Výsledky 17. kola

publikováno 23.06.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

Boharyně – Stěžery 0:3

Hosté měli po celý zápas převahu a zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Gabriel, Vácha K., Faltus, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:1 (nedal Faltus), poločas 0:2, diváci: 80, rozhodčí Olah (Halberštát a Kejř). Sestavy – Boharyně: Flegr – Krejčí, Rensa, Chocenský, Steinfeld – Rejmánek, Adlaf R., Samek, Adlaf J. – Málek, Volf. Stěžery: Tomek – Bílek, Brendl, Mlateček, Samšeňák (39. Vácha J.) – Pešl (86. Široký), Štěpánek, Vejchoda (75. Mokrejš) – Gabriel, Faltus (81. Tluka), Vácha K.

Nejlepší hráči: Chocenský – Gabriel.

Dohalice – Slavia Hradec B 4:4

Proti dobře hrajícímu týmu hostí se domácí dokázali dostat do vedení 4:1 až do 87. minuty, ale jejich slabší fyzická kondice rozhodla o tom, že utkání skončilo remízou.

Fakta – branky: Jaroš, Lindr, Vorel, Kulhánek – Chobotský 2, Lenihan (brankář), Polanský, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 50, rozhodčí Štancl (Franc a Doležal). Sestavy – Dohalice: Čížek – Krátký, Marek, Jaroš, Lindr – Novák, Vorel, Gazdík (87. Rusyn), Košťál (81. Juran) – Zapadlo (76. Záruba), Kulhánek. Slavia Hradec B: Lenihan – Polanský, Mukařovský, Bartoš, Derner – Souček, Chobotský, Špaček, Doležal – Markarjanc (66. Stagl), Klicnar.

Nejlepší hráči: Jaroš – Doležal.

Myštěves – Skřivany 4:1

V utkání o čelo tabulky se hrál kvalitní kombinační fotbal, ve kterém rozhodli domácí již v 1. poločase krásnými brankami. Hattrickem se blýskl Aleš Čížek, ke kvalitnímu fotbalu přispělo i trio rozhodčích.

Fakta – branky: 23., 31. a 36. Čížek, 45. Kaliáš – 47. Čapek, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:0, diváci: 200, rozhodčí Kincl (Krejska a Kekelák). Sestavy – Myštěves: Kulhánek – Draštík, Brett P., Čapek, Brett V. – Havlena F., Pospíšil, Čížek (84. Jelínek D.), Hlaváč (66. Vodička) – Kaliáš, Havlena J. (82. Linhart).   Skřivany: Hrubeš – Pošík (45. Šindler), Brzek, Postolka, Zima (46. Roischel ) – Čapek (64. Kulich), Matějka, Škaloud, Vysuček – Šafařík (81. Sněhulka), Schubert.

Nejlepší hráči: Čížek a Brett P. – Brzek.

Kunčice B – Syrovátka 5:0

Ve druhém poločase dominovali domácí, kteří během 13 minut dali všech 5 gólů.

Fakta – branky: Mrázek 2, Šolc, Dudek, Zákravský, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Koza V. (Koza M. a Rovenský). Sestavy – Kunčice B: Soldán – Zeman, Soukal, Šolc, Koblása – Dudek, Zákravský, Hladký, Kalenský (74. Vlášek) – Mrázek, Lenomar (46. Charvát).  Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil, Polák, Fikr, Žalský – Císař, Tužil, Hanžl, Jarkovský – Militký, Štěpánek.

Nejlepší hráči: Mrázek – Jarkovský.

Třebeš B – Probluz 1:2

Po vyrovnaném 1. poločase mohli domácí rozhodnout v úvodu 2. půle, kdy měli šest vyložených šancí. Hosté svůj vítězný gól vstřelili z ojedinělého protiútoku. Závěrečný tlak už domácím vyrovnání nepřinesl.

Fakta – branky: 33. Cílek z pen. – 18. Pečenka, 70. Beneš, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Mottajček (Trojan a Votrubec). Sestavy – Třebeš B: Lhotka – Neugebauer, Vlach, Bielčik, Kosyak – Drapák (46. Farkaš), Rederer (59. Vlkanova), Cílek (46. Štajer), Rychtár – Tošovský, Majer. Probluz: Brambora L. – Brixi M. (46. Tichý), Neumann F., Klouček (69. Kolakovský), Šťastný (46. Macháň) – Beneš, Prostředník, Karlík, Pečenka – Brixi L. (65. Karabinoš), Havrda.

Nejlepší hráči: Vlach – Brixi L.

Vysoká B – Červeněves 0:1

Vyrovnané utkání nevalné úrovně vyhráli šťastnější hosté.

Fakta – branka: 78. Čihák, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 40, rozhodčí Částka (Ležík a Zapletal). Sestavy – Vysoká B: Červenka – Hynek, Novák M., Filipek, Hovorka – Starý, Růžička, Olšák, Šinták – Ludvík (75. Horáček), Hladík (35. Tejkal). Červeněves: Říha – Novák, Trejbal, Michálek, Král A. – Král M., Šefara, Fichtner, Špičák – Sedláček (20. Čihák), Malý.

Nejlepší hráči: Růžička – Říha.

Kosičky – Cerekvice 3:3

Vcelku vyrovnané utkání, hosté měli sice více šancí, ale v domácí brance čaroval nestor Tomek.

Fakta – branky: Žaloudek 2, Stránský – Bělina R. 2, Jonáš, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 60, rozhodčí Grossman (Doubrava a Novák). Sestavy – Kosičky: Tomek – Žaloudek, Dašek F. (90. Volf), Koóš, Schovanec – Dašek M., Černý, Motyčka, Havlín – Stránský, Beneš. Cerekvice: Tomášek – Dědina, Strnadel, Minich, Bělina R. – Javůrek, Orct (84. Masařek), Jonáš, Erbs (60. Petřík) – Bělina M., Rachota.

Nejlepší hráči: Tomek – Bělina R.