Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 11. kola

publikováno 24.10.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Slavia Hradec B – Vysoká B nehráno. Hosté oznámili před utkáním že se nedostaví. Dořešeno bude na STK OFS Hradec.

Skřivany – Cerekvice 8:0

Hosté nestačili na domácí hlavně v obranné činnosti, a tak byl pro ně výsledek až příliš krutý. V utkání řádil Radek Schubert, který 4 branky vstřelil a na další 4 branky přihrál. Schubert ukázal, že je týmový hráč, když dvakrát dal přednost před vstřelením gólu přihrávkou spoluhráči, který zakončoval střelou do prázdné branky.

Fakta – branky: 31., 45., 47. a 71. Schubert 4, 8. a 56. Škaloud 2, 9. Matějka, 43. Čapek, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 5:0, diváci: 90, rozhodčí Pára (Hlínovský a Vích). Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Mágr (46. Roischel), Brzek (56. Božič), Zima (46. Bielik), Šindler – Pošík, Matějka (63. Vlček), Škaloud, Trutnovský – Čapek, Schubert. Cerekvice: Chmelař – Dědina, Javůrek, Minich, Strnadel – Bělina R., Hořínek, Černý, Orct (81. Táborský) – Jonáš, Erbs (56. Masařík).

Nejlepší hráči: Schubert – Černý.

Syrovátka – Červeněves 2:2

V 1. poločase byli hosté jasně lepší a až po změně stran domácí obraz hry vyrovnali. V hektickém závěru trefili domácí tyč, v zápětí hosté strhli vedení na svoji stranu, ale 2 minuty před koncem tým Syrovátky zachránil bod trefou z penalty.

Fakta – branky: Císař, Hanžl z pen. – Fichtner, Čihák, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:1, diváci: 80, rozhodčí Dostál (Doležal a Doubrava). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Žalský, Fikr, Dvořáček, Pleskot J. – Císař, Tužil, Chrudimský, Vodička – Pleskot D., Opolský (46. Hanžl). Červeněves: Špičák – Fichtner, Michálek, Trejbal, Král M. – Král A., Remsa (71. Čihák), Calta, Šefara (87. Sedláček) – Gorel (46. Wojcik), Malý.

Nejlepší hráči: Dvořáček – Michálek.

Kunčice B – Kosičky 2:5

Vyhráli důraznější hosté, když zlom nastal neproměněným pokutovým kopem za stavu 2:3. Vzápětí z rozehry hosté zvýšili na 2:4 a bylo rozhodnuto.

Fakta – branky: Laštovička, Kašprišin – Žaloudek 2, Beneš, Černý J., Dašek F., ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Kašprišin), poločas 1:2, diváci: 100, rozhodčí Stránský (Liebisch a Markarjanc). Sestavy – Kunčice B: Zasadil – Dudek, Zákravský, Zounar, Kašprišin – Štěpán, Laštovička, Doležal, Koblása – Hladký (70. Koza), Lenomar (85. Bleha). Kosičky: Žarnovský – Dašek F., Stránský, Dašek M., Žaloudek – Černý M., Koóš, Beneš, Pražák (73. Kmoníček) – Šanda, Černý J.

Nejlepší hráči: Koblása – Žaloudek.

Myštěves – Boharyně 10:1

V 1. poločase ještě domácí svoje šance neproměnili, ale ve 2. půli spustili kanonádu a zaslouženě vysoko zvítězili.

Fakta – branky: 15., 47., 62. a 68. Čížek 4, 11., 72. z pen. a 86. Havlena F. 3, 40. Pospíšil, 52. Brett V., 55. Hlaváč – 26. Málek z pen., ŽK 1:0, ČK 0:1 (60. Krejčí), PK 1:1, poločas 3:1, diváci: 70, rozhodčí Ikizgül (Koza ml. a Vančura). Sestavy – Myštěves: Teichman – Havlena F., Votoček, Čapek, Draštík – Brett V., Hlaváč (75. Jelínek D.), Hladík, Pospíšil – Havlena J., Čížek (73. Jelínek J.). Boharyně: Soldán – Krejčí, Chocenský, Rensa, Steinfeld – Rejmánek, Adlaf R., Samek, Adlaf J. (68. Volf) – Melichar, Málek.

Nejlepší hráči: Čížek – Samek.

Třebeš B – Dohalice 2:1

Ve vyrovnaném utkání domácí na rozdíl od hostů proměnili o šanci více, když tým Dohalic v 90. minutě skóre korigoval.

Fakta – branky: Černý, Ridl – Záruba, ŽK 2:3, ČK 0:1 (Košťál za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 60, rozhodčí Čožík (Doubrava a Novák). Sestavy – Třebeš B: Vocl – Vlach, Neugebauer, Černý, Zvolánek (66. Vacek) – Franta, Ridl (72. Štajer), Rederer (46. Farkaš), Cílek (90. Bena) – Majer, Tošovský. Dohalice: Finke – Košťál, Krátký, Taichman, Jaroš (77. Juran) – Lindr, Dvořák (44. Miškář), Zapadlo, Gazdík Matěj – Kulhánek, Gazdík Martin.

Nejlepší hráči: Franta – Zapadlo.

Probluz – Stěžery 5:5

Domácí se ujali vedení, ale hosté do poločase dvěma penaltami skóre otočili. Poté hosté svůj náskok z rychlých brejků navýšili až na 1:4 a 2:5, ale domácím se díky velkému úsilí podařilo vyrovnat v nastaveném čase na 5:5.

Fakta – branky: Brixi L. 2, Havrda, Neumann F., Prostředník – Gabriel 2 (oba z pen.),  Faltus 2, Mrázek, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:2, poločas 1:2, diváci: 100, rozhodčí Částka (Kincl a Daněk). Sestavy – Probluz: Brambora L. – Tichý (60. Dobeš), Karlík, Klouček, Kolakovský – Pečenka, Prostředník, Havrda, Neumann F. – Brixi L., Neumann R. (18. Volf). Stěžery: Teprt – Štěpánek, Pešl, Vácha J., Faltus – Gabriel (46. Vejchoda), Mlateček (75. Mrázek), Bílek, Mokrejš – Ducháček, Soóky.

Nejlepší hráči: Karlík – Faltus.