Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 25. kola

publikováno 04.06.2016 (aktualizováno 13.06.2016)

Roudnice B – Cerekvice 1:1
Domácí v prvním poločase spálili několik 100% tutovek proti nekompletním hostům. Druhý poločas byli již kompletní hosté důraznější než prostřídaný tým domácích, a tak se zrodila nakonec asi pro oba celky přijatelná remíza.
Fakta – branky: Vítek – Erbs, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Vlachý. Sestavy – Roudnice B: Šanda - Mikan, Mrštík, Kučera Z. (46. Pilous), Svatoň - Novotný (46. Frýda), Bednář, Pospíšil, Kučera T. (46. Matoušek) - Vítek, Voříšek (46. Chrudimský). Cerekvice: Vích - Dědina, Jenčovský, Minich, Hořínek - Javůrek, Jonáš, Strnadel, Bělina - Táborský(52. Rachota), Erbs.

Hořiněves – Kosičky B 3:2
Domácí neproměnili spoustu šancí a zápas tak byl dramatický až do konce.
Fakta – branky: Fof 2, Rejfek z pen. – Stránský Milan, Stránský Martin, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:1, diváci: 45, rozhodčí Koza. Sestavy – Hořiněves: Šlesingr – Müller, Javůrek, Kopecký, Satranský – Pudleiner, Rešl, Rejfek, Novák (70. Miffek) – Fof, Kaplan. Kosičky B: Tomek – Černý, Koliáš, Volf, Pražák – Kvaček, Novák, Dašek, Vaníček (46. Stránský Martin) – Beneš, Stránský Milan.

Nové Město – Boharyně 1:6
Nekompletní domácí byli spíše již na dovolené, takže si 3 body odvezli hosté.
Fakta – branky: Kopřiva – Málek 2 (1 z pen.), Pšenička, Adlaf, Melichar, Samek, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:3, diváci: 70, rozhodčí Čožík. Sestavy – Nové Město: Vlk – Krnáč, Matys (46. Hrubeš), Pavlas, Stuchlík – Kopřiva, Svoboda, Vinař, Midloch – Pošepný, Bambas (46. Krátký). Boharyně: Peterko – Steinfeld, Valášek, Krejčí, Flegr (61. Farka) – Pšenička, Pavlíček, Chocenský (46. Samek), Adlaf – Málek, Melichar.

Malšova Lhota – Prasek 1:2
V herně vyrovnaném utkání byli hosté lepší v proměnění příležitostí.
Fakta – branky: 5. Krejcar T. – 20. a 45. Němec, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 60, rozhodčí Doubrava. Sestavy – Malšova Lhota: Křičenský – Šimek, Jarkovský, Soukup Pavel, Hladík – Podzimek (60. Kotík), Žoček (46. Soukup Petr), Svoboda, Krejcar (82. Voltr) – Baják, Filipi. Prasek: Drugda – Štefán, Staněk, Drábek, Soukup (61. Holý) – Vízek, Štayr, Hrubeš, Brett – Němec, Nový.

Syrovátka – Ohnišťany 3:1
Hosté měli v některých chvílích v zápase převahu, ale domácí dali více gólů, a tak vyhráli.
Fakta – branky: Pleskot Dan. z pen., vlastní (Mydlář), Hanžl – Sehnal, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Štancl. Sestavy – Syrovátka: Žák – Kober, Pleskot J., Jarkovský, Žalský – Vodička, Tužil, Musil, Chrudimský (79. Kuric) – Hruška (46. Hanžl), Pleskot Dan. Ohnišťany: Šulc – Vrba V. ml. (46. Sehnal), Vrba V. st., Mydlář, Kleňhar – Novotný (73. Kmínek), Bezvoda, Dvořák (62. Jiříček), Vobořil – Matějka, Kopáč.

Starý Bydžov – Lok. Hradec B 5:0
Domácí po dlouhé době doma konečně zvítězili.
Fakta – branky: Fiala Radim 2, Bužik J., Zmítko, Semerák, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Olah. Sestavy – Starý Bydžov: Šteyr – Zmítko, Ondráček, Tomeš, Černý (25. Semerák) – Bark, Bužik, Daxner, Kutík – Fiala, Štoček. Lok. Hradec B: Tichý T. – Frizel, Čech R., Tuček, Tichý M. – Javůrek Jakub, Němec, Sobota, Čech V. – Bartoněk, Javůrek Jiří.

Neděliště – Nový Hradec B 3:2
Zodpovědný výkon domácích přinesl zasloužené 3 body.
Fakta – branky: Jelínek 2, Stanner V. – Linder, Přiklopil, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 40, rozhodčí Pára. Sestavy – Neděliště: Kiršbaum – Zatloukal, Čejka, Nosek, Mergl (80. Svoboda) – Kořínek, Stanner T., Matyásko, Stanner V. – Jelínek (86. Němeček), Voňka R. Nový Hradec B: Berger – Kaplan, Bonhard, Kotouček, Linder – Došek, Bendig, Darius, Novotný – Štěpán, Přiklopil.