Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 26. kola

publikováno 13.06.2016 (aktualizováno 15.08.2016)

Cerekvice – Boharyně 4:2
Hosté se po chybách domácích dostali do dvoubrankového vedení, ale Cerekvici se ještě do poločasu podařilo vyrovnat a ve druhé půli zvrátila vývoj na svoji stranu.
Fakta – branky:  Bělina M. 3, vlastní (Široký) - Málek 2, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:2, diváci: 59, rozhodčí Merbs. Sestavy – Cerekvice: Erbs - Dědina (65. Jenčovský), Hořínek, Javůrek, Strnadel – Parobek (80. Šmída), Bělina M., Bělina R., Rachota – Táborský (46. Minich), Jonáš. Boharyně: Peterko - Krejčí, Široký (46. Rejmánek), Steinfeld, Flegr -Pšenička, Pavlíček, Farka, Adlaf - Melichar, Málek.

Hořiněves – Prasek 4:4
Velké zklamání propuklo v domácích řadách, kdy si v závěru sezóny dokázali, že mohou hrát vyrovnaně s kvalitními týmy jako jsou Kosičky B či Prasek, ale díky katastrofálnímu přístupu domácích hráčů v průběhu ročníku k zápasům sestupují do tak nechtěné IV. třídy!
Fakta – branky: Fof 2, Pudleiner, Rejfek z pen. – Němec 2, vlastní (Javůrek), Štayr, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:2, diváci: 100, rozhodčí Hruška. Sestavy – Hořiněves: Šlesingr - Navrátil, Javůrek, Kopecký, Müller (75. Pelc) – Pudleiner (70. Novák), Černý, Rejfek, Satranský (70. Miffek) – Kaplan (70. Vítek), Fof. Prasek: Drugda - Pavel, Staněk, Soukup, Holý (70. Vyhleďal) - Vízek, Štayr, Hrubeš, Hrubý (65. Tichý) – Nový (35. Herzog), Němec.

Nové Město – Ohnišťany 1:1
Vyrovnaný zápas přinesl spravedlivou plichtu.
Fakta – branky: Pošepný – Kopáč, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Koki. Sestavy – Nové Město: Vlk Drahoslav – Krnáč, Morávek, Pavlas, Stuchlík – Kopřiva (80. Vlk David), Svoboda, Vinař, Midloch R. – Pošepný, Hrubeš (59. Krátký). Ohnišťany: Šulc – Sehnal, Hlavatý ml., Jiříček, Kleňhar – Novotný, Bezvoda, Dvořák, Hlavatý M. st. – Kmínek, Kopáč.

Malšova Lhota – Lok. Hradec B 3:1
Domácí byli po celý zápas herně lepší a zaslouženě vyhráli.
Fakta – branky: 26. Kekelák, 30. Žoček, 75. Soukup Petr – 51. Tuček, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 65, rozhodčí Šmolka. Sestavy – Malšova Lhota: Křičenský – Šimek (80. Boška), Jarkovský, Hladík, Soukup Pavel – Svooda, Soukup Petr, Podzimek (76. Voltr), Žoček – Krejcar T. (76. Petřík), Kekelák (46. Kotík). Lok. Hradec B: Tichý T. – Sobota, Kollár, Frizel, Němec – Javůrek, Čech R., Čech V., Bartoněk (81. Kopecký) – Tichý M., Tuček.

Syrovátka – Nový Hradec B 5:1
Domácí v úvodní čtvrthodině dali 2 góly a postupně svůj náskok navyšovali, čímž si v premiérové sezóně ve 3. třídě zajistili 2. místo.
Fakta – branky: Hanžl 2, Tužil, Pleskot Dan., Knížek – Sobotka, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 70, rozhodčí Kincl. Sestavy – Syrovátka: Žák – Kober, Pleskot J., Jarkovský, Žalský – Vodička (72. Hanousek), Tužil, Chrudimský, Hruška (2. Knížek) – Hanžl, Pleskot Dan. (85. Kuric). Nový Hradec B: Vašata – Berger, Bombard, Kaplan, Linder – Novotný, Přiklopil, Karola, Bendig – Sobotka, Vedral.

Starý Bydžov – Neděliště 2:2
V průměrném utkání se zrodila spravedlivá plichta.
Fakta – branky: Štoček, Fiala z pen. – vlastní (Štoček), Nosek, ŽK 2:4, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:1, diváci: 60, rozhodčí Štancl. Sestavy – Starý Bydžov: Šula – Tomeš, Bark (88. Fiala Roman), Bužik, Kutík (29. Panocha, 46. Zmítko) – Fiala Radim, Štoček, Lechmann, Semerák – Daxner, Pánek. Neděliště: Kiršbaum – Zsatloukal, Čejka, Nosek, Mergl – Kořínek, Stanner T. (8. Kocourek), Matyásko, Svatoň – Jelínek, Voňka.

Kosičky B – Roudnice B 2:4
Vyrovnané utkání, kde mladší hosté měli navrch. Za zmínku stojí, že Jiří Šanda starší dal gól z pokutového kopu svému synovi.
Fakta – branky: Koliáš Rad., Šanda Ladislav st. z pen. – Pospíšil, Vítek, Koudelka, Šanda Jiří z pen., ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:1, poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Stránský. Sestavy – Kosičky B: Tomek – Černý M., Koliáš Rad., Volf, Pražák – Kvaček, Novák (65. Vaníček), Šanda J. st., Beneš (75. Koliáš J.) – Stránský, Rychnovský (75. Černý J.). Roudnice B: Šanda J. ml. – Novotný, Kučera (46. Gráf), Pilous (46. Svatoň), Klapka (46. Matoušek) – Tomeš, Pospíšil, Koutník D., Koudelka – Mrštík, Koutník L. (65. Frýda).