Výsledky 13. kola

publikováno 14.11.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Třebeš B – Kosičky 1:1

Vyrovnaný zápas přinesl spravedlivou dělbu bodů.

Fakta – branky: Landa – Černý J., ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 60, rozhodčí Pára (Koza M. a Cílek). Sestavy – Třebeš B: Kollátor – Vlach, Neugebauer, Horák, Pospíchal (46. Štajer) – Franta (46. Drapák), Landa (60. Hodek), Rederer, Majer – Tošovský, Bartoš. Kosičky: Žarnovský – Stránský, Žaloudek, Černý M., Koóš (46. Volf) – Beneš (80. Koliáš), Pražák (42. Koníček), Havlín, Mráz – Dašek, Černý J.

Nejlepší hráči: Vlach – Žarnovský.

Probluz – Vysoká B 3:1

V mizerném počasí se hrál nepříliš pohledný fotbal, když domácí byli o dva góly lepší.

Fakta – branky: Beneš, Havrda, Neumann F. – Starý, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 60, rozhodčí Olah (Brixi M. a Kaplan). Sestavy – Probluz: Brambora L. – Brambora M. (80. Kolovratník), Klouček, Prostředník, Tichý J. (46. Hrdlička J.) – Beneš, Karlík (85. Hrdlička M.), Neumann F., Pečenka – Havrda, Brixi L. (60. Kolakovský). Vysoká B: Červenka – Novák, Hovorka, Filipek, Jarkovský – Novotný, Zákravský (60. Hampl), Hynek, Hladík – Starý, Tejkal.

Nejlepší hráči: Karlík – Červenka.

Skřivany – Slavia Hradec B 2:0

Domácí si vypracovali dostatek brankových příležitostí a dvě z nich i využili.

Fakta – branky: 47. Vysuček, 73. Brzek z pen., ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:0, diváci: 90, rozhodčí Stránský (Hlínovský a Brzek). Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Bielik (70. Šindler), Staněk B., Brzek, Zima – Čapek (80. Božič), Trutnovský, Tauchman, Gracík (76. Kulich) – Schubert, Vysuček (57. Mágr). Slavia Hradec B: Trojan – Zilvar, Šimůnek, Šedina, Klicnar – Špaček, Šauer, Rohlíček (46. Mládek), Schejbal (31. Josef) – Mukařovský (78. Bartoš), Doležal.

Nejlepší hráči: Brzek – Špaček.

Syrovátka – Stěžery 1:3

Zasloužené vítězství hostí proti nekompletním domácím.

Fakta – branky: Žalský – Pešl, Vácha J., Tučic, ŽK 3:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 60, rozhodčí Koza V. (Podhajský a Klouček). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Musil, Vodička, Dvořáček, Svejštil – Císař, Tužil, Chrudimský, Žalský – Hanžl (70. Kuric), Jarkovský. Stěžery: Šrámek – Bílek (61. Mrázek), Ducháček, Faltus, Gabriel – Mokrejš, Pešl, Soóky, Štěpánek – Tušic, Vácha J.

Nejlepší hráči: Žalský – Tušic.

Kunčice B – Cerekvice 3:2

Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách vyhráli šťastnější domácí.

Fakta – branky: Kašprišin, Doležal z pen., Zákravský – Bělina R., Erbs, ŽK 2:4, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:0, diváci: 45, rozhodčí Ikizgül (Koza V. a Jánský). Sestavy – Kunčice B: Zasadil – Dudek, Zouhar, Zeman, Brzek – Šulc, Doležal, Kašprišin, Zákravský – Kalenský (55. Vlášek), Lenomar (88. Gábor). Cerekvice: Tomášek – Dědina, Javůrek, Rachota, Hořínek – Strnadel, Černý (46. Erbs), Minich, Bělina R. – Jonáš, Bělina M.

Nejlepší hráči: Zákravský – Bělina R.

Myštěves – Červeněves 2:0

Po stálé převaze domácí vyhráli sousedský duel, když hosty ještě podržel brankář Špičák. Před utkáním přítomní uctili minutou ticha památku dlouholetého člena klubu Miroslava Žilky.

Fakta – branky: 45. Havlena J., 90. Hladík, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Kincl (Novák a Daněk). Sestavy – Myštěves: Teichman – Votoček, Čapek, Veselý (86. Vodička), Draštík – Brett V., Hladík, Pospíšil, Hlaváč (90. + 1. Bureš) – Havlena J., Čížek (29. Šenk). Červeněves: Špičák – Fichtner, Michálek, Trejbal, Sedláček – Král A., Král M., Šefara, Čihák (66. Gorel) – Malý (46. Wojcik), Hillebrand (81. Říha).

Nejlepší hráči: Havlena J. – Špičák.

Dohalice – Boharyně 2:1

Hrálo se za stálého deště a domácí o výhře rozhodli až v nastaveném čase gólem střídajícího Jurana.

Fakta – branky: Košťál, Juran – Melichar, ŽK 4:3, ČK 1:0 (Finke za 2. ŽK), PK 0:1 (nedal Samek), poločas 1:0, diváci: 40, rozhodčí Kekelák (Zapletal a Vlachý). Sestavy – Dohalice: Finke – Taichman, Krátký, Miškář, Záruba K. – Lindr, Gazdík Matěj, Košťál (84. Juran), Gazdík Martin (77. Vorel) – Kulhánek, Záruba M. (46. Zapadlo). Boharyně: Soldán – Chocenský, Macháček, Rensa, Flegr – Steinfeld, Samek, Volf (65. Hrubý), Adlaf – Melichar, Málek.

Nejlepší hráči: Košťál – Soldán.