Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 7. kola

publikováno 27.09.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Probluz – Boharyně 5:1

Domácí v úvodu utkáni vstřelili oslabenému soupeři dvě rychlé branky a po zbytek zápasu byli lepším týmem, což potvrdili i vstřelenými góly.

Fakta – branky: Neumann F. 2, Havrda 2, Brixi L. – Melichar, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 70, rozhodčí Grossman (Doubrava a Kejř). Sestavy – Probluz: Brambora L. – Tichý J., Karlík, Prostředník, Podzimek – Beneš (80. Brixi M.), Neumann R. (56. Volf), Havrda, Pečenka – Brixi L., Neumann F. Boharyně: Soldán – Pšenička. Steinfeld, Krejči, Flegr (46. Chocenský) – Rejmánek, Samek, Pavliček (71. Volf), Adlaf – Melichar, Málek.

Nejlepší hráči: Havrda – Adlaf.

Stěžery – Červeněves 3:0

Tři góly během prvních 17 minut rozhodly o osudu utkání. Výhrou domácí udělali radost nejen sobě a divákům, ale i novému trenérovi Petru Silbernágelovi.

Fakta – branky: Mrázek, Mokrejš, Vácha K., ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 80, rozhodčí Čožík (Kosař a Halbeštát). Sestavy – Stěžery: Samšeňák – Archleb, Mlateček (84. Spielvogel), Ducháček, Štěpánek – Vácha K. (57. Bílek), Vácha J., Gabriel, Mokrejš – Mrázek (73. Brom), Pešl Jak. Červeněves: Sucharda (46. Špičák) – Fichtner, Calta P., Novák, Sedláček – Šefara, Král A., Calta J., Král M. – Malý (83. Mikula), Gorel (46. Trejbal).

Nejlepší hráči: Štěpánek – Šefara.

Syrovátka – Třebeš B 1:3

Domácí hlavně v 1. poločase svoje šance zahazovali, a tak efektivnější hosté zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Dvořáček – Rederer 2, Vlkanova, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 75, rozhodčí Konhefr (Firbacher a Stránský). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil, Fikr, Dvořáček, Pleskot J. – Žalský, Tužil, Chrudimský, Vodička – Pleskot Dan., Hanžl (70. Kuric). Třebeš B: Tošovský – Bielčík, Vlach, Horák (46. Michlík), Neugebauer – Cílek, Hodek (46. Vacek), Rederer, Franta (63. Drapák) – Vlkanova (74. Berger), Tesař.

Nejlepší hráči: Dvořáček – Rederer.

Cerekvice – Vysoká B 6:1

Utkání bylo od konce prvního poločasu jasnou záležitostí domácích.

Fakta – branky: M. Bělina 2, Jonáš 2, R. Bělina, Černý – Starý, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 70, rozhodčí Koza (Skyba a Štosek). Sestavy – Cerekvice: Chmelař - Dědina (75. Táborský), Minich, Hořínek, Rachota - Orct, Javůrek, Černý, Bělina R. (60. Erbs) - Bělina M., Jonáš. Vysoká B: Červenka - Vicany, Filipek, Hladík, Novák - Zákravský, Hynek, Hovorka, Tejkal (67. Hampl) - Starý, Novotný.

Nejlepší hráči: Černý – Starý.

Skřivany – Dohalice 1:0

Bojovné zajímavé utkání, ve kterém se z několika šancí na obou stranách prosadil pouze domácí Schubert.

Fakta – branka: 54. Schubert, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 140, rozhodčí Liebisch (Částka a Ležík). Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Mágr, Matějka, Brzek, Bielik – Čapek (90. Božič), Škaloud, Tauchman, Trutnovský (78. Roischel) – Vysuček (65. Gracík, 88. Šindler), Schubert. Dohalice: Finke – Novák, Krátký, Taichman, K. Záruba – Miškář (77. M. Záruba), Vorel, Gazdík, Lindr – Kulhánek, Zapadlo (74. Dvořák).

Nejlepší hráči: Schubert – Kulhánek.

Slavia Hradec B – Kosičky 4:3

V 1. poločase dokázali hosté využít nedůslednosti domácí obrany a stav byl již 0:3. Po změně stran zlepšený a obětavý výkon „sešívaných“ vedl k otočení skóre, a tak 3 body zůstaly v Orlické kotlině.

Fakta – branky: Ibrmajer 2, Bartoš, Mukařovský z pen. – Žaloudek 2 (1 z pen.), Černý J., ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 1:1, poločas 1:3, diváci: 60, rozhodčí Olah (Podhajský a Votrubec). Sestavy – Slavia Hradec B: Novotný – Polanský, Ibrmajer, Mottl, Šauer – Hejcman, Doležal (80. Zilvar), Schejbal, Fišera – Mukařovský, Bartoš (89. Josef). Kosičky: Žarnovský – Šanda, Kvaček, Černý M., Volf (83. Koníček) – Dašek, Žaloudek, Koóš, Beneš – Černý J., Stránský.

Nejlepší hráči: Ibrmajer – Žaloudek.

Kunčice B – Myštěves 2:3

Zápas byl na počet šancí vyrovnaný, hosté však minutu před koncem urvali vedení na svoji stranu.

Fakta – branky: Kalenský, Kuta – Kaliáš 2, Havlena J. z pen., ŽK 3:4, ČK 0:0, PK 0:2 (nedal Havlena J.), poločas 1:2, diváci: 70, rozhodčí Ikizgül (Koza V. a Koza M.). Sestavy – Kunčice B: Zasadil – Dudek, Zeman, Šolc, Koblása (85. Doležal) – Lenomar (55. Zouhar), Laštovička, Zákravský, Kašprišin – Kalenský, Kuta. Myštěves: Teichman – Petráček, Votoček, Čapek, Veselý – Brett (65. Nekáranec, 88. Volf), Hladík (58. Vobořil), Pospíšil, Havlena J. (90. + 1. Jelínek) – Draštik, Kaliáš.

Nejlepší hráči: Zákravský – Kaliáš.