Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 18. kola

publikováno 23.06.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

Syrovátka – Myštěves 0:4

Domácí udrželi s favoritem krok celý 1. poločas, když inkasovali pouze z penalty. Ale 2 rychlé góly po změně stran rozhodly o osudu zápasu.

Fakta – branky: Havlena F. 2 (1 z pen.), Havlena J., Linhart, ŽK 4:1, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:1, diváci: 80, rozhodčí Doubrava (Štancl a Novák). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Svějštil, Polák, Dvořáček, Žalský – Císař, Tužil, Jarkovský, Hanžl (86. Štěpánek) – Militký, Vodička (74. Hanousek). Myštěves: Teichman – Jelínek, Čížek (74. Bajza), Čapek, Brett (61. Linhart) – Havlena F., Pospíšil, Hladík, Hlaváč (88. Švarc) – Kaliáš, Havlena J. (86. Haluza).

Nejlepší hráči: Tužil – Havlena F.

Skřivany – Třebeš B 4:0

Hosté se prezentovali dobrou hrou v poli, leč útočnou fázi měli na rozdíl od domácích značně bezzubou, a tak byla výhra Skřivan zasloužená.

Fakta – branky: 36., 80. a 90. Schubert (1 z pen), 3. Čapek, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:0, diváci: 98, rozhodčí Ležík (Vančura a Jánský). Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Šindler (46. Zima), Brzek, Postolka, Kofránek (90. Stěhulka) – Trutnovský (71. Kulich), Škaloud, Tauchman, Čapek (83. Božič) – Vysuček (62. Šafařík), Schubert. Třebeš B: Vocl – Neugebauer, Bielčik, Jindra, Štajer – Majer, Rederer, Cílek, Hodek (51. Obst, 56. Matějka) – Rychtár, Tošovský.

Nejlepší hráči: Schubert – Bielčik.

Probluz – Dohalice 1:2

V sychravém počasí se hrál nepříliš pohledný fotbal. Domácí prohospodařili špatným přístupem 1. poločas, hosté hrající ve 2. poločase na hranici pravidel výsledek a 3 body ubránili.

Fakta – branky: Brixi L. – Dvořák M. 2 (1 z pen.), ŽK 1:4, ČK 1:1 (Klouček – Miškář za 2. ŽK), PK 0:1, poločas 1:2, diváci: 80, rozhodčí Dstál (Markarjanc a Halberštát). Sestavy – Probluz: Brambora L. – Brixi M., Neumann F. (23. Karabinoš), Klouček, Kolakovský (65. Brambora M.) – Beneš, Havrda, Pečenka, Prostředník – Brixi L., Neumann R. (21. Tichý). Dohalice: Chmelař – Lindr (80. Teichman), Krátký, Miškář, Juran – Košťál (74. Gazdík), Dvořák, Vorel, Novák – Zapadlo, Kulhánek.

Nejlepší hráči: Pečenka – Dvořák M.

Stěžery – Kosičky 4:0

O osudu utkání rozhodlo střídání domácího týmu v 57. minutě, když na první tři branky přihrál právě střídající Karel Vácha.

Fakta – branky: Faltus 2, Gabriel 2, ŽK 5:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 90, rozhodčí Stránský (Merbs a Krejska).  Sestavy – Stěžery: Tomek – Ducháček, Brendl, Bílek (46. Mlateček), Tušic – Vejchoda (57. Sooky), Vácha J., Gabriel, Pešl (57. Vácha K.) – Faltus (80. Štěpánek), Mokrejš (74. Široký). Kosičky: Tomek – Volf, Havlín, Koóš – Černý, Schovanec, Dašek, Beneš (73. Mareček), Motyčka – Žaloudek, Stránský (46. Pražák).

Nejlepší hráči: Vácha K. – Tomek.

Cerekvice – Červeněves 3:0

Po vyrovnaném prvním poločase domácí ve druhém dějství přidali a zaslouženě vstřelili tři góly, když se hattrickem blýskl Martin Bělina.

Fakta – branky: Bělina M. 3, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 90, rozhodčí Kekelák (Vlachý a Zámečník P.). Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina, Javůrek, Petřík, Strnadel - Bělina R., Minich, Jonáš, Bělina M. - Novotný, Erbs (77. Masařík). Červeněves: Říha - Novák, Michálek, Král, Čihák (76. Novotný) - Šefara, Fichtner, Špičák, Sedláček -Malý, Wojcik (67. Gorel).

Nejlepší hráči: Bělina M. – Šefara.

Slavia Hradec B – Boharyně 3:0

Zasloužené vítězství domácích po kvalitním výkonu.

Fakta – branky: Hutla 2, Derner L., ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 30, rozhodčí Krejska (Kekelák a Votrubec). Sestavy – Slavia Hradec B: Derner Š. - Polanský (61. Bartoš), Šimůnek (46. Svrbík D.), Ibrmajer (74. Hejcman), Špaček – Derner L. (78. Kašpar), Doležal, Klicnar, Chobotský (61. Svrbík J.) – Hutla, Mukařovský. Boharyně: Flegr – Krejčí, Rensa, Chocenský, Adlaf R. – Steinfeld, Pšenička, Volf (66. Hrubý), Adlaf J. – Málek, Samek.

Nejlepší hráči: Hutla – Samek.

Kunčice B – Vysoká B 6:3

Jednoznačné vítězství domácích, když se hattricky blýskli Laštovička a Pražák.

Fakta – branky: Laštovička 3, Mrázek 2, Zákravský – Pražák 3, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:1, diváci: 70, rozhodčí Čožík (Doležal a Kosař). Sestavy – Kunčice B: Soldán – Zouhar, Soukal, Šolc, Dudek – Zeman, Zákravský, Laštovička, Kalenský – Mrázek (46. Lenomar), Doležal (85. Gábor). Vysoká B: Červenka – Hovorka, Novák, Zákravský, Filipek – Starý, Feistel, Kafka, Pražák – Šinták (56. Tejkal), Novotný.

Nejlepší hráči: Laštovička – Pražák.