Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 22. kola

publikováno 23.06.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

Syrovátka – Kosičky 3:0

První jarní vítězství domácích, když si po většinu zápasu udržovali mírnou převahu a využili i oslabení hostů kvůli vyloučení a zranění.

Fakta – branky: Tužil 2, Militký, ŽK 3:2, ČK 0:1 (Černý M.), PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 89, rozhodčí Stránský (Vančura a Skyba). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil, Fikr, Jarkovský, Žalský – Hanžl, Tužil, Polák, Štěpánek – Pleskot D. (85. Mrštík), Militký (64. Hanousek). Kosičky: Koliáš J. – Žaloudek (46. Koliáš A.), Koóš (4. Žďárský), Schovanec, Havlín (46. Žarnovský) – Stránský, Beneš (58. Pražák), Volf, Černý M. – Motyčka, Rychnovský.

Nejlepší hráči: Pleskot R. – Schovanec.

Skřivany – Červeněves 1:0

Fotbal tentokráte plakal, a tak derby před početným publikem rozhodl až perfektně zahraný trestný kop Škalouda a následná hlavička Kofránka.

Fakta – branka: 59. Kofránek, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 205, rozhodčí Částka (Koza a Doubrava). Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Zima, Kofránek, Brzek, Roischel – Čapek (81. Kulich), Trutnovský (78. Šindler), Škaloud, Pošík (89. Špáta) – Schubert, Šafařík (86. Božič). Červeněves: Říha – Fichtner, Novák, Trejbal (12. Čihák, 82. Remsa), Drobný – Šefara, Wojcik, Král A. (84. Mikulka), Michálek (51. Novotný), Špičák – Gorel.

Nejlepší hráči: Kofránek – Novák.

Probluz – Cerekvice 1:5

Domácí po katastrofálním výkonu a přístupu naprosto zaslouženě utrpěli debakl.

Fakta – branky: Pečenka – Bělina R. 2, Bělina M., Minich, Orct, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 35, rozhodčí Kincl (Daněk a Doležal). Sestavy – Probluz: Brambora L. – Brixi M., Neumann F., Prostředník, Kolovrátník – Brambora M. (46. Podzimek), Klouček, Pečenka, Tichý – Brixi L. (23. Neumann R.), Kolakovský. Cerekvice: Tomášek – Dědina, Orct, Minich, Bělina R. – Javůrek, Jonáš (75. Petřík), Bělina M., Novotný – Rachota, Strnadel.

Nejlepší hráči: Podzimek – Bělina R.

Myštěves – Dohalice 1:2

Fotbal mnoho krásy nenabídl a šťastnější hosté si díky gólu v závěru odvezli 3 body.

Fakta – branky: 42. Veselý – 60. Gazdík Matěj, 90. Dvořák, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 100, rozhodčí Koza (Markarjanc a Trojan). Sestavy – Myštěves: Teichman – Draštík, Čapek, Jelínek D., Jelínek J. – Hlaváč (78. Vobořil), Hladík, Čížek, Pospíšil – Veselý, Brett V. (30. Bajza). Dohalice: Čížek – Krátký, Jaroš, Taichman, Juran – Novák, Gazdík Matěj, Gazdík Martin (74. Podubecký), Vorel – Zapadlo, Dvořák.

Nejlepší hráči: Jelínek J. – Dvořák.

Kunčice B – Boharyně 4:1

Posílený domácí tým se postupně v sousedském derby rozehrál a nepřipustil drama.

Fakta – branky: Doležal 2, Zákravský, Soukal – Málek z pen., ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 3:1, diváci: 100, rozhodčí Šeba (Štancl a Daněk). Sestavy – Kunčice B: Soldán – Šolc, Soukal, Pechar J., Pechar P. (73. Bleha) – Dudek, Rohlíček (60. Charvát), Zákravský, Zeman (46. Kalenský) – Doležal, Kuta.    Boharyně: Flegr – Krejčí (46. Steinfeld), Chocenský, Rensa, Adlaf – Pšenička, Pavlíček, Málek, Hrubý – Melichar, Samek.

Nejlepší hráči: Zákravský – Rensa.

Třebeš B – Vysoká B 3:1

Palo Mizerík (trenér Třebeš B): „V 1. poločase nás hosté zaskočili rychlou brankou a od té doby to bylo dobývání hostující brány. Poté se nám podařilo vyrovnat a po změně stran jsme hru zcela ovládli.“ Jiří Černík (vedoucí Vysoká B): „Ve 2. poločase domácí ovládli hřiště a zaslouženě vyhráli.“

Fakta – branky: Drapák, Tošovský, Zeman J. – Starý, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Liebisch (Novák a Koza M.). Sestavy – Třebeš B: Kollátor – Bielčik, Štajer M., Kosyak, Tesař (46. Majer) – Hodek (77. Neugebauer), Rederer, Cílek, Rychtár – Tošovský, Drapák (71. Zeman J.). Vysoká B: Červenka – Filipek (86. Horáček), Hovorka, Novák M., Jelínek – Novák R., Šága, Olšák, Hynek – Tejkal, Starý.

Nejlepší hráči: Rychtár – Šága.

Slavia Hradec B – Stěžery 5:0

Jednoznačná záležitost domácích.

Fakta – branky: Chobotský 2, Hutla 2, Mottl, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 80, rozhodčí Olah (Kincl a Částka). Sestavy – Slavia Hradec B: Derner Š. – Polanský (50. Buriánek), Ibrmajer, Špaček, Šedina – Hejcman, Mottl, Chobotský, Derner L. – Mukařovský, Hutla (72. Horváth). Stěžery: Tomek – Brendl, Bílek, Mlateček, Samšeňák J. (38. Široký) – Pešl, Mokrejš (71. Samšeňák M., 82. Tluka), Vácha J., Štěpánek – Vejchoda, Gabriel.

Nejlepší hráči: Chobotský – Vácha J.