Výsledky 4. kola

publikováno 05.09.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Vysoká B – Syrovátka 1:3

V průměrném utkání byli hosté šťastnější v koncovce.

Fakta – branky: Kafka z pen. – Pleskot Dan. 2, Chrudimský D., ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:2, diváci: 100, rozhodčí Částka (Dostál a Koza M.). Sestavy – Vysoká B: Červenka – Filipek, Vicany, Kafka (65. Homolka), Hušek – Olšák, Jarkovský, Hladík (75. Tejkal), Novotný – Kulhánek (46. Zákravský), Šejba. Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil, Fikr, Pleskot J., Tužil – Císař, Chrudimský, Vodička, Žalský – Pleskot Dan. (89. Hanousek), Opolský (82. Hanžl).

Nejlepší hráči: Vicany – Pleskot Dan.

Boharyně – Cerekvice 3:2

Vyrovnané utkání skončilo šťastným vítězstvím domácích.

Fakta – branky: Adlaf J. z pen., Málek z pen., Chocenský – Dědina, Bělina M., ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 2:0, poločas 1:1, diváci: 65, rozhodčí Šeba (Pára a Kejř). Sestavy – Boharyně: Soldán – Krejčí, Steinfeld, Menyhart – Rejmánek, Pavlíček, Adlaf R., Adlaf J. (25. Málek), Chocenský (85. Široký)– Melichar (90. Flegr), Pšenička. Cerekvice: Tomášek – Dědina, Černý, Rachota, Strnadel – Bělina M., Bělina R., Masařek – Ornst, Jonášm Hořínek.

Nejlepší hráči: Adlaf R. – Bělina M.

Dohalice – Stěžery 1:1

První poločas ovlivnil silný vítr, hosté šli do vedení a domácí srovnali až v závěru utkání, takže se body spravedlivě dělily.

Fakta – branky: Záruba M. – Faltus, ŽK 2:5, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Kulhánek), poločas 0:1, diváci: 75, rozhodčí Koza V. (Koza M. a Olah). Sestavy – Dohalice: Finke – Juran (46. Taichman), Jaroš, Krátký, Záruba K. – Gazdík Matěj, Košťál (70. Miškář K.), Zapadlo, Dvořák – Kulhánek, Gazdík Martin. Stěžery: Samšeňák – Štěpánek, Vácha J., Archleb, Bílek – Ducháček, Faltus, Gabriel, Hanousek – Mokrejš (61. Pešl), Mrázek (85. Brom).

Nejlepší hráči: Finke – Bílek.

Myštěves – Probluz 0:2

Díky mnoha neproměněným šancím domácího týmu vyhráli šťastnější hosté.

Fakta – branky: 72. Brixi L., 85. Pečenka, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 70, rozhodčí Štancl (Semerák a Trojan). Sestavy – Myštěves: Michalička – Votoček, Čapek, Draštik, Brett V. – Veselý, Hladík, Pospíšil, Čížek (46. Hlaváč), Havlena F. (77. Bureš) – Havlena J. (41. Jelínek H.). Probluz: Brambora L. – Brambora M. (70. Neumann R.), Klouček, Prostředník, Kolakovský (34. Kolovratník) – Beneš, Havrda, Karlík, Pečenka – Brixi L., Neumann F.

Nejlepší hráči: Čapek – Brixi L.

Kunčice B – Skřivany 2:6

Zápas dvou absolutně rozdílných poločasů, když v úvodním dějství měli domácí mírnou převahu, avšak po změně stran hosté vstřelili 6 branek, a tak vyhráli.

Fakta – branky: Laštovička, Doležal – Škaloud 2, Schubert 2, Zima, Vysuček, ŽK 5:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 180, rozhodčí Podhajský (Grossman a Doubrava). Sestavy – Kunčice B: Zasadil – Koblása, Turek, Pechar, Dudek – Charvát (61. Kalenský), Hladký (72. Zákravský), Laštovička, Lenomar (46. Bleha) – Kuta, Doležal (83. Šolc). Skřivany: Hrubeš – Bielik (70. Šindler), Matějka, Staněk, Mágr – Kulich (57. Roischel), Čapek (28. Zima), Škaloud, Tauchman – Vysuček, Schubert.

Nejlepší hráči: Turek – Škaloud.

Kosičky – Červeněves 2:3

Hosté byli fotbalovější, domácí sice v 87. minutě vyrovnali na 2:2, ale hned z protiútoku inkasovali potřetí, což rozhodlo.

Fakta – branky: Stránský, Havlín – Čihák, Calta Petr, Calta Jan, ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 55, rozhodčí Konhefr (Krejska a Jánský). Sestavy – Kosičky: Žarnovský – Havlín, Černý M., Stránský, Dašek Matěj – Mráz, Dašek F., Žaloudek, Černý J. – Šanda (63. Beneš), Koóš. Červeněves: Špičák – Novák, Trejbal, Sedláček, Lubas – Král, Calta J., Calta P., Čihák (76. Říha) – Malý, Šefara.

Nejlepší hráči: Žarnovský – Calta J.

Třebeš B – Slavia Hradec B 1:3

Domácí měli dost šancí, které však neproměnili, šťastnější hosté nakonec po gólech ve 2. půli vyhráli.

Fakta – branky: 30. Semerák – 2. Hajcman, 49. Bartoš, 77. Valenta, ŽK 0:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Vlachý (Votrubec a Šeba). Sestavy – Třebeš B: Kollátor – Horák (72. Štěpán), Neugebauer, Bielčik, Vlach – Hodek (46. Zvolánek), Rederer, Cílek, Ridl (70. Bartoš) – Tošovský (84. Žoček), Semerák. Slavia Hradec B: Moník – Bartoš, Klicnar, Šimůnek, Polanský – Hajcman, Linhart, Schejbal (60. Zapletal), Doležal - Mukařovský (75. Valenta), Rohlíček.

Nejlepší hráči: Ridl – Mukařovský.