Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 15. kola

publikováno 27.03.2017 (aktualizováno 07.07.2017)

Myštěves – Slavia Hradec B 2:0

V dramatickém utkání šli do vedení domácí, a když hosté neproměnili několik vyložených šancí, pojistila si Myštěves gólem v závěru 3 body.

Fakta – branky: 20. Čížek, 90. Brett V., ŽK 4:4, ČK 0:1 (59. Klicnar), PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 58, rozhodčí Dostál (Koza M. a Částka). Sestavy – Myštěves: Teichman – Draštík, Votoček, Čapek, Brett V. – Havlena F., Pospíšil, Hladík, Veselý (90. + 3. Vodička) – Havlena J. (82. Jelínek J.), Čížek. Slavia Hradec B: Trojan – Bartoš, Lán, Klicnar, Špaček – Hejcman, Doležal, Derner (79. Kašpar), Mottl (46. Polanský) – Mukařovský (76. Linhart), Hutla.

Nejlepší hráči: Votoček – Lán.

Syrovátka – Skřivany 0:5

Souboj Slavojů vyzněl jasně pro hosty, které korektně povzbuzovaly čtyři desítky fanoušků.

Fakta – branky: Vysuček, Schubert, Škaloud, Brzek, Čapek, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, diváci: 88, rozhodčí Vlachý (Stránský a Kejř). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil, Dvořáček (4. Vodička), Jarkovský, Hanžl – Císař, Chrudimský, Tužil, Žalský – Hanousek (46. Militký), Štěpánek (73. Musil). Skřivany: Hrubeš – Pošík, Brzek, Matějka, Kofránek (77. Šindler) – Čapek, Tauchman, Škaloud (46. Postolka), Trutnovský (59. Kulich) – Visuček (52. Šafařík), Schubert.

Nejlepší hráči: Tužil – Schubert.

Vysoká B – Kosičky 0:5

Domácí předvedli slabý výkon a hosté zaslouženě vyhráli.

Fakta – branky: Stránský Martin 2, Koóš, Dašek M., Koliáš Rad., ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, diváci: 50, rozhodčí Olah (Koza M. a Zámečník P.). Sestavy – Vysoká B: Červenka – Jelínek, Vicany (46. Horáček), Hovorka, Filipek – Novák M., Novák R., Hynek, Jarkovský (46. Ludvík) – Hladík (75. Tejkal), Kulhánek. Kosičky: Volf – Žaloudek, Černý M., Koóš, Schovanec – Dašek F., Dašek M., Černý J. (76. Koliáš), Motyčka – Havlín, Stránský.

Nejlepší hráči: Vicany – Černý J.

Boharyně – Červeněves 0:2

V pohledném svižném utkání se gólově prosadili pouze hosté.

Fakta – branky: Fichtner, Novák, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 80, rozhodčí Kincl (Markarjanc a Brett). Sestavy – Boharyně: Flegr – Chocenský (75. Hrubý), Rensa, Macháček – Volf (61. Steinfeld), Pavlíček, Pšenička, Samek, Adlaf (82. Rejmánek) – Melichar, Málek. Červeněves: Říha – Calta P., Novák, Michálek, Fichtner (87. Sedláček) – Gorel, Král A., Trejbal, Calta J. – Šefara, Král M.

Nejlepší hráči: Samek – Calta J.

Dohalice – Cerekvice 0:0

Utkání neslo znaky prvního jarního kola, a protože žádný z týmů neproměnil své šance, zrodila se v sousedském duelu remíza.

Fakta – ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 80, rozhodčí Krejska (Koza M. a Votrubec). Sestavy – Dohalice: Chmelař – Pišl, Krátký, Miškář (87. Taichman), Juran (46. Vorel) – Novák (67. Gazdík), Jaroš, Košťál, Dvořák – Záruba (46. Zapadlo), Kulhánek. Cerekvice: Tomášek – Dědina, Strnadel, Orct, Minich – Bělina R., Javůrek, Rachota, Jonáš – Erbs (75. Petřík), Bělina M.

Nejlepší hráči: Chmelař – Tomášek.

Třebeš B – Stěžery 1:3

Zápas vyšší úrovně, kde měli více vyložených příležitostí domácí, vyhráli hosté, když proměnili své šance. Proto byla výhra Stěžer zasloužená.

Fakta – branky: Rederer – Faltus 2, Samšeňák, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Šeba (Koza V. a Kekelák). Sestavy – Třebeš B: Kollátor – Vlach (63. Obst), Neugebauer, Bielčik, Štajer (78. Žoček) – Hodek (46. Majer), Cílek (69. Matějka), Rederer, Kosyak – Rychtár, Tošovský. Stěžery: Tomek – Bílek (26. Široký), Brendl, Mlateček, Samšeňák (72. Gabriel) – Vácha J., Vácha K. (57. Vejchoda), Štěpánek, Pešl (87. Tluka) – Faltus, Mokrejš.

Nejlepší hráči: Tošovský – Faltus.

Kunčice B – Probluz 1:3

Po vyrovnaném průběhu utkání si hosté ve 2. poločase vytvořili více gólových šancí, které v početní převaze proměnili.

Fakta – branky: Zákravský – Brixi L., Karlík, Pečenka, ŽK 0:0, ČK 1:0 (Denk), PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 80, rozhodčí Stránský (Vlachý a Firbacher). Sestavy – Kunčice B: Soldán – Šolc, Pechar, Charvát, Dudek – Zákravský, Laštovička, Denk, Kalenský – Doležal (46. Zeman), Lenomar. Probluz: Brambora L. – Brixi M., Karlík, Klouček, Kolakovský (55. Hrdlička M.) – Beneš, Neumann F., Neumann R., Pečenka – Brixi L., Havrda (68. Brambora M.).

Nejlepší hráči: Zákravský – Karlík.