Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 5. kola

publikováno 14.09.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Stěžery – Boharyně 1:2

Domácí předvedli utrápený výkon, díky gólu v 90. minutě si hosté odvezli všechny 3 body.

Fakta – branky: Gabriel – Málek, Adlaf J., ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Pára (Jánský a Klouček). Sestavy – Stěžery: Samšeňák – Archleb, Vácha J., Mlateček, Široký – Mokrejš (60. Brom), Gabriel, Soóky, Pešl Jakub – Vácha K. (80. Pešl Jan), Mrázek. Boharyně: Soldán – Krejčí, Rensa, Steinfeld, Adlaf R. – Rejmánek, Samek, Pavlíček, Adlaf J. – Málek (90. Macháček), Chocenský (46. Melichar).

Nejlepší hráči: Gabriel – Rensa.

Skřivany – Myštěves 2:2

V rušném derby byli v 1. poločase o něco lepší domácí, po změně stran opanovali průběh utkání hosté, ale remízu zajistil pro Skřivany z trestného kopu Matějka.

Fakta – branky: 26. Schubert, 90. Matějka – 44. a 66. Havlena F., ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 130, rozhodčí Olah (Vančura a Zapletal). Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Zima, Matějka, Staněk B., Roischel (46. Mágr) – Čapek, Tauchman, Škaloud, Gracík (46. Kulich, 81. Božič) – Schubert, Vysuček. Myštěves: Teichman – Votoček (71. Volf), Petráček, Draštik, Veselý – Havlena F., Hladík, Vobořil (78. Vodička), Pospíšil – Kaliáš, Brett.

Nejlepší hráči: Matějka – Havlena F.

Cerekvice – Kosičky 3:0

Domácí se ujali vedení již ve třetí minutě a po přestávce pojistili první tři body dalšími dvěma trefami.

Fakta – branky: Bělina M., Orct, Erbs, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 40, rozhodčí Doubrava (Koza V. a Koza M.). Sestavy – Cerekvice: Chmelař - Dědina (75. Strnadel), Černý, Hořínek, Rachota - Orct, Javůrek, Minich, Bělina R. - Bělina M., Jonáš (83. Erbs). Kosičky: Žarnovský - Havlín (74. Koníček), Pražák (60. Kohout), M. Černý, Mráz -Stránský, Dašek, Mráz, Žaloudek, Beneš - J. Černý.

Nejlepší hráči: Orct – Stránský.

Červeněves – Vysoká B 3:0

Hosté do Červeněvse přijeli s defenzivní taktikou pouze v 11 hráčích, což se jim dlouho dařilo, domácí však nakonec zaslouženě strhli vítězství na svoji stranu.

Fakta – branky: 43. Calta J., 80. Gorel, 83. Čihák, ŽK 1:1, ČK 0:1 (75. Filipek), PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Dostál (Doležal a Stránský). Sestavy – Červeněves: Špičák – Fichtner, Novák, Trejbal (56. Hillebrand), Sedláček – Král A., Král M. (82. Čihák), Calta P., Calta J. – Šefara (75. Gorel), Malý. Vysoká B: Červenka – Filipek, Hovorka, Novák, Lunda – Homolka, Novotný, Hynek, Hampl – Hladík, Starý.

Nejlepší hráči: Fichtner – Červenka.

Slavia Hradec B – Dohalice 4:1

Zasloužené vítězství domácích se zrodilo po trpělivém a koncentrovaném výkonu.

Fakta – branky: Fišera, Hejcman, Chobotský, Schejbal – Kulhánek, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Kincl (Trejbal a Daněk). Sestavy – Slaviia Hradec B: Trojan – Polanský, Ibrmajer, Šimůnek, Šauer – Hejcman (90. Valenta), Klicnar, Lán, Fišera (56. Schejbal) – Chobotský (75. Doležal), Mukařovský (82. Bartoš). Dohalice: Finke – Juran (82. Taichman), Jaroš, Krátký, Záruba – Gazdík Matěj, Novák (62. Lindr M.), Vorel, Dvořák (56. Lindr L.) – Kulhánek, Gazdík Martin.

Nejlepší hráči: Lán – Kulhánek.

Syrovátka – Kunčice B 4:0

Po vyrovnaném 1. poločase domácí přidali a zaslouženě vyhráli.

Fakta – branky: Pleskot Dan. 2, Opolský, Žalský, ŽK 0:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 100, rozhodčí Stránský (Dostál a Halberštát). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil, Pleskot J., Tužil, Císař – Chrudimský, Vodička, Žalský (85. Hanousek), Opolský (67. Kuric) – Pleskot Dan. (89. Dvořáček), Hanžl. Kunčice B: Zasadil – Lenomar (71. Beneš), Hladký, Koblása (42. Holý), Charvát – Kalenský, Bleha, Žahourek (46. Kvasnička), Šolc – Doležal, Turek (80. Gábor).

Nejlepší hráči: Pleskot Dan. – Doležal.

Probluz – Třebeš B 1:1

Po vyrovnaném 1. poločase měli domácí herně navrch, ale zahazovali jednu šanci za druhou, a tak se zrodila remíza.

Fakta – branky: Havrda – Franta, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Ležík (Vančura a Skyba). Sestavy – Probluz: Brambora L. – Brambora M. (73. Tichý), Klouček, Kolakovský, Podzimek – Neumann F. (14. Prostředník), Havrda, Karlík, Pečenka – Neumann R. (46. Beneš), Brixi L. Třebeš B: Vocl – Bielčik, Vlach, Neugebauer, Horák (50. Zvolánek) – Franta (73. Hodek), Cílek, Obst, Drapák (51. Bartoš) – Vlkanova, Fridrich (51. Landa).

Nejlepší hráči: Prostředník – Drapák.