Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 8. kola

publikováno 03.10.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Boharyně – Skřivany 1:0

Hosté byli celý zápas fotbalovější, ale všechny jejich akce končily na dobře organizované obraně domácích. O výsledku tak rozhodla branka Patrika Málka z 15. minuty.

Fakta – branka: 15. Málek, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 100, rozhodčí Stránský (Brett a Hlínovský). Sestavy – Boharyně: Soldán – Chocenský, Rensa, Krejčí (84. Volf), Flegr – Rejmánek (73. Adlaf R.), Pavlíček, Samek, Adlaf J. – Melichar, Málek. Skřivany: Hrubeš – Bielik (85. Roischel), Matějka, Brzek, Mágr – Zima (46. Gracík), Škaloud, Trutnovský – Vysuček, Schubert, Šafařík (65. Kulich).

Nejlepší hráči: Flegr – Trutnovský.

Cerekvice – Stěžery 3:3

Domácím se po prohraném prvním poločase podařilo skóre otočit a mohli své vedení i navýšit. V nervózním závěru však vedení neudrželi a zbytečně inkasovali.

Fakta – branky: M. Bělina, Jonáš, Erbs - Bína 2, Vácha K., ŽK 1:3, ČK 1:1 (R. Bělina – Jan Pešl), PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 80, rozhodčí Dostál (Vích a Klouček). Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina, Minich, Hořínek, Strnadel - Rachota (63. Erbs), Javůrek, Černý, Bělina R. - Bělina M., Jonáš (88. Táborský). Stěžery: Samšenák - Archleb, Bílek, Ducháček, Mlateček - Gabriel, Mokrejš, Jakub Pešl, Jakub Vácha - Bína (80. Karel Vácha), Spielvogel (62. Jan Pešl).

Nejlepší hráči: M. Bělina – Bína.

Červeněves – Slavia Hradec B 2:0

Domácí věnují vítězství svému nemocnému předsedovi Vladimíru Suchánkovi a přejí mu touto cestou úplné a brzké uzdravení.

Fakta – branky: Calta Petr 2, ŽK 2:3, ČK 1:0 (49. Calta J. za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 90, rozhodčí Pára (Nosek a Krempa). Sestavy – Červeněves: Špičák – Novák, Trejbal, Fichtner, Sedláček – Calta P. (90. Remsa Petr), Calta J., Král A. (89. Wojcik D.), Král M. (46. Šefara) – Malý (85. Čihák), Gorel (68. Hillebrand). Slavia Hradec B: Trojan – Ibrmajer (46. Mottl), Mukařovský, Šauer, Rohlíček – Polanský, Fišera, Bartoš (46. Schejbal), Lán – Klicnar, Špaček.

Nejlepší hráči: Calta Petr – Rohlíček.

Vysoká B – Myštěves 0:10

Po tragickém výkonu domácích hosté zaslouženě vyhráli.

Fakta – branky: Kaliáš P. 4, Jelínek J. 2, Hladík, Pospíšil, Šenk, Havlena J., ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:4, diváci: 40, rozhodčí Ležík (Jánský a Brett). Sestavy – Vysoká B: Zákravský – Novák, Hovorka, Filipek, Hynek – Novotný, Šága, Tejkal, Starý – Kulhánek, Jarkovský (63. Feistel). Myštěves: Michalička – Petráček (59. Hlaváč), Čapek, Votoček, Veselý (79. Jelínek P.) – Havlena F., Hladík, Pospíšil, Šenk (70. Volf) – Kaliáš, Havlena J. (46. Jelínek J.).

Nejlepší hráči: Jarkovský – Kaliáš.

Třebeš B – Kunčice B 4:1

Úvod utkání patřil plně domácím hráčům. Hostům se podařilo snížit na začátku 2. poločasu na 3:1. Uklidnění přinesla až 68. minuta, kdy Berger po úniku zvýšil na konečných 4:1 pro Třebeš.

Fakta – branky: 11. Michlík, 21. Rederer, 25. Neugebauer, 68. Berger – 47. Kalenský, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 80, rozhodčí Kincl (Koza M. a Cílek). Sestavy – Třebeš B: Vocl – Bielčik, Michlík, Neugebauer, Cílek – Matějka (65. Bartoš), Rederer, Franta (46. Hodek), Vlkanova (39. Berger) – Tošovský, Vacek. Kunčice B: Zasadil – Zákravský, Zouhar, Zeman, Hladký – Vlášek, Koza, Doležal, Lenomar – Kalenský, Štěpán.

Nejlepší hráči: Rederer – Kalenský.

Kosičky – Probluz 5:5

Gólově bohatý zápas přinesl kromě 10 branek hned 3 vyloučení.

Fakta – branky: vlastní (Klouček), Černý J. 2, Stránský, Žaloudek z pen. – Klouček 2, Neumann F., Beneš, Brixi L. z pen., ŽK 4:3, ČK 2:1 (48. Černý M., 90. + 5. Koníček – 50. Karlík), PK 1:1, poločas 3:2, diváci: 60, rozhodčí Čožík (Doležal a Štosek). Sestavy – Kosičky: Žarnovský – Stránský, Dašek, Žaloudek, Koóš (78. Rychnovský) – Černý M., Kvaček, Volf, Koníček – Donát, Černý J. Probluz: Brambora L. – Brambora M., Klouček, Prostředník, Neumann R. (60. Podzimek) – Beneš, Karlík, Havrda, Pečenka – Brixi L., Neumann F.

Nejlepší hráči: Stránský – Prostředník.

Dohalice – Syrovátka 2:0

Zasloužená výhra domácích se zrodila po herní převaze.

Fakta – branky: Podubecký, Dvořák z pen., ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Šeba (Olah a Pára). Sestavy – Dohalice: Finke – Krátký, Taichman, Jaroš, Košťál (82. Záruba) – Gazdík Matěj (80. Miškář K.), Dvořák, Novák (71. Vorel), Podubecký (65. Lindr) – Zapadlo (74. Gazdík Martin), Kulhánek. Syrovátka: Pleskot R. – Císař (85. Hruška), Dvořáček, Tužil, Pleskot J. – Žalský, Chrudimský, Vodička, Opolský (71. Kuric) – Pleskot Dan., Jarkovský.

Nejlepší hráči: Zapadlo – Pleskot Dan.