Výsledky 12. kola

publikováno 14.11.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Boharyně – Třebeš B 0:5

Domácí ve značně improvizované sestavě nestačili na pohyblivého soupeře.

Fakta – branky: Tošovský, Horák, Sobotka, Vacek, Žoček, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 60, rozhodčí Vlachý (Doležal a Kekelák). Sestavy – Boharyně: Soldán – Chocenský (74. Hrubý), Rensa, Flegr – Steinfeld, Široký (60. Volf), Adlaf, Málek, Samek – Melichar, Macháček. Třebeš B: Kollátor – Bielčik, Vlach, Neugebauer, Horák (81. Žoček) – Majer, Cílek, Ridl (46. Sobotka), Franta – Vacek, Tošovský (81. Hodek).

Nejlepší hráči: Flegr – Tošovský.

Kosičky – Myštěves 0:3

Ve vyrovnaném utkání hosté skórovali po rychlých protiútocích, když domácí své šance neproměnili.

Fakta – branky: Havlena Jan 3, ŽK 3:1, ČK 0:1 (Havlena F. za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 50, rozhodčí Krejska (Kincl a Daněk). Sestavy – Kosičky: Žarnovský – Stránský, Žaloudek, Černý, Koóš – Beneš, Pražák (46. Volf), Šanda, Mráz – Koníček, Havlín. Myštěves: Taichman – Havlena F., Votoček, Čapek, Draštík – Brett, Hladík, Pospíšil, Hlaváč (69. Veselý) – Havlena J. (82. Jelínek), Čéžek.

Nejlepší hráči: Žarnovský – Havlena J.

Červeněves – Kunčice B 1:2

Totální propad domácího mužstva, hosté i když nepředvedli oslňující výkon zaslouženě vyhráli.

Fakta – branky: Calta J. – Brzek, Lenomar, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 45, rozhodčí Liebisch (Skyba a Konhefr). Sestavy – Červeněves: Špičák – Fichtner, Michálek, Remsa (9. Říha, 88. Novotný), Novák – Calta J., Šefara, Sedláček, Čihák – Wojcik, Malý. Kunčice B: Zasadil – Dudek, Zouhar, Brzek, Koblása – Kašprišin, Doležal, Bleha, Beneš (90. Gábor) - Kalenský (61. Zeman), Lenomar.

Nejlepší hráči: Špičák – Lenomar.

Cerekvice – Syrovátka 5:1

Po chybě domácích se hosté ujali vedení, ale domácím se do poločasu podařilo skóre obrátit a ve druhé půli vsítili další branky.

Fakta – branky: Bělina R. 3, Jonáš, Černý - Daniel Pleskot, ŽK 1:3, ČK 0:2 (Fikr, Pleskot Daniel), PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 30, rozhodčí Podhajský (Pára a Štancl). Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina (84. Erbs), Javůrek, Hořínek, Rachota (88. Masařík) – Jonáš (80. Táborský), Bělina R., Černý, Minich, Orct (80. Strnadel) - Bělina M. Syrovátka:    Pleskot R. - Dvořáček, Pleskot J. (58. Jarkovský), Vodička, Císař - Žalský, Tužil, Chrudimský, Hanžl (46. Svejštil) - Fikr, Pleskot D.

Nejlepší hráči: Bělian R. - Pleskot D.

Stěžery – Skřivany 0:0

Fotbalu slušné okresní úrovně chybělo koření fotbalu góly. Oba brankáři byli oporami svých týmů.

Fakta – ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 100, rozhodčí Ležík (Šeba a Koza M.). Sestavy – Stěžery: Samšeňák – Mlateček (17. Archleb), Bílek, Ducháček, Tušic – Mokrejš, Vácha J., Soóky, Pešl J. (80. Brom) – Faltus, Bína (46. Vejchoda). Skřivany: Hrubeš – Čapek (44. Roischel), Mágr (46. Bielik), Brzek (71. Zámečník), Šindler (71. Ludvík) – Tauchman, Staněk, Škaloud, Trutnovský – Vysuček (85. Božič), Schubert.

Nejlepší hráči: Samšeňák – Hrubeš.

Slavia Hradec B – Probluz 3:1

Po prohraném prvním poločase dokázala domácí rezerva otočit vývoj utkání ve svůj prospěch.

Fakta – branky: Hutla, Ibrmajer, Doležal – Prostředník, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 15, rozhodčí Doubrava (Novák a Koza M.). Sestavy – Slavia Hradec B: Moník - Zilvar, Ibrmajer, Šimůnek (28. Šauer), Polanský - Špaček, Klicnar, Schejbal (70. Hejcman), Dostál - Mukařovský (57. Doležal), Hutla (87. Šedina). Probluz: Brambora L. - Tichý (68. Brambora M.), Klouček, Prostředník, Hrdlička - Beneš, Karlík, Neumann (78. Hypský), Pečenka – Brixi L., Šavrda.

Nejlepší hráči: Klicnar – Brixi L.

Vysoká B – Dohalice 0:0

Vyrovnané a bojovné utkání za silného větru skončilo spravedlivou remízou.

Fakta – ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 40, rozhodčí Štancl (Trojan a Kekelák). Sestavy – Vysoká B: Červenka – Vicany (60. Hladík), Novák, Píša, Jelínek – Starý, Ptáček, Kafka, Kulhánek (60. Hynek) – Novotný (71. Hovorka), Pražák. Dohalice: Finke – Taichman (80. Miškář K.), Krátký, Záruba K. (87. Vorel), Juran – Lindr, Dvořák, Zapadlo, Gazdík Matěj – Kulhánek, Gazdík Martin (71. Záruba M.).

Nejlepší hráči: Červenka – Kulhánek.