Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 16. kola

publikováno 06.04.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

Cerekvice – Boharyně 0:1

Domácí hráli zvláště ve druhé půli téměř jen na jednu branku, ale několik slibných šancí nevyužili. Navíc vlastní chybou darovali hostům tři body.

Fakta – branka: Málek, ŽK 2:3, ČK 0:1 (Macháček za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 82, rozhodčí Podhajský (Koza V. a Votrubec). Sestavy – Cerekvice:  Tomášek – Dědina (71. Masařík), Javůrek, Hořínek, Strnadel - Petřík, Bělina R., Minich, Jonáš - Bělina M., Erbs. Boharyně: Flegr - Chocenský, Rensa, Macháček - Volf, Steinfeld, Rejmánek, Samek, Adlaf (46. Hrubý) - Melichar (71. Široký), Málek.

Nejlepší hráči: Javůrek - Málek.

Syrovátka  – Vysoká n. L. B 0:0

Utkání s minimem šancí skončilo zaslouženou remízou.

Fakta – ŽK 0:3, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 70, rozhodčí Ležík (Kejř a Částka). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil, Polák, Fikr, Jarkovský – Žalský, Císař, Tužil, Hanžl – Militký, Štěpánek (78. Hanousek). Vysoká n. L. B: Menšl – Filipek, Hovorka, Novák M., Novák R. – Hladík, Šinták, Olšák, Ludvík – Hynek, Tejkal (54. Horáček).

Nejlepší hráči: Polák – Menšl.

Skřivany – Kunčice B 3:1

Domácí byli o něco lepší a zaslouženě zvítězili, hosté však zanechali ve Skřivanech velmi dobrý dojem.

Fakta – branky: 55. a 76. Vysuček, 6. Škaloud – 72. Zounar z pen., ŽK 2:5, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:0, diváci: 110, rozhodčí Kekelák (Dostál a Hlínovský).  Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Pošík, Brzek, Matějka, Kofránek (79. Kulich) – Čapek (87. Zima), Tauchman, Škaloud, Trutnovský (70. Postolka) – Vysuček (82. Božič), Schubert. Kunčice B: Zasadil – Zounar, Soukal, Zeman (73. Soldán), Vlášek – Kalenský, Doležal, Laštovička, Gábor – Mrázek (70. Kvasnička), Lenomar.

Nejlepší hráči: Matějka – Laštovička.

Červeněves – Kosičky 1:1

Rychlé důrazně hrané utkání, ve kterém obě strany ještě několik vyložených šancí neproměnily, skončilo remízou.

Fakta – branky: Král M. – Dašek M., ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 80, rozhodčí Štancl (Štosek a Zámečník F.). Sestavy – Červeněves: Říha – Novák, Michálek, Fichtner (75. Wojcik D., 85. Čihák), Trejbal – Král A., Král M. (70. Remsa Petr), Šefara, Sedláček – Malý, Špičák. Kosičky: Volf – Žaloudek, Černý M., Koóš, Schovánek – Dašek, Černý J., Motyčka (78. Pražák), Havlín – Stránský, Beneš.

Nejlepší hráči: Trejbal – Černý J.

Stěžery – Dohalice 3:0

Domácí se pustili od prvního hvizdu rozhodčího s vervou do soupeře a výsledkem byly tři góly do poločasu. Ve 2. půli úsilí opadlo, šance byly na obou stranách, ale výsledek se už nezměnil.

Fakta – branky: Faltus 2 (1 z pen.), Mlateček, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:0, diváci: 80, rozhodčí Doubrava (Vlachý a Zámečník P.). Sestavy – Stěžery: Tomek – Mlateček, Brendl, Bílek (85. Tluka), Samšeňák J. – Mokrejš (73. Široký), Vácha J., Štěpánek, Vejchoda (79. Ducháček) – Faltus (60. Gabriel), Vácha K. (54. Pešl). Dohalice: Chmelař – Záruba K. (31. Rusyn), Gazdík Martin, Miškář, Juran (85. Lindr M.) – Novák (59. Gazdík Matěj), Lindr L. (59. Zapadlo), Dvořák, Vorel – Záruba M., Kulhánek.

Nejlepší hráči: Faltus – Kulhánek.

Slavia Hradec B – Třebeš B 2:4

Hosté zaslouženě v hradeckém derby vyhráli protože své šance dokázali proměnit.

Fakta – branky: Hejcman, Baťka – Cílek 2, Tošovský, Majer z pen., ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Konhefr (Stránský a Firbacher).

Sestavy – Slavia Hradec B: Trojan – Bartoš, Šimůnek (74. Josef), Špaček, Šedina – Hejcman (79. Jánský), Derner, Doležal, Baťka – Mukařovský, Hutla (57. Svrbík). Třebeš B: Vocl – Neugebauer, Vlach (46. Obst), Bielčik, Kosyak (84. Žoček) – Hodek (63. Matějka), Rederer, Cílek, Rychtár – Tošovský (74. Bartoš), Majer (70. Landa).

Nejlepší hráči: Baťka – Cílek.

Probluz – Myštěves 3:0

V nadprůměrném utkání domácí rozhodli po nedisciplinovaném výkonu hostů o svém vítězství, což byl i pěkný dárek pro brankáře Probluze Luboše Bramboru, který slavil narození dcery.

Fakta – branky: Neumann F. z pen., Beneš, Brambora L. z pen., ŽK 2:4, ČK 0:2 (52. Votoček za 2. ŽK, 83. Teichman za 2. ŽK), PK 2:0, poločas 2:0, diváci: 100, rozhodčí Čožík (Kekelák a Ležík). Sestavy – Probluz: Brambora L. – Brixi M., Neumann F. (68. Brambora M.), Klouček (70. Neumann R.), Šťastný – Beneš, Prostředník (26. Karabinoš), Karlík, Pečenka (43. Kolakovský) – Brixi L., Havrda. Myštěves: Teichman – Draštík, Votoček, Čapek, Brett V. – Havlena F. (46. Jelínek), Pospíšil, Hladík, Hlaváč (87. Švarc) – Havlena J. (35. Drobek), Vodička (46. Čížek).

Nejlepší hráči: Karlík – Brett V.