Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 24. kola

publikováno 30.05.2016 (aktualizováno 04.06.2016)

Ohnišťany – Starý Bydžov 0:4

Domácím se v poslední době nedaří, trápí se hlavně střelecky, a tak body zaslouženě putovaly do Starého Bydžova.

Fakta – branky: Vantura, Černý, Váňa z pen., Tomeš, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:1, diváci: 62, rozhodčí Stránský. Sestavy - Ohnišťany: Šoltys – Bezvoda, Vrba st., Mydlář, Novotný J. (78. Kmínek) – Kopáč, Matějka, Kleňhar (70. Sehnal), Hlavatý (53. Novotný P.) – Dvořák (72. Jiříček), Vobořil. Starý Bydžov: Šteyr – Semerák, Váňa (88. Panocha), Vantura, Tomeš – Černý, Bark, Bužik (87. Fiala), Pánek – Daxner, Kutík.

Prasek – Syrovátka 3:0

Domácí potvrdili formu z posledních zápasů, a tak získali zaslouženě 3 body.

Fakta – branky: Štayr, Němec, Hrubý, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 90, rozhodčí Koza. Sestavy - Prasek: Drugda – Pavel (77. Holý), Pražák, Staněk, Drábek (60. Hrubeš) – Vízek, Herzog, Štayr, Havlín (66. Tichý) – Němec (60. Nový), Hrubý. Syrovátka: Žák – Kober (70. Kuric), Pleskot J., Musil, Jarkovský – Vodička, Tužil, Chrudimský, Žalský (75. Hanžl) – Pleskot Dan., Luštinec.

Boharyně – Malšova Lhota 3:0

Domácí měli celý zápas převahu a zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Pšenička, Melichar, Málek, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 60, rozhodčí Merbs. Sestavy - Boharyně: Peterko – Krejčí, Steinfeld (82. Široký), Rensa, Flegr (46. Rejmánek) – Pšenička, Pavlíček, Samek, Adlaf (70. Sentivan) – Melichar, Málek. Malšova Lhota: Křičenský – Žoček, Sedliský, Svoboda, Podzimek – Soukup, Kotík (46. Petřík), Šimek, Jarkovský – Boška (46. Scháněl), Hladík.

Kosičky B – Nové Město 5:3

Vyrovnané utkání, kde domácí využili více šancí než hosté.

Fakta – branky: Koliáš 3 (1 z pen.), Dašek 2 (1 z pen.) – Midloch R. 2, Pavlas z pen., ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 2:1, poločas 4:2, diváci: 40, rozhodčí Doubrava. Sestavy – Kosičky B: Tomek – Černý, Koníček, Koliáš, Volf – Pražák, Kvaček, Novák, Donát – Dašek, Vaníček. Nové Město: Vlk David – Krnáč, Matys, Pavlas, Stuchlík – Kopřiva, Svoboda, Vinař, Midloch R. – Midloch P. (46. Hrubeš), Pošepný.

Cerekvice – Hořiněves 11:1

Zápas byl jednoznačnou záležitostí domácích. Po utkání předal předseda OFS Hradec Králové Martin Zbořil Cerekvici pohár za vítězství v soutěži.

Fakta – branky: Minich 3 (1 z pen.), Bělina M. 3, Jonáš 2, Orct, Šmída, Rachota – Novák, ŽK 4:4, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 5:0, diváci: 75, rozhodčí Liebisch. Sestavy – Cerekvice: Erbs - Dědina, Hořínek, Javůrek, Strnadel (79. Šmída) - Jonáš (73. Jenčovský), Bělina M. (57. Rachota), Bělina R., Orct (57. Táborský) - Černý, Minich. Hořiněves: Šlesinger – Navrátil, Fejk, Pelc - Kopecký, Pudleiner, Černý, Vítek - Miffek, Rejfek, Novák (50. Masařík).

Nový Hradec B – Roudnice B 0:0

Utkání bez šancí skončilo zaslouženě bez branek.

Fakta – ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 65, rozhodčí Šeba. Sestavy – Nový Hradec B: Sedláček – Kaplan, David, Kotouček, Darius – Vedral (75. Berger), Došek, Bendig (82. Novotný), Bonhard – Sajvera (64. Karola), Přiklopil. Roudnice B: Hopko – Novotný M., Mrštík (86. Matoušek), Kučera, Svatoň – Koutník L., Tomeš, Novotný J., Koutník D. – Voříšek (39. Pilous, 60. Gráf), Koudelka.

Lok. Hradec B – Neděliště 4:0

V utkání se loučil s bohatou kariérou exligový Luděk Pečenka, který dlouhá léta nastupoval za Spartak Hradec a závěr strávil v hradecké Lokálce. Zasloužené vítězství domácích, kteří se střelecky prosadili až ve 2. poločase.

Fakta – branky: Javůrek Jakub 2 (1 z pen.), Tuček, vlastní (Nosek), ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 100, rozhodčí Šmolka. Sestavy – Lok. Hradec B: Tichý T. – Malý, Frizel, Svatoň, Javůrek Jiří st. – Borovský (46. Němec), Čech, Pečenka (5. Javůrek Jakub), Javůrek Jiří ml. (80. Sobota) – Tichý M., Tuček (70. Kopecký). Neděliště. Kiršbaum – Zatloukal (24. Kocourek), Čejka, Kořínek, Nosek – Voňka M., Stanner L., Matyásko, Svatoň (61. Stránský) – Jelínek (78. Budín), Voňka R.