Úvod » Odehráli jsme...

sobota 27.08.2016: Skřivany - Syrovátka 3:1 (1:0)

publikováno 29.08.2016 (aktualizováno 07.07.2017)

Domácí mohli utkání rozhodnout v 1. poločase, ale zahodili co se dalo a trefili 3 tyče. Po změně stran hosté nejprve vyrovnali, avšak podruhé se jim přes dvě superšance vyrovnat nepodařilo.

Fakta – branky: 10. Čapek, 74. Šindler, 90. + 4. Škaloud – 61. Pleskot Dan., ŽK 2:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 100, rozhodčí Grossman (Hlínovský a Michálek).  Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Mágr, Brzek, Matějka, Bielik (30. Zima) – Čapek (89. Vlček), Škaloud, Vysuček (39. Šindler), Trutnovský (46. Staněk A.) – Šafařík (79. Božič), Schubert.  Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil (85. Hanousek), Jarkovský, Pleskot J., Musil – Chrudimský, Tužil, Císař, Opolský (74. Hanžl) – Pleskot Dan., Žalský.

Nejlepší hráči: Škaloud – Pleskot Dan.