Výsledky 19. kola

publikováno 23.06.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

Vysoká B – Cerekvice 1:5

Produktivnější hosté po zásluze vyhráli za tři body.

Fakta – branky: Starý – Orct 2, Jonáš, Novotný, Petřík, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, diváci: 30, rozhodčí Ikizgül (Částka a Kejř). Sestavy – Vysoká B: Červenka – Filipek, Vicany (46. Šága), Hovorka, Novák R. – Novák M., Ludvík, Starý, Hynek – Horáček, Tejkal. Cerekvice: Tomášek – Dědina, Strnadel, Minich (77. Masařík), Bělina R. – Javůrek, Jonáš, Bělina M., Orct (68. Petřík) – Novotný, Rachota.

Nejlepší hráči: Hynek – Orct.

Boharyně – Probluz 2:4

Ve vyrovnaném utkání byli hosté úspěšnější v koncovce.

Fakta – branky: Chocenský, Volf – Pečenka 2, Brixi L., Beneš, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 50, rozhodčí Grossman (Trojan a Pavlíček). Sestavy – Boharyně: Flegr – Krejčí, Rensa, Macháček (59. Široký) – Samek, Steinfeld (50. Rejmánek), Pavlíček, Volf, Chocenský – Málek, Adlaf. Probluz: Brambora L. – Brixi M., Prostředník, Tichý, Kolakovský (46.Šťastný, 85. Neumann) – Beneš, Brambora M., Havrda – Pečenka, Brixi L. (65. Karabinoš), Karlík.

Nejlepší hráči: Rensa – Pečenka.

Dohalice – Skřivany 1:3

Za podpory silného větru se hosté dostali v 1. poločase do dvoubrankového vedení, domácí ve 2. půli dokázali snížit na 1:2, ale vyrovnat se jim nepodařilo a naopak inkasovali 3. gól.

Fakta – branky: Záruba – Čapek, Vysuček, Schubert, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 80, rozhodčí Liebisch (Kekelák a Doubrava). Sestavy – Dohalice: Chmelař – Košťál (70. Lindr), Krátký, Jaroš, Juran (80. Gazdík Martin) – Vorel, Gazdík Matěj (46. Blažek), Dvořák, Zapadlo (80. Novák) – Kulhánek, Záruba. Skřivany: Hrubeš – Šindler, Brzek, Kofránek, Zima (86. Roischel) – Trutnovský (83. Kulich), Škaloud, Tauchman, Čapek (46. Šafařík) – Vysuček, Schubert.

Nejlepší hráči: Dvořák – Škaloud.

Myštěves – Kunčice B 7:1

1. poločas byl vyrovnaný, ale Myštěves se dostala do vedení díky gólům z rohu a nepřímého kopu. Ve 2. půli si domácí pohlídali vedení a přidali další branky.

Fakta – branky: 5., 64., 70. Havlena F. 3, 32. a 76. Čížek 2, 16. Jelínek J., 78. Havlena J. – 24. Lenomar, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:1, diváci: 80, rozhodčí Kekelák (Merbs a Křičenský). Sestavy – Myštěves: Teichman – Jelínek J., Čapek, Votoček (73. Hladík), Draštík (76. Vodička) - Hlaváč (80. Petráček), Čížek, Pospíšil (87. Švarc), Havlena F. – Havlena J., Kaliáš (63. Linhart). Kunčice B: Soldán – Soukal, Šolc (72. Bleha), Šulc, Žahourek – Zeman, Kalenský, Hladký, Rakitskyy – Lenomar, Doležal (54. Gábor).

Nejlepší hráči: Teichman – Šulc.

Třebeš B – Syrovátka 3:1

Domácí dokázali v poklidném tempu zvítězit.

Fakta – branky: Zeman Jakub 2, Vlkanova – Žalský, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 80, rozhodčí Koza V. (Štosek a Markarjanc). Sestavy – Třebeš B: Vocl – Neugebauer, Bielčik, Farkaš, Štajer (46. Vlach) – Kosyak (46. Vlkanova), Rederer, Cílek, Rychtár (72. Hodek) – Tošovský (76. Žoček), Zeman (63. Franta). Syrovátka: Pleskot R. – Fikr, Dvořáček (24. Jarkovský), Žalský, Císař – Tužil, Vodička (53. Hanousek), Hanžl, Luštinec – Štěpánek, Šimek.

Nejlepší hráči: Rederer – Pleskot R.

Červeněves – Stěžery 1:3

Lepší hosté utkání zlomili dvěma rychlými góly až v samém závěru.

Fakta – branky: Gorel – Vácha K., Faltus, Vácha J., ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 75, rozhodčí Mottajček (Firbacher a Kneifel). Sestavy – Červeněves: Říha – Novák (46. Špičák), Michálek, Trejbal, Král A. – Wojcik D., Fichtner, Šefara, Sedláček – Gorel (80. Čihák), Král M. Stěžery: Tomek – Brendl, Bílek, Faltus, Mokrejš (90. Tluka) – Mlateček (71. Široký), Pešl, Stěpánek, Tušic – Vácha J., Vácha K. (88. Brom).

Nejlepší hráči: Sedláček – Vácha K.

Kosičky – Slavia Hradec B 0:1

Domácí měli převahu, když několik vyložených šancí nedal Stránský, takže se ze šťastné výhry radovali hosté.

Fakta – branka: Chobotský, ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 70, rozhodčí Šeba (Vlachý a Olah). Sestavy – Kosičky: Tomek – Žaloudek, Koóš, Schovanec, Dašek – Černý, Motyčka (76. Koliáš), Havlín, Stránský – Beneš, Pražák. Slavia Hradec B: Trojan – Polanský, Mukařovský, Kašpar, Derner – Chobotský, Špaček, Hutla, Doležal (73. Hajcman) – Klicnar, Baťka.

Nejlepší hráči: Tomek – Chobotský.