Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 14. kola

publikováno 14.11.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Třebeš B – Červeněves 1:1

1. poločas byl vyrovnaný a po ojedinělé akci šli hosté do vedení, když domácí žádnou ze svých šancí neproměnili. Po změně stran domácí zatlačili hosty do vápna a zaslouženě vyrovnali, ovšem hosty podržel gólman a týmu Třebše chybělo trochu štěstí.

Fakta – branky: Vlach – Calta J., ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 45, rozhodčí Krejska (Kekelák a Markarjanc). Sestavy – Třebeš B: Kollátor – Vlach, Neugebauer, Horák (46. Štajer), Zvolánek – Landa (65. Bartoš), Rederer, Cílek (46. Heřman), Franta – Majer, Tošovský. Červeněves: Špičák – Fichtner, Novák, Trejbal, Král A. – Král M., Wojcik (53. Říha), Malý, Calta J. – Šefara, Michálek.

Nejlepší hráči: Vlach – Král A.

Myštěves – Cerekvice 6:3

O osudu utkání rozhodly rychlé góly ze začátku zápasu a i přes nevalný 2. poločas domácí zvítězili.

Fakta – branky: 10., 19. a 39. Jelínek J. 3, 17. a 73. Pospíšil, 12. Draštík – 42. a 51. Jonáš, 53. Bělina M., ŽK 1:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 5:1, diváci: 40,

rozhodčí Konhefr (Vlachý a Částka). Sestavy – Myštěves: Michalička – Čapek, Jelínek D., Draštík, Brett V. (84. Vobořil) – Havlena F. (72. Teichman), Hladík, Pospíšil, Hlaváč (78. Petráček Jiří) – Havlena J. (86. Bureš), Jelínek J. (69. Vodička). Cerekvice: Erbs – Dědina, Strnadel, Orct, Minich – Bělina R., Javůrek, Rachota, Jonáš – Hořínek, Bělina M.

Nejlepší hráči: Pospíšil – Jonáš.

Syrovátka – Slavia Hradec B 0:5

Hosté byli ve všech směrech lepší a zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Mukařovský 3, Klicnar, Kocourek, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, diváci: 35, rozhodčí Čožík (Skyba a Štosek). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Musil, Vodička (53. Kuric), Dvořáček, Svejštil – Císař, Tužil, Chrudimský, Žalský – Hanžl, Jarkovský. Slavia Hradec B: Trojan – Šimůnek, Zilvar (55. Doležal), Šauer, Klicnar – Votrubech, Polanský, Špaček, Kocourek (67. Bartoš) – Hajcman (55. Semerák), Mukařovský.

Nejlepší hráči: Pleskot R. – Mukařovský.

Skřivany – Probluz 5:0

Čtvrté čisté konto Hrubeše za sebou a dobrý výkon domácích byl základem zaslouženého vítězství Skřivan.

Fakta – branky: 5. a 41. Vysuček, 58. a 89. Šafařík, 51. Škaloud, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Hrubeš), poločas 2:0, diváci: 70, rozhodčí Dostál (Doubrava a Doležal). Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Bielik (73. Mágr), Staněk, Brzek, Roischel (79. Božič) – Trutnovský (61. Šafařík), Tauchman, Škaloud, Čapek (48. Gracík) – Vysuček (75. Šindler), Schubert. Probluz: Brambora L. – Brambora M. (46. Tichý), Prostředník, Klouček, Podsadlo (46. Brixi L.) – Pečenka, Havrda, Hrdlička, Volf (46. Kolakovský) – Neumann, Beneš.

Nejlepší hráči: Vysuček – Beneš.

Kunčice B – Stěžery 2:1

Na počet šancí vyrovnaný zápas, ze kterého vyšli lépe domácí.

Fakta – branky: Brzek, Lenomar – Vácha K. ml., ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 75, rozhodčí Šeba (Koza M. a Dostál). Sestavy – Kunčice B: Zasadil – Zouhar, Šolc, Zeman, Koza – Dudek, Denk, Doležal (55. Lenomar), Kašprišin (75. Kalenský) – Brzek (75. Holý), Zákravský. Stěžery: Samšeňák – Bílek, Štěpánek, Tušic, Vácha J. – Mokrejš, Pešl, Soóky, Vejchoda – Mrázek, Vácha K. ml. (32. Bína).

Nejlepší hráči: Denk – Soóky.

Vysoká B – Boharyně 1:3

Zápas nevalné úrovně a zasloužená výhra hostů, kteří po chybách domácích otočili vývoj utkání ve svůj prospěch.

Fakta – branky: Jelínek – Melichar 2, Málek, ŽK 4:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 19, rozhodčí Podhajský (Novák a Zámečník). Sestavy – Vysoká B: Tejkal – Novák, Hovorka, Jelínek, Píša – Kafka (70. Šága), Starý, Hynek (62. Zákravský), Kulhánek – Pražák, Novotný (59. Hladík). Boharyně: Soldán – Steinfeld, Rensa, Čáslavský, Flegr – Pšenička (70. Volf), Samek, Macháček, Adlaf – Málek (77. Hrubý), Melichar.

Nejlepší hráči: Hynek – Soldán.

Dohalice – Kosičky 2:5

O výsledku utkání se rozhodlo již v 1. poločase.

Fakta – branky: Kulhánek 2 – Černý J. 3, Stránský, Dašek, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:4, diváci: 73, rozhodčí Částka (Štancl a Doubrava). Sestavy – Dohalice: Záruba M. – Krátký, Taichman, Juran, Záruba K. (75. Novák) – Lindr (46. Vorel), Dvořák, Košťál, Gazdík Matěj (46. Gazdík Martin) – Kulhánek, Zapadlo. Kosičky: Žarnovský – Stránský, Žaloudek, Černý M., Koóš – Beneš, Pražák, Dašek, Černý J. – Koliáš, Koníček.

Nejlepší hráči: Krátký – Koliáš.