer, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 40, rozhodčí Ležík (Franc a Štosek). Sestavy – Vysoká B: Červenka – Filipek, Hovorka, Novák R. (89. Richter), Šága – Hynek, Starý, Hafner, Tejkal (74. Schmidt) – Horáček, Handl. Slavia Hradec B: Derner – Polanský (52. Klicnar), Špaček, Ibrmajer, Šedina – Hajcman, Doležal (14. Erber), Mottl, Baťka – Mukařovský, Bartoš.

Nejlepší hráči: Schmidt – Mukařovský.

Stěžery – Probluz 9:1

Obrana Probluze nestačila po celý zápas na přímočaré akce domácích.

Fakta – branky: Faltus 4, Štěpánek 2, vlastní 2 (Pečenka, Brixi M.), Vácha K. – Pečenka, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 5:0, diváci: 150, rozhodčí Částka (Markarjanc a Kejř). Sestavy – Stěžery: Tomek – Mlateček, Brendl, Bílek, Široký (65. Spielvogel) – Vejchoda (74. Brom), Vácha J., Štěpánek – Vácha K. (29. Mokrejš), Faltus, Pešl. Probluz: Brambora L. – Brixi M., Klouček, Podzimek, Brambora M. – Beneš, Prostředník, Pečenka, Tichý J. – Kolakovský, Kolovratník (46. Tichý M.).   Nejlepší hráči: Faltus – Pečenka.

Cerekvice – Skřivany 1:1

V první půli byli mírně lepší hosté, ve druhé zase domácí, a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.

Fakta – branky: Novotný – Schubert, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 60, rozhodčí Liebisch (Skyba a Zámečník F.). Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina, Javůrek, Hořínek, Strnadel - Bělina R., Bělina M., Minich, Jonáš - Erbs (78. Petřík), Novotný (88. Masařík). Skřivany: Hrubeš - Zima, Brzek, Postolka, Kofránek - Gracík (58. Stěhulka), Trutnovský, Tauchmann, Roischel - Čapek, Schubert.

Nejlepší hráči: Jonáš – Schubert.

Červeněves – Syrovátka 0:0

Fotbal plakal, do černého se netrefil nikdo, a tak se body dělily.

Fakta – ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 60, rozhodčí Štancl (Stránský a Purma). Sestavy – Červeněves: Říha – Fichtner, Novák, Wojcik, Šefara – Král A., Špičák, Gorel, Čihák (81. Malý) – Král M., Sedláček. Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil (77. Hanousek), Jarkovský, Žalský, Hanžl – Tužil, Polák, Štěpánek, Pleskot D. – Militký, Císař.

Nejlepší hráči: Král A. – Pleskot R.

Kosičky – Kunčice B 4:0

Stálá převaha domácích vyústila gólově ve 2. poločase v přesvědčivou výhru Kosiček.

Fakta – branky: Tér, Havlín z pen., Žaloudek, Donát, ŽK 5:4, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Podhajský (Kekelák a Koza M.).

Sestavy – Kosičky: Tomek – Schovanec, Havlín, Stránský (85. Pražák), Beneš – Motyčka (68. Donát), Rychnovský, Tér, Žaloudek – Mareček, Kvaček. Kunčice B: Zasadil – Soukal, Bleha, Pechar J., Pechar P. – Zeman, Doležal (61. Bareš), Kalenský, Rakitskyy – Lenomar (46. Gábor), Beneš.

Nejlepší hráči: Stránský Martin – Pechar J.

Boharyně – Myštěves 1:0

O výsledku pohledného utkání rozhodla jediná branka Samka z 80. minuty.

Fakta – branka: 80. Samek, ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 45, rozhodčí Vlachý (Zámečník P. a Kosař). Sestavy – Boharyně: Flegr – Krejčí, Rensa, Hrubý – Pšenička, Pavlíček, Volf (46. Samek), Málek, Adlaf – Rejmánek (63. Chocenský), Melichar. Myštěves: Teichman – Draštík, Čapek, Brett P., Petráček (86. Švarc) – Hladík, Čížek, Pospíšil, Hlaváč (87. Haluza) – Jelínek, Linhart.

Nejlepší hráči: Flegr – Brett P.

Dohalice – Třebeš B 2:4

Domácím patřil 1. poločas, po změně stran hosté skóre otočili na svoji stranu.

Fakta – branky: Blažek, Lindr z pen. – Štajer, Kosyak, Fridrich, Tošovský, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 51, rozhodčí Ikizgül (Kekelák a Koza M.). Sestavy – Dohalice: Čížek – Krátký, Taichman, Juran (78. Petřík), Gazdík – Blažek, Zapadlo, Podubecký (74. Erben), Kulhánek – Lindr, Pišl. Třebeš B: Vocl – Michlík (71. Vírava), Bielčik, Téra, Štajer – Kosyak (75. Fridrich), Rederer, Cílek, Hodek – Tošovský, Pitra (76. Bartoš).

Nejlepší hráči: Lindr – Kosyak.