Úvod » Odehráli jsme...

sobota 15. dubna 2017: Syrovátka - Myštěves B 0:4 (0:1)

publikováno 23.06.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

Domácí udrželi s favoritem krok celý 1. poločas, když inkasovali pouze z penalty. Ale 2 rychlé góly po změně stran rozhodly o osudu zápasu.

Fakta – branky: Havlena F. 2 (1 z pen.), Havlena J., Linhart, ŽK 4:1, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:1, diváci: 80, rozhodčí Doubrava (Štancl a Novák). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Svějštil, Polák, Dvořáček, Žalský – Císař, Tužil, Jarkovský, Hanžl (86. Štěpánek) – Militký, Vodička (74. Hanousek). Myštěves: Teichman – Jelínek, Čížek (74. Bajza), Čapek, Brett (61. Linhart) – Havlena F., Pospíšil, Hladík, Hlaváč (88. Švarc) – Kaliáš, Havlena J. (86. Haluza).

Nejlepší hráči: Tužil – Havlena F.