Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 21. kola

publikováno 23.06.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

Cerekvice – Slavia Hradec B 7:3

V utkání bohatém na góly byli domácí mnohem efektivnější v koncovce a zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Bělina R. 3, Bělina M. 2, Jonáš, Novotný – Baťka 2, Mukařovský, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Jonáš), poločas 3:0, diváci: 60, rozhodčí Mottajček (Merbs a Minich). Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina, Javůrek, Rachota, Strnadel - Masařík, Bělina M., Minich, Jonáš - Bělina R., Novotný.Slavia Hradec B: Trojan - Polanský, Šimůnek, Špaček, Kašpar (43. Václavíček) - Hajcman, Brázda, Derner, Linhart - Mukařovský, Baťka.

Nejlepší hráči: Novotný – Baťka.

Červeněves - Probluz 1:2

Domácí netaktickou hrou ve 2. poločase ztratili doma všechny body, když hosté dali tříbodový gól v 90. minutě.

Fakta – branky: Wojcik – Prostředník, Pečenka, ŽK 3:4, ČK 0:1 (Karlík), PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 70, rozhodčí Ležík (Malý a Deml). Sestavy – Červeněves: Říha – Novák, Trejbal, Wojcik, Michálek – Šefara (67. Čihák), Král A., Král M., Gorel (76. Špičák) – Mikácsi, Hillebrand. Probluz: Neumann – Brixi M., Klouček, Prostředník, Tichý – Beneš, Karlík, Havrda (33. Macháň), Pečenka – Brixi L., Kolakovský (55. Karabinoš).

Nejlepší hráči: Michálek – Pečenka.

Boharyně - Syrovátka 3:0

Domácí měli po celý zápas převahu a zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Pavlíček, Samek, Hrubý, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 1:0 (Nedal Volf), poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Ikizgül (Vančura a Brett). Sestavy – Boharyně: Flegr – Krejčí (53. Hrubý), Rensa, Chocenský – Pšenička, Pavlíček, Volf, Málek, Adlaf (61. Rejmánek) – Melichar, Samek. Syrovátka: Šimek – Svejštil, Fikr, Polák, Žalský – Hanžl (75. Mrštík), Tužil, Vodička, Štěpánek – Pleskot R., Hanousek (46. Pleskot D.).

Nejlepší hráči: Pavlíček – Šimek.

Dohalice – Kunčice B 4:2

Přestože hosté dokázali srovnat dvoubrankové manko, nakonec domácí přidali další dvě branky a radovali se z prvního jarního vítězství na své půdě.

Fakta – branky: Gazdík Martin, Vorel, Zapadlo, Novák – Rakitskyy, Pechar, ŽK 0:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 65, rozhodčí Krejska (Liebisch a Silber). Sestavy – Dohalice: Čížek – Košťál, Krátký, Miškář, Juran – Novák (71. Dvořák), Gazdík Matěj, Gazdík Martin, Lindr L. (26. Blažek) – Zapadlo (82. Lindr M.), Vorel. Kunčice B: Zasadil – Koblása, Šolc, Zeman, Bleha – Pechar, Doležal (80. Beneš), Kotrč (46. Sentivan), Holý (82. Kvasnička) – Lenomar, Rakitskyy.

Nejlepší hráči: Krátký – Rakitskyy.

Třebeš B - Myštěves 2:0

Domácí tým byl po celý zápas lepší a ve 2. poločase rozhodl dvěma brankami o své výhře.

Fakta – branky: Rychtár 2, ŽK 2:4, ČK 0:1 (Havlena F.), PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 150, rozhodčí Kekelák (Kejř a Zámečník P.). Sestavy – Třebeš B: Vocl – Neugebauer, Bielčik, Farkaš (33. Majer), Vlach – Kosyak, Rederer, Cílek, Franta (83. Štajer) – Rychtár (90. Žoček), Tošovský (78. Vlkanova). Myštěves: Teichman – Draštík, Votoček (49. Hladík), Čapek, Jelínek D. – Hlaváč (85. Bajza), Pospíšil, Vodička, Havlena F. – Kaliáš (46. Veselý), Linhart.

Nejlepší hráči: Cílek – Teichman.

Kosičky - Skřivany 4:3

Domácí byli lepším týmem a vyjádřili to i střelecky, když dali o gól více.

Fakta – branky: 50. a 82. Stránský, 34. Koóš, 75. Koliáš – 12. a 86. z pen. Schubert, 78. Kofránek, ŽK 4:2, ČK 0:1 (63. Vysuček), PK 0:1, poločas 1:1, diváci: 85, rozhodčí Dostál (Kneifel a Zámečník F.). Sestavy – Kosičky: Tomek – Černý, Šanda, Volf, Dašek – Žaloudek, Stránský, Beneš (46. Koníček), Koliáš – Schovanec, Koóš (40. Motyčka, 89. Pražák). Skřivany: Hrubeš – Zima (35. Šindler), Brzek, Kofránek, Roischel – Šafařík, Škaloud, Tauchman (89. Špáta), Čapek (30. Kulich) – Vysuček, Schubert.

Nejlepší hráči: Žaloudek – Schubert.

Vysoká B - Stěžery 3:0

Bojovné utkání, kde domácí konečně ukázali že fotbal hrát umějí, vyhrála zaslouženě rezerva Vysoké, když soupeře dokonale zaskočila i díky hattricku Jana Pražáka.

Fakta – branky: Pražák 3, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 50, rozhodčí Grossman (Franc a Doubrava). Sestavy – Vysoká B: Tejkal – Filipek, Hovorka, Novák, Jelínek – Šága, Olšák (80. Hafner), Ptáček, Starý (87. Červenka) – Pražák, Šinták. Stěžery: Samšeňák – Bílek, Brendl, Mlateček, Mokrejš – Pešl, Spielvogel (46. Štosek), Vácha J., Vácha K. (73. Brom) – Vejchoda, Tluka (38. Jedlička).

Nejlepší hráči: Pražák – Vácha K.