Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 20. kola

publikováno 23.06.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

Syrovátka – Dohalice 2:2

Na těžkém terénu se hrál pohledný fotbal, když domácí v početním oslabení vybojovali zaslouženou remízu, o kterou se zasloužil zejména nestárnoucí gólman Daniel Šimek.

Fakta – branky: Císař, Pleskot R. – Kulhánek, Krátký, ŽK 2:3, ČK 1:0 (Císař), PK 0:1 (nedal Kulhánek), poločas 2:2, diváci: 68, rozhodčí Podhajský (Dostál a Štosek). Sestavy – Syrovátka: Šimek – Svějštil, Fikr, Jarkovský, Luštinec – Císař, Tužil, Vodička, Hanžl (62. Štěpánek) – Žalský, Pleskot R. (90. + 1. Hanousek). Dohalice: Kukla – Košťál, Taichman, Miškář (46. Gazdík Matěj), Juran – Novák, Krátký, Vorel, Zapadlo – Kulhánek, Gazdík Martin.

Nejlepší hráči: Šimek – Kulhánek.

Skřivany – Boharyně 5:0

Domácí rozhodli o osudu střetnutí již v 1. poločase a zaslouženě získali 3 body.

Fakta – branky: 27., 38. a 42. Šafařík, 23. Tauchman, 61. Kofránek, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:0, diváci: 103, rozhodčí Doubrava (Koza V. a Koza M.). Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Zima (61. Šindler), Brzek, Postolka (46. Roischel), Kofránek – Čapek (81. Gracík), Škaloud, Tauchman, Šafařík (71. Stěhulka) – Vysuček (78. Božič), Schubert. Boharyně: Flegr – Krejčí, Remsa, Čáslavský, Chocenský – Pavlíček, Samek, Volf, Pšenička – Málek (67. Hrubý), Rejmánek.

Nejlepší hráči: Šafařík – Flegr.

Probluz – Kosičky 5:3

V zajímavém utkání domácí proměnili o dvě šance více, a tak zaslouženě vyhráli o 2 góly.

Fakta – branky: Brixi L. 2, Brixi M., Pečenka, Klouček – Stránský z pen., Beneš, Černý, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:2 (nedal Žaloudek), poločas 3:2, diváci: 50, rozhodčí Částka (Ležík a Jánský). Sestavy – Probluz: Brambora L. – Brixi M., Prostředník, Tichý, Brambora M. – Beneš, Klouček, Karlík (46. Kolakovský), Pečenka – Brixi L. (70. Karabinoš), Havrda. Kosičky: Tomek – Koóš (20. Koliáš), Havlín, Pražák, Volf – Schovanec (46. Koníček), Dašek (46. Žarnovský), Stránský, Beneš – Černý, Žaloudek.

Nejlepší hráči: Klouček – Černý.

Myštěves – Vysoká B 7:2

V utkání nevalné úrovně zvítězili domácí díky lepší koncovce.

Fakta – branky: 69. a 77. Linhart, 11. Havlena F., 22. Hlaváč, 40. Pospíšil, 45. Čížek, 88. Veselý – 50. Šinták, 73. Šága, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:0, diváci: 80, rozhodčí Štancl (Novák a Doležal). Sestavy – Myštěves: Teichman – Draštík, Votoček (85. Hladík), Jelínek D., Bajza – Hlaváč (63. Vodička), Pospíšil, Čížek, Havlena F. (46. Veselý) – Havlena J., Linhart. Vysoká B: Tejkal – Filipek, Hovorka, Novák (68. Červenka), Jelínek – Jarkovský, Olšák, Ludvík (19. Horáček, 46. Novotný), Starý, Šága – Šinták.

Nejlepší hráči: Jelínek D. – Jarkovský.

Stěžery – Cerekvice 2:0

V 10. minutě domácí vedli už 2:0 a od té doby se hosté snažili neinkasovat, což se jim povedlo.

Fakta – branky: Vejchoda, Pešl, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 100,rozhodčí Konhefr (Kekelák a Šeba). Sestavy – Stěžery: Samšeňák M. – Široký (46. Mlateček), Brendl, Ducháček, Samšeňák J. – Vejchoda, Gabriel (59. Bílek), Vácha J., Pešl (68. Mokrejš) – Vácha K., Faltus. Cerekvice: Tomášek – Dědina (75. Petřík), Strnadel, Minich, Bělina R. – Javůrek, Jonáš, Bělina M., Orct – Novotný, Rachota.

Nejlepší hráči: Vejchoda – Bělina R.

Kunčice B – Třebeš B 3:2

Po řádné poločasové domluvě a prostřídání se domácím podařil dokonalý obrat.

Fakta – branky: Zákravský 2, Zounar – Vlkanova, Rederer, ŽK 4:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 70, rozhodčí Vlachý (Koza M. a Firbacher).  Sestavy – Kunčice B: Soldán – Koblása, Soukal, Zounar, Dudek – Pechar, Hladký, Zákravský, Kalenský (58. Vlášek) – Lenomar (46. Laštovička), Doležal. Třebeš B: Kollátor – Vírava (46. Bartoš), Bielčik, Landa, Kosyak – Matějka (33. Franta), Rederer, Cílek, Hodek (58. Pitra) – Tošovský, Vlkanova.

Nejlepší hráči: Zákravský – Bielčik.

Slavia Hradec B – Červeněves 6:1

Zasloužené vítězství podpořené šesti brankami se zrodilo ve 2. poločase.

Fakta – branky: Mukařovský 2, Derner 2, Šimůnek, Baťka – Špičák, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 50, rozhodčí Kincl (Doubrava a Novák).  Sestavy – Slavia Hradec B: Lenihan – Polanský (68. Dvořák), Klicnar (46. Šedina), Šimůnek, Baťka – Hejcman, Kašpar, Doležal (34. Josef), Chobotský – Mukařovský, Derner. Červeněves: Říha – Novák, Trejbal, Špičák, Mikulka (52. Wojcik) – Král, Fichtner, Šefara, Mikácsi – Gorel (75. Novotný), Hillebrand.

Nejlepší hráči: Šimůnek – Trejbal.