Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 2. kola

publikováno 22.08.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Boharyně – Kosičky 1:1
Hosté měli po celý zápas mírnou převahu, ale domácí ubojovali v oslabení remízu v sousedském utkání.
Fakta – branky: Málek z pen. – Beneš, ŽK 5:4, ČK 1:0 (Melichar za 2. ŽK), PK 1:0, poločas 0:0, diváci: 80, rozhodčí Podhajský (Dostál a Kejř). Sestavy – Boharyně: Peterko – Krejčí, Valášek, Rensa, Menyhárt – Pšenička (90. Flegr), Samek, Adlaf R., Rejmánek – Málek, Melichar. Kosičky: Tomek – Černý, Havlín, Koóš, Kohout – Stránský, Beneš, Dašek M., Mráz – Dašek F. (74. Pražák), Žaloudek.
Nejlepší hráči: Peterko – Tomek.

Syrovátka – Probluz 4:0
Zasloužené vítězství Syrovátky, která si v domácí premiéře v OP připsala výraznou výhru.
Fakta – branky: Pleskot Dan. 2, Císař, Tužil, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 103, rozhodčí Částka (Vančura a Ikizgül). Sestavy – Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil, Fikr, Jarkovský, Pleskot J. – Tužil (75. Kuric), Chrudimský, Žalský (82. Hanžl), Vodička – Pleskot Dan., Císař. Probluz: Brambora L. – Kolovratník (46. Kaplan), Neumann R., Prostředník, Kolakovský – Dobeš, Brambora M., Havrda, Pečenka – Zvelebil, Telinger.
Nejlepší hráči: Pleskot J. – Pečenka.

Třebeš B – Cerekvice 5:0
Rezerva Třebše byla v 1. poločase, po změně stran naopak přidali hosté, ale šance nedali. Domácí pak z brejků dali další góly a vyhráli.
Fakta – branky: Vlkanova 3, Pitra, Franta, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 101, rozhodčí Stránský (Semerák a Skyba). Sestavy – Třebeš B: Vocl – Bielčik, Pospíchal (70. Franta), Michlík, Staněk – Cílek, Obst, Landa, Hodek (46. Pitra) – Vlkanova (80. Žoček), Bartoš (75. Berger). Cerekvice: Tomášek – Dědina, Černý, Rachota (81. Masařek), Strnadel – Bělina M., Parobek (65. Jenčovský), Minich, Javůrek – Jonáš (85. Táborský), Hořínek.
Nejlepší hráči: Pospíchal – Javůrek.

Dohalice – Červeněves 2:1
V zajímavém utkání si 3 body připsali domácí, když hosté korigovali v závěru.
Fakta – branky: 55. Gazdík, 86. Kulhánek – 90. Michálek, ŽK 3:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 120, rozhodčí Liebisch (Krejska a Koza M.). Sestavy – Dohalice: Finke – Pišl, Jaroš, Miškář, Novák (87. Juran) – Dvořák, Lindr L. (52. Petřík), Kulhánek (90. Lindr M.), Záruba (61. Podubecký) – Zapadlo, Gazdík. Červeněves: Špičák – Michálek, Novák, Král M., Trejbal – Calta P., Král A., Calta J., Šefara (84. Čihák) – Malý, Hillebrand (75. Fichtner).
Nejlepší hráči: Kulhánek – Michálek.

Myštěves – Stěžery 2:0
Vyrovnané utkání, ve kterém své šance proměnili pouze domácí, a tak 3 body zůstaly v Myštěvsi.
Fakta – branky: Hladík, Čížek, ŽK 2:3, ČK 0:1 (Pešl za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 90, rozhodčí Dostál (Zapletal a Trojan). Sestavy – Myštěves: Michalička – Votoček, Čapek, Havlena F. (86. Bureš), Brett V. – Veselý (63. Šenk), Hladík, Linhart (80. Draštik), Pospíšil – Havlena J. (77. Jelínek J.), Čížek. Stěžery: Švehlík – Archleb, Hanousek, Mlateček – Mokrejš, Tušic (27. Spielvogel), Vácha J., Štosek (65. Mrázek) – Bílek, Bína (63. Brom), Pešl.
Nejlepší hráči: Michalička – Vácha J.

Kunčice B – Slavia Hradec B 0:0
Pohledný ale na střely chudý zápas přinesl bezbrankovou plichtu.
Fakta – ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 120, rozhodčí Konhefr (Koza a Koki). Sestavy – Kunčice B: Zasadil – Dudek, Kvasnička (46. Soukal), Šolc, Koza – Bleha (88. Vlášek),  Kašprišin, Laštovička, Zákravský (71. Doležal) - Lenomar (46. Charvát), Kuta. Slavia Hradec B: Linhart – Špaček, Šimůnek (46. Horák), Ibrmajer, Šauer – Polanský, Kašpar, Klicnar, Hajcman (87. Zilvar) – Rohlíček, Mukařovský (52. Hutla).
Nejlepší hráči: Kuta – Rohlíček.

Vysoká B  – Skřivany 1:4
Hosté byli fotbalovější, a tak zaslouženě vyhráli.
Fakta – branky: Novák M. z pen. – Schubert 2, Tauchman, Gracík, ŽK 2:4, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:1, diváci: 40, rozhodčí Ikizgül (Částka a Čožík). Sestavy – Vysoká B: Červenka – Novák R. (46. Filipek), Novák M., Hovorka, Vicany – Zákravský, Hušek (74. Hladík), Kafka, Jarkovský – Šejba (63. Olšák), Pražák (85. Tejkal). Skřivany: Hrubeš – Brzek, Matějka (76. Šindler), Bielik, Mágr (46. Roischel) – Kulich, Čapek, Škaloud, Tauchman (57. Božič) – Schubert, Gracík.
Nejlepší hráči: Červenka – Schubert.