Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 6. kola

publikováno 19.09.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Třebeš B – Skřivany 1:5

Po 1. vyrovnaném poločase, kdy hosté dali první gól, tým Skřivan po změně stran přidal další góly a odvezl si zaslouženě 3 body,

Fakta – branky: Vlkanova – Schubert 2, Čapek, Škaloud, Gracík, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 100, rozhodčí Krejska (Šeba a Jánský). Sestavy – Třebeš B: Vocl – Bielčik, Vlach, Zvolánek (46. Landa), Horák – Rederer, Cílek, Matějka, Hodek (46. Franta) – Vlkanova, Tošovský (80. Bena). Skřivany: Hrubeš – Bielik, Matějka (62. Šindler), Brzek, Mágr (76. Božič) – Čapek, Škaloud, Tauchman, Trutnovský (54. Vysuček) – Schubert, Gracík (59. Roischel).

Nejlepší hráči: Rederer – Schubert.

Boharyně – Slavia Hradec B 1:1

V Boharyni se hrál pohledný zápas, který skončil spravedlivou dělbou bodů. Ve 2. poločase dali hosté tři tyče, když domácí výrazně podržel brankář Soldán.

Fakta – branky: Rejmánek – Mukařovský z pen., ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Štancl (Koza M. a Kejř). Sestavy – Boharyně: Soldán – Pšenička, Steinfeld, Rensa, Krejčí – Rejmánek, Pavlíček, Chocenský, Adlaf – Málek, Melichar. Slavia Hradec B: Trojan – Šimůnek (68. Schejbal), Ibrmajer, Mukařovský, Šauer – Hejcman (75. Bartoš), Brázda, Polanský, Klicnar – Fišera (85. Zalíbal), Zapletal.

Nejlepší hráči: Soldán – Mukařovský.

Červeněves – Cerekvice 7:2

Vyjma 15 minut 2. poločasu domácí utkání zcela ovládli a zaslouženě vysoko zvítězili.

Fakta – branky: Malý 2, Calta Jan 2 (1 z pen.), Král A., Král M., Hillebrand – Bělina M. 2, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:0, diváci: 90, rozhodčí Liebisch (Doležal a Kosař). Sestavy – Červeněves: Špičák – Fichntner, Calta Petr, Trejbal (66. Hillebrand), Sedláček – Král A., Král M., Šefara, Calta Jan – Malý (85. Remsa), Gorel (75. Čihák). Cerekvice: Tomášek – Dědina, Černý, Rachota (66. Erbs), Minich – Bělina M., Javůrek, Orct (77. Táborský), Jonáš – Hořínek, Strnadel (66. Parobek).

Nejlepší hráči: Calta J. – Bělina M.

Myštěves – Syrovátka 6:0

Po rozpačitém 1. poločase domácí zlepšili hru a zaslouženě vysoko zvítězili.

Fakta – branky: 40. a 62. Havlena J., 73. a 85. Kaliáš, 80. Brett V., 89. Vobořil, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 92, rozhodčí Částka (Dostál a Novák). Sestavy – Myštěves: Teichman – Votoček, Čapek, Draštik, Petráček – Brett V., Hladík, Pospíšil (73. Bajza), Havlena F. (85. Vobořil) – Havlena J. (65. Hlaváč), Kaliáš. Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil (46. Hanžl), Fikr, Dvořáček, Pleskot J. – Císař, Tužil, Chrudimský (75. Vodička), Žalský – Opolský, Pleskot Dan.

Nejlepší hráči: Kaliáš – Pleskot Dan.

Dohalice – Probluz 1:1

Hosté se v 1. poločase ujali vedení. Po změně stran Dohalice zlepšily svůj výkon, a protože hosté nedokázali žádný ze svých brejků proměnit, dočkali se domácí v samém závěru remízy.

Fakta – branky: Kulhánek – Pečenka, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 50, rozhodčí Doubrava (Koza M. a Olah). Sestavy – Dohalice: Finke – Jaroš, Krátký, Taichman, Košťál (82. Záruba) – Gazdík Matěj (46. Lindr), Novák (60. Podubecký), Dvořák, Zapadlo – Kulhánek, Gazdík Martin. Probluz: Brambora L. – Neumann R. (75. Brambora M.), Klouček, Prostředník, Kolakovský – Beneš, Havrda, Karlík, Pečenka – Brixi L., Neumann F. (82. Tichý).

Nejlepší hráči: Finke – Havrda.

Kosičky – Stěžery 4:3

Stálá převaha domácích vyústila v těsnou toužebně očekávanou výhru.

Fakta – branky: Stránský 2, Žaloudek 2 – Faltus, Bína z pen., Ducháček, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 1:1 (nedal domácí Žaloudek), poločas 2:1, diváci: 90, rozhodčí Vlachý (Ležík a Liebisch). Sestavy – Kosičky: Žarnovský – Havlín, Stránský, Dašek M., Mráz – Žaloudek, Černý (85. Volf), Koóš, Beneš – Dašek F., Šanda. Stěžery: Teprt – Archleb, Bílek (46. Široký), Faltus, Gabriel – Mokrejš, Pešl, Vácha J., Vácha K. (22. Bína) – Štěpánek, Ducháček.

Nejlepší hráči: Stránský – Ducháček.

Vysoká B – Kunčice B 3:2

Domácí byli mírně lepším týmem a v závěru strhli vítězství na svoji stranu.

Fakta – branky: Kulhánek, Hovorka, Starý – Kalenský 2, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 50, rozhodčí Šeba (Částka a Skyba). Sestavy – Vysoká B: Červenka – Novák R. (63. Hladík), Jelínek, Vicany, Lunda – Hušek, Olšák (76. Tejkal), Novotný (63. Hovorka), Starý – Zákravský (74. Hynek), Kulhánek. Kunčice B: Zasadil – Zeman, Charvát, Svatoš, Zounar – Kalenský, Zákravský, Dudek (46. Gall), Doležal – Bleha, Lenomar (78. Vlášek).

Nejlepší hráči: Jelínek – Doležal.