Výsledky 23. kola

publikováno 30.05.2016 (aktualizováno 01.06.2016)

Nové Město – Cerekvice 0:3

Hosté potvrdili roli favorita a odvezli si 3 body.

Fakta – branky: Dědina, Černý, Minich, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 65, rozhodčí Pára. Sestavy – Nové Město: Vlk – Stuchlík, Morávek, Krnáč, Midloch M. (70. Krátký) – Svoboda, Kopřiva, Midloch P. (46. Hrubeš), Midloch R. – Vinař, Bambas. Cerekvice: Erbs – Černý, Dědina, Bělina, Minich – Táborský (46. Jenčovský), Jonáš, Hořínek, Strnad – Orct, Javůrek.

Malšova Lhota – Kosičky B 2:3

Ve vyrovnaném utkání hosté šťastně vyhráli trefou z pokutového kopu.

Fakta – branky: 15. Žoček, 49. Baják – 13. Stránský Martin, 44. Kvaček, 61. Koliáš R. z pen., ŽK 2:4, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:2, diváci: 55, rozhodčí Podhajský. Sestavy – Malšova Lhota: Křičenský – Šimek, Jarkovský, Hladík (46. Podzimek), Sedliský – Žoček (80. Folvarský), Soukup Petr (70. Radoň), Voltr (46. Krejcar T.), Soukup Pavel – Kotík, Baják. Kosičky B: Tomek – Kvaček (52. Koliáš A.), Černý, Pražák, Volf – Beneš, Borůvka, Koliáš R., Kmoníček – Stránský Milan, Stránský Martin.

Syrovátka – Boharyně 3:1

Slušně vedené utkání, které při absenci rozhodčího odřídil jako laik bývalý sudí Papík alias „Papén“, dovedli domácí k vítězství, což pojistili gólem v poslední minutě.

Fakta – branky: Pleskot Dan., Tužil, Hanžl – Málek, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 80, rozhodčí Papík. Sestavy – Syrovátka: Šimek – Musil, Jarkovský, Pleskot J., Kober (46. Hanžl) – Hruška, Tužil, Chrudimský, Vodička (85. Kuric) – Žalský, Pleskot Dan. Boharyně: Peterko – Pšenička, Samek, Chocenský (70. Široký), Melichar – Pavlíček, Rejmánek, Krejčí, Málek – Rensa, Adlaf.

Starý Bydžov – Prasek 2:5

Hosté byli po celý zápas lepší a proměňovali své šance.

Fakta – branky: Fiala Radim, Štoček – Hrubý 2, Němec 2, Štayr, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:4, diváci: 100, rozhodčí Dostál. Sestavy – Starý Bydžov: Šteyr – Lechmann, Štoček (60. Pánek), Ondráček, Bark – Váňa, Zmítko, Semerák, Černý (60. Bužik) – Fiala Radim, Vantura. Prasek: Drugda – Holý (30. Pavel), Pražák, Drábek, Herzog – Štayr, Hrubeš, Vízek, Štefán (85. Tichý) – Němec (50. Nový), Hrubý.

Neděliště – Ohnišťany 3:0

První jarní vítězství domácích.

Fakta – branky: Jelínek 2, Voňka R., ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 40, rozhodčí Merbs. Sestavy – Neděliště: Kiršbaum – Zatloukal, Čejka, Nosek, Mergl – Kořínek, Stanner L., Matyásko, Svatoň – Jelínek, Voňka R. Ohnišťany: Šulc – Novotný, Vrba V. st., Sehnal (46. Dvořák), Novotný – Kopáč, Vobořil, Bezvoda, Kleňhar – Martinič, Jiříček (46. Matějka).

Nový Hradec B – Lok. Hradec B 1:0

Vzhledem k věkovému rozdílu obou mužstev Nový Hradec utrpěl vítězství.

Fakta – branka: 74. Lang, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 66, rozhodčí Vlachý. Sestavy – Nový Hradec B: Vrabec – Bonhard, Kaplan, Vedral, Bendig (70. Berger) – Došek, Lang, Sajvera, Přiklopil – Slezák, Darius. Lok. Hradec B: Tichý – Frizel, Kopecký (75. Čech V.), Tuček, Javůrek Jakub – Čech R., Franc, Sobota, Kollár – Fof, Javůrek Jiří.

Roudnice B – Hořiněves 3:1

Domácí byli lepší a po zásluze získali 3 body.

Fakta – branky: Tomeš 2 (1 z pen.), Bednář V. – Fof, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Kincl. Sestavy – Roudnice B: Šanda – Novotný M., Novotný J., Kučera, Svatoň – Koutník L. (86. Holub), Vlnas (48. Mičiak), Bednář, Pospíšil (89. Voříšek) – Tomeš, Koutník D. (48. Vítek). Hořiněves: Novák – Kopecký, Pelc, Navrátil, Vítek – Satranský, Masařek, Černý, Fof – Rejfek, Miffek (83. Bačina).