Úvod » Výsledky » sezóna 2016 / 2017

Výsledky 1. kola

publikováno 15.08.2016 (aktualizováno 31.03.2017)

Slavia Hradec B – Syrovátka 2:0
Po kvalitním výkonu se v Orlické kotlině zrodilo zasloužené vítězství domácích. Zraněnému Danieli Pleskotovi přejeme touto cestou brzké uzdravení.
Fakta – branky: Ibrmajer, Hejcman, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Krejska (Podhajský a Krucký). Sestavy – Slavia Hradec B: Linhart – Špaček, Ibrmajer, Šimůnek (84. Zilvar), Šauer – Polanský, Kašpar (60. Hutla), Klicnar, Hejcman – Rohlíček, Mukařovský (83. Valenta). Syrovátka: Pleskot R. – Svejštil, Dvořáček (46. Jarkovský), Fikr, Pleskot J. – Opolský (71. Musil), Tužil, Vodička, Žalský – Pleskot Dan. (46. Císař), Hanžl.
Nejlepší hráči: Rohlíček – Opolský.

Cerekvice – Myštěves 2:3
Hosté se po chybách domácích dostali do dvoubrankového vedení. Domácí v první i druhé půli své šance spíše neproměňovali a podařilo se jim jen snížit.
Fakta – branky: Černý,  Bělina R. – Havlena F. 2 (1 z pen.), Jelínek, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:2, diváci: 70, rozhodčí Koza V. (Koza M. a Jánský). Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina (74. Rachota), Hořínek, Javůrek, Strnadel – Orct (88. Masařík), Bělina M , Minich, Bělina R.- Černý, Jonáš. Myštěves: Teichmann - Čapek, Čížek, Draštik (46. Veselý), Brett - Havlena F., Jelínek D, Jelínek J., Pospíšil - Havlena J., Linhart.
Nejlepší hráči: Jonáš – Teichmann.

Kosičky – Dohalice 2:3
Vyrovnané utkání, v němž domácí další šance nevyužili, nakonec rozhodla hrubka v 90. + 2. min. o těsné výhře hostů.
Fakta – branky: Žaloudek z pen., Havlín – Kulhánek, vlastní (Dašek), Zapadlo, ŽK 3:2, ČK 1:1 (86. Černý M. – 85. Záruba Karel oba za zmaření brankové příležitosti), PK 1:0, poločas 1:1, diváci: 70, rozhodčí Štancl (Marjarjanc a Zapletal). Sestavy – Kosičky: Žarnovský – Žaloudek, Tér, Černý J., Havlín – Koóš, Šanda, Stránský, Bouška – Beneš (46. Dašek), Černý M. Dohalice: Finke – Záruba Karel, Krátký, Jaroš, Novák (90. + 1. Juran) – Lindr, Gazdík Matěj (61. Zapadlo), Záruba Matěj, Miškář K. – Dvořák, Kulhánek.
Nejlepší hráči: Šanda – Kulhánek.

Stěžery – Kunčice B 2:1
Domácí otočili vývoj zápasu ve 2. poločase, když nejdříve spoustu šancí neproměnili.
Fakta – branky: Gabriel 2 – Štěpán, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 150, rozhodčí Kincl (Daněk a Doležal). Sestavy – Stěžery: Švehlík – Archleb, Hanousek, Vácha J., Štěpánek (81. Brom) – Vejchoda, Bílek, Gabriel, Mokrejš -  Faltus (89. Tluka), Pešl Jakub. Kunčice B: Zasadil – Dudek, Charvát, Kvasnička, Zounar – Bleha, Hladký, Zákravský, Lenomar – Doležal, Štěpán.
Nejlepší hráči: Gabriel – Zasadil.

Boharyně – Vysoká B nehráno. Hosté se k utkání nedostavili, a tak tento zápas bude řešit STK OFS.

Červeněves – Třebeš B 1:0
V 1. poločase domácí dali gól po hezké akci, když další slibnou příležitost nevyužili. Druhá půle se nesla za mírné převahy hostů, šance zůstaly nevyužity, a tak 3 body zůstaly v Červeněvsi.
Fakta – branka: 24. Calta J., ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 85, rozhodčí Ležík (Doubrava a Vančura). Sestavy – Červeněves: Špičák – Michálek, Novák, Gorel, Sedláček – Calta J., Calta P., Trejbal, Král A. - Šefara (90. Čihák), Malý (87. Fichtner). Třebeš B: Vocl – Bielčik, Staněk, Kosyak (27. Drapák), Obst – Cílek (55. Rederer), Farkaš, Vlkanova, Žoček (28. Majer) – Fischer, Tošovský.
Nejlepší hráči: Calta J. – Staněk.

Probluz – Skřivany 2:1
Domácí vítězství spíše utrpěli a rozhodně nebyli lepším mužstvem, naštěstí pro ně se trefil Jiří Karlík přímo z rohu a rozhodl o výhře Probluze.

Fakta – branky: Havrda, Karlík – Škaloud, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Šeba (Dostál a Podhajský). Sestavy – Probluz: Brambora L. – Brambora M. (64. Kolovratník), Klouček, Prostředník, Kolakovský – Macháň, Karlík, Havrda, Pečenka – Neumann R., Beneš (46. Dobeš). Skřivany: Božič – Brzek, Zima, Kulich, Bielik (46. Roischel) – Tauchman, Trutnovský (60. Gracík), Čepek, Škaloud – Schubert, Šafařík.
Nejlepší hráči: Havrda – Škaloud.