Výsledky 3. kola

publikováno 29.08.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Kosičky – Vysoká B 8:0

Domácí po převaze došli k pohodovému vysokému vítězství.

Fakta – branky: Stránský Martin 3, Kohout 2, Beneš, Dašek, Žaloudek, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 30, rozhodčí Krejska (Firbacher a Schovanec). Sestavy – Kosičky: Žarnovský – Havlín, Černý M., Stránský, Dašek – Mráz, Pražák (46. Kohout), Žaloudek, Černý J. – Šanda, Beneš. Vysoká B: Červenka – Hampl, Vicany, Hovorka, Hušek (37. Solonsky) – Šejba, Olšák, Hynek, Zákravský – Hladík, Tejkal.

Nejlepší hráči: Dašek – Červenka.

Skřivany – Syrovátka 3:1

Domácí mohli utkání rozhodnout v 1. poločase, ale zahodili co se dalo a trefili 3 tyče. Po změně stran hosté nejprve vyrovnali, avšak podruhé se jim přes dvě superšance vyrovnat nepodařilo.

Fakta – branky: 10. Čapek, 74. Šindler, 90. + 4. Škaloud – 61. Pleskot Dan., ŽK 2:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 100, rozhodčí Grossman (Hlínovský a Michálek).  Sestavy – Skřivany: Hrubeš – Mágr, Brzek, Matějka, Bielik (30. Zima) – Čapek (89. Vlček), Škaloud, Vysuček (39. Šindler), Trutnovský (46. Staněk A.) – Šafařík (79. Božič), Schubert.  Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil (85. Hanousek), Jarkovský, Pleskot J., Musil – Chrudimský, Tužil, Císař, Opolský (74. Hanžl) – Pleskot Dan., Žalský.

Nejlepší hráči: Škaloud – Pleskot Dan.

Slavia Hradec B – Myštěves 2:2

Hostům patřil 1. poločas, Slavisté po zlepšeném výkonu ve 2. části dokázali brankové manko srovnat, a tak se body dělily.

Fakta – branky: Mukařovský, Ibrmajer – Havlena J., Brett V., ŽK 2:6, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 50, rozhodčí Pára (Podhajský a Krempa M.).  Sestavy – Slavia Hradec B: Novotný – Špaček, Klicnar, Ibrmajer, Zilvar – Hejcman, Kašpar, Rohlíček, Spejchal (85. Josef) – Doležal (63. Bartoš), Mukařovský. Myštěves: Teichman – Votoček, Čapek, Havlena F., Brett V. – Hlaváč, Čížek (46. Draštík), Linhart, Pospíšil – Havlena J., Jelínek (89. Hladík).

Nejlepší hráči: Rohlíček – Havlena J.

Cerekvice – Dohalice 0:2

V první poločase se ani na jedné straně neujala žádná šance. Ve druhé půli pak dokázali skórovat pouze hosté a ze slušně hraného derby si odvezli 3 body.

Fakta – branky: Gazdík Martin, Vorel, ŽK 4:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Čožík (Doubrava a Koza M.). Sestavy – Cerekvice: Chmelař - Dědina, Hořínek, Javůrek (83. Šmída), Strnadel - Rachota, Bělina M., Bělina R., Minich - Černý, Jonáš. Dohalice: Finke - Juran, Jaroš, Krátký, Záruba K. - Gazdík Matěj, Novák, Podubecký, Záruba M., Kulhánek - Gazdík Martin.

Nejlepší hráči: Strnadel – Jaroš.

Stěžery – Třebeš B 2:1

Zlepšenou hrou ve 2. poločase domácí vybojovali všechny 3 body.

Fakta – branky: Gabriel, Mlateček – Majer, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 110, rozhodčí Olah (Trojan a Doležal). Sestavy – Stěžery: Švehlík (46. Samšeňák) – Mlateček, Hanousek, Vácha J., Ducháček – Mokrejš, Štěpánek, Gabriel, Štosek (10. Brom, 75. Tluka) – Bílek, Faltus. Třebeš B: Kollátor – Neugebauer, Michlík, Bielčik, Staněk – Cílek (65. Franta), Obst, Ridl (78. Žoček), Tošovský (81. Berger) – Majer, Vlkanova.

Nejlepší hráči: Štěpánek – Ridl.

Probluz – Kunčice B 3:0

Jednoznačná záležitost domácích, kdy ještě spusta dalších šancí zůstala nevyužita.

Fakta – branky: Prostředník, Havrda, Brixi L., ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 50, rozhodčí Doubrava (Novák a Skyba). Sestavy – Probluz: Neumann F. – Brambora M., Klouček, Prostředník, Kolakovský – Havrda, Karlík, Pečenka, Beneš – Neumann R. (65. Macháň), Brixi L. Kunčice B: Vítek – Štěpán, Kvasnička (47. Bareš), Turek (80. Žahourek), Kalenský – Holý, Šulc, Soukal, Lenomar – Beneš, Doležal.

Nejlepší hráči: Karlík – Doležal.

Červeněves – Boharyně 1:1

Převaha domácích vyústila pouze k vyrovnání z pokutového kopu, když branku hostí z trestného kopu nešťastně tečoval hráč Červeněvse. Nejlepším hráčem domácích byl čerstvý otec Aleš Král a celé rodině přeje Sokol Červeněves hodně zdraví.

Fakta – branky: Calta z pen. – Adlaf J., ŽK 1:5, ČK 0:1 (Samek za 2. ŽK), PK 1:0, poločas 0:0, diváci: 135, rozhodčí Ludvík (Pára a Jánský). Sestavy – Červeněves: Špičák – Gorel (80. Čihák), Michálek, Novák, Král M. – Král A., Trejbal, Falta J., Falta P. – Malý, Šefara. Boharyně: Soldán – Krejčí, Valášek, Flegr (24. Rejmánek), Chocenský – Pavlíček, Steinfeld, Adlaf, Samek – Málek, Melichar.

Nejlepší hráči: Král A. – Soldán.