Úvod » Odehráli jsme...

sobota 8. října 2016: Syrovátka - Boharyně 0:5 (0:3)

publikováno 14.10.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Domácí dostali pět gólů, přičemž si čtyři z nich dali v podstatě sami. Nejsvětlejším momentem Syrovátky bylo fair – play domácího Daniela Pleskota, který příliš přísně odpískanou penaltu v poslední minutě kopl směrem k rohovému praporku.

Fakta – branky: Pšenička 2, Málek 2 (1 z pen.), Melichar, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 1:1 (nedal Dan. Pleskot), poločas 0:3, diváci: 80, rozhodčí Doubrava (Koza V. a Markarjanc). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Fikr (22. Musil), Dvořáček, Vodička, Pleskot J. – Císař, Tužil, Chrudimský, Jarkovský – Žalský, Pleskot Dan. Boharyně: Soldán – Krejčí, Rensa, Chocenský, Flegr (46. Adlaf) – Pšenička, Samek, Pavlíček, Steinfeld – Málek, Melichar.

Nejlepší hráči: Tužil – Málek.