Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 10. kola

publikováno 18.10.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Cerekvice – Probluz 2:0

Utkání se hrálo ve vysokém tempu z obou stran. Domácím se podařilo vsítit první branku a to rozhodlo.

Fakta – branky: Jonáš 2, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 50, rozhodčí Kincl (Vích a Boniš). Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina (52. Masařík), Minich, Hořínek, Strnadel - Rachota, Javůrek, Bělina M., Orct - Erbs (79. Táborský), Jonáš. Probluz:  Brambora L. - Tichý (69. Kolakovský), Klouček, Neumann F., Neumann R. (55. Volf) - Beneš (79. Brambora M.), Karlík, Pečenka, Prostředník - Havrda, Brixi.

Nejlepší hráči: Javůrek - Brixí

Dohalice – Myštěves 4:1

Dvě branky domácích během pěti minut a dva proměněné pokutové kopy rozhodly o vítězství Dohalic.

Fakta – branky: Gazdík Martin, Kulhánek, Dvořák z pen., Finke z pen. – Havlena J., ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 2:0, poločas 3:0, diváci: 80, rozhodčí Vlachý (Podhajský a Javůrek). Sestavy – Dohalice: Finke – Krátký, Taichman, Jaroš, Novák (55. Juran) – Lindr, Dvořák (63. Zapadlo), Podubecký (77. Vorel), Gazdík Matěj – Kulhánek, Gazdík Martin. Myštěves: Teichman – Petráček, Čapek, Draštík (71. Volf), Veselý (58. Šenk) – Havlena F., Jelínek D. (74. Hlaváč), Pospíšil, Brett – Jelínek J. (46. Kaliáš), Havlena J.

Nejlepší hráči: Gazdík Matěj – Pospíšil.

Červeněves – Skřivany 1:3

Před velice dobrou návštěvou se hrál bojovný a slušně vedený sousedský zápas. Protože byli hosté nebezpečnější v koncovce, odvezli si 3 body.

Fakta – branky: Novák – Vysuček, Čapek, Škaloud z pen., ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:3, diváci: 235, ozhodčí Koza V. (Částka a Jánský). Sestavy – Červeněves: Špičák – Fichtner, Novák, Trejbal, Sedláček (46. Hillebrand, 79. Čihák) – Král A., Král M., Šefara (80. Remsa), Calta – Malý, Gorel. Skřivany: Hrubeš – Mágr (53. Roischel), Matějka, Brzek, Šindler (82. Kulich) – Čapek, Trutnovský, Zima (46. Bielik), Škaloud – Schubert, Vysuček (68. Božič).

Nejlepší hráči: Calta J. – Schubert.

Stěžery – Slavia Hradec B 0:0

Na šance domácí vyhráli, gól však nepadl.

Fakta – ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 60, rozhodčí Konhefr (Štosek a Klouček). Sestavy – Stěžery: Samšeňák – Mlateček, Bílek, Vácha J., Štěpánek – Vácha K. (40. Ducháček), Soóky, Gabriel, Mokrejš – Mrázek (66. Spielvogel), Faltus (78. Archlb). Slavia Hradec B: Moník – Špaček, Šolc, Šimůnek, Šauer – Polanský, Klicnar, Pakosta (46. Bartoš), Doležal – Rohlíček, Mukařovský (77. Hajcman).

Nejlepší hráči: Bílek – Moník.

Vysoká B – Třebeš B 2:2

Domácí byli v 1. poločase fotbalovějším týmem a zaslouženě vedli 2:0. Ve 2. půli se hra vyrovnala a hosté se štěstím srovnali v nastaveném čase brankou z půlky hřiště.

Fakta – branky: 17. a 25. Starý 2 – 62. Neugebauer, 90. + 3. Štajer, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 60, rozhodčí Olah (Kekelák a Kosyak). Sestavy – Vysoká B: Tejkal – Vicany, Filipek, Hovorka, Jelínek – Olšák (89. Hampl), Zákravský, Hynek, Feistel (83. Šága) – Starý, Novotný (76. Hladík). Třebeš B: Vocl – Horák, Vlach, Neugebauer, Pospíchal – Rederer, Cílek, Franta (46. Landa), Sobotka – Berger (46. Bartoš), Tošovský (66. Štajer).

Nejlepší hráči: Tejkal – Cílek.

Boharyně – Kunčice B 1:2

V sousedském derby se z vítězství radovali šťastnější hosté.

Fakta – branky: Málek – Lenomar, Zákravský, ŽK 4:2, ČK 1:0 (Pšenička), PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Ležík (Brett a Rovenský). Sestavy – Boharyně: Soldán – Krejčí, Rensa, Chocenský (75. Rejmánek), Steinfeld (75. Flegr) – Pšenička, Pavlíček, Samek, Adlaf – Melichar, Málek. Kunčice B: Zasadil – Šolc, Zouhar, Soukal, Dudek – Kašprišin (79. Charvát), Laštovička (46. Štěpán), Doležal, Zákravský – Lenomar (70. Hladký), Kuta.

Nejlepší hráči: Pavlíček – Soukal.

Kosičky – Syrovátka 5:0

Stálá převaha domácích vyústila v přesvědčivou výhru.

Fakta – branky: Černý 2, Koliáš, Stránský z pen., Žaloudek, ŽK 0:3, ČK 0:1 (Svejštil za 2. ŽK), PK 1:0, poločas 3:0, diváci: 50, rozhodčí Šeba (Kincl a Daněk). Sestavy – Kosičky: Žarnovský – Stránský, Dašek, Žaloudek, Černý – Koóš, Beneš (46. Koníček), Pražák, Mráz – Koliáš, Volf. Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil, Dvořáček, Vodička, Pleskot J. (46. Jarkovský) – Císař, Tužil, Opolský (75. Kuric), Chrudimský – Žalský (75. Hanžl), Pleskot Dan.

Nejlepší hráči: Žaloudek – Pleskot R.