Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 9. kola

publikováno 14.10.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Stěžery – Vysoká B 9:2

Jednoznačné vítězství domácích, kteří mohli dosáhnout vyšší výhry, ale hostující gólman ještě několika loženkám Stěžer zabránil.

Fakta – branky: Bína 2 (1 z pen.), Vácha K. 2, Vácha J. 2, Gabriel 2 (1 z pen.), Faltus – Hladík, Starý, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 2:0, poločas 5:0, diváci: 59, rozhodčí Liebisch (Franc a Klouček F.). Sestavy – Stěžery: Teprt – Mlateček, Ducháček, Bílek (53. Archleb), Štěpánek – Mokrejš, Vácha J., Gabriel, Pešl Jak. – Vácha K. (53. Faltus), Bína. Vysoká B: Tejkal – Novák, Vicany (46. Hladík), Filipek, Hovorka – Starý, Lunda (15. Feistel), Kulhánek, Zákravský – Olšák, Novotný (69. Hampl).

Nejlepší hráči: Bína – Tejkal.

Probluz – Červeněves 5:1

Domácí byli zejména v 1. poločase jednoznačně lepší, poté se hra vyrovnala, když hosté korigovali skóre až za stavu 5:0.

Fakta – branky: Neumann R., Brixi L., Beneš, Havrda, Pečenka – Gorel, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 65, rozhodčí Krejska (Kincl a Daněk). Sestavy – Probluz: Brambora L. – Prostředník, Beneš (80. Brambora M.), Havrda, Pečenka – Brixi L., Brixi M. (66. Kolovrátník), Podzimek, Neumann R. (46. Volf) – Tichý, Neumann F. (55. Dobeš). Červeněves: Špičák – Sedláček, Novák, Michálek, Fichtner – Hillebrand (60. Buřil), Calta P. (2. Drobný), Wojcik, Mikácsi – Malý, Gorel (82. Mikulka).

Nejlepší hráči: Pečenka – Wojcik.

Slavia Hradec B – Cerekvice 0:0

„Sešívaní“ měli více ze hry, ale nedokázali překonat kompaktní obranu soupeře.

Fakta – ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 68, rozhodčí Částka (Kosař a Koza M.). Sestavy – Slavia Hradec B: Linhart – Šauer (66. Pakosta), Šimůnek, Klicnar, Špaček – Hejcman (72. Bartoš), Rohlíček, Schejbal (88. Zilvar), Polanský – Hutla, Mukařovský (80. Doležal). Cerekvice: Tomášek – Dědina, Černý, Rachota, Minich – Bělina, Javůrek, Strnadel, Jonáš – Táborský, Erbs.

Nejlepší hráči: Rohlíček – Javůrek.

Skřivany – Kosičky 3:1

Domácí po minulém nevydařeném kole v Boharyni se před vlastními fanoušky rehabilitovali a porazili dobře hrající mužstvo hostí o dvě branky.

Fakta – branky: Vysuček 3 – Koliáš, ŽK 4:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 75, rozhodčí Podhajský (Ležík a Firbacher). Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Mágr (47. Roischel), Brzek, Matjka, Šindler – Trutnovský (62. Kulich), Tauchman, Škaloud, Čapek (85. Božič) – Vysuček (80. Gracík), Schubert. Kosičky: Žarnovský – Pražák, Beneš, Mráz, Havlík (30. Volf) – Koóš (46. Koliáš), Dašek, Donát, Černý J. – Stránský, Žaloudek.

Nejlepší hráči: Hrubeš – Žaloudek.

Myštěves – Třebeš B 2:1

Po rozpačitém začátku domácí zvýšili tempo a nepříznivé skóre otočili ve svůj prospěch.

Fakta – branky: 33. a 71. Brett V. 2 – 9. Berger, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Kaliáš), poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Štancl (Semerák a Skyba). Sestavy – Myštěves: Teichman – Šenk (46. Hlaváč, 78. Jelínek J.), Čapek, Votoček, Veselý – Havlena F., Hladík, Pospíšil, Brett V. – Kaliáš, Havlena J. Třebeš B: Vocl – Bielčik, Michlík, Neugebauer, Tošovský (89. Hodek) – Rederer, Drapák (66. Vlach), Zeman, Cílek – Berger (46. Bartoš), Horák.

Nejlepší hráči: Brett V. – Vocl.

Syrovátka – Boharyně 0:5

Domácí dostali pět gólů, přičemž si čtyři z nich dali v podstatě sami. Nejsvětlejším momentem Syrovátky bylo fair – play domácího Daniela Pleskota, který příliš přísně odpískanou penaltu v poslední minutě kopl směrem k rohovému praporku.

Fakta – branky: Pšenička 2, Málek 2 (1 z pen.), Melichar, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 1:1 (nedal Dan. Pleskot), poločas 0:3, diváci: 80, rozhodčí Doubrava (Koza V. a Markarjanc). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Fikr (22. Musil), Dvořáček, Vodička, Pleskot J. – Císař, Tužil, Chrudimský, Jarkovský – Žalský, Pleskot Dan. Boharyně: Soldán – Krejčí, Rensa, Chocenský, Flegr (46. Adlaf) – Pšenička, Samek, Pavlíček, Steinfeld – Málek, Melichar.

Nejlepší hráči: Tužil – Málek.

Kunčice B – Dohalice 3:1

Domácí konečně už prolomili šňůru proher, zužitkovali své šance a zvítězili.

Fakta – branky: Hladký, Zouhar, Koza – Zapadlo, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Grossmann (Ležík a Podhajský). Sestavy – Kunčice B: Zasadil – Koza, Zouhar, Zeman, Šolc (46. Bleha) – Zákravský, Hladký (71. Lenomar), Laštovička, Kašprišin – Doležal, Štěpan. Dohalice: Finke – Krátký, Taichman, Jaroš, Košťál (68. Lindr) – Dvořák, Gazdík, Novák (27. Vorel), Podubecký (80. Záruba) – Zapadlo, Kulhánek.

Nejlepší hráči: Laštovička – Zapadlo.