Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 22. kola

publikováno 30.05.2016 (aktualizováno 01.06.2016)

Ohnišťany – Nový Hradec B 3:1

Zasloužené vítězství domácích, kteří navíc neproměnili řadu gólových příležitostí.

Fakta – branky: Vobořil 2, Martinič – Kaplan, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 70, rozhodčí Čožík. Sestavy – Ohnišťany: Šoltys – Hlavatý ml. (34. Sehnal), Vrba st., Mydlář (72. Vrba ml.), Novotný P. – Novotný J., Vobořil, Bezvoda (74. Kmínek), Kleňhar – Martinič (89. Kopáč), Dvořák (65. Jiříček). Nový Hradec B: Vašata – Linder, David, Vopálka, Berger – Novotný (61. Kaplan), Došek, Přiklopil, Sajvera – Sobotka, Vedral.

Prasek – Neděliště 5:1

Domácí byli po celý zápas lepším mužstvem, když se hattrickem blýskl Dominik Nový.

Fakta – branky: Nový 3, Vízek, Štefán – Kořínek, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 90, rozhodčí Stránský. Sestavy – Prasek: Drugda – Pavel (58. Holý), Staněk, Pražák, Drábek – Vízek (75. Brett), Herzog, Hrubeš, Štefán (75. Tichý) – Nový, Hrubý (68. Havlín). Neděliště: Kiršbaum – Zatloukal, Čejka, Budín, Mergl – Kořínek, Stanner, Matyásko, Voňka M. – Kocourek, Voňka R.

Boharyně – Starý Bydžov 2:2

Dobře rozehrané utkání ztratili domácí díky výpadku v posledních 10 minutách.

Fakta – branky: Melichar, Málek – Fiala, Černý, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:1 (nedal Štoček), poločas 1:0, diváci: 70, rozhodčí Ležík. Sestavy – Boharyně: Peterko – Krejčí, Valášek, Rensa – Steinfeld, Pavlíček, Samek (63. Sentivan), Adlaf – Málek, Melichar (71. Široký), Rejmánek (55. Pšenička). Starý Bydžov: Šteyr – Václavík (17. Štoček), Ondráček, Semerák, Váňa – Lechmann, Vantura (83. Tomeš), Fiala, Zmítko – Černý, Daxner.

Cerekvice – Malšova Lhota 3:0

Domácí se ujali rychle vedení z rohového kopu, ale uklidňující druhou branku se jim podařilo vsítit až těsně před koncem. Ze zápasu tak bylo zbytečné drama.

Fakta – branky: Dědina, Orct, Černý z pen., ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:0, diváci: 50, rozhodčí Kincl. Sestavy – Cerekvice: Erbs - Dědina, Javůrek, Rachota, Strnadel - Jonáš, Bělina R., Minich, Orct – Jenčovský (85. Táborský), Černý. Malšova Lhota: Petřík - Ďurech, Svoboda (77. Boška), Soukup Pavel, Jarkovský - Soukup Petr, Baják, Žoček, Voltr (71. Podzimek) - Kotík (67. Folvarský), Hladík.

Hořiněves – Nové Město 1:4 – do uzávěrky nehlášeno.

Lok. Hradec B – Roudnice B 2:1

Ve vyrovnaném utkání se domácí v závěru prosadili střelecky a zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Čech V. 2 – Koudelka, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 35, rozhodčí Čožík. Sestavy – Lok. Hradec B: Tichý T. – Frizel, Pára, Němec (89. Sobota), Čech V. – Tichý M., Kopecký (61. Franc), Čech R., Vaněk – Tuček, Matoušek. Roudnice B: Šanda – Mrštík, Gráf, Kučera, Svatoň – Koutník (86. Klapka), Novotný, Pospíšil, Voříšek – Koudelka, Vítek (61. Holub).

Kosičky B – Syrovátka 7:0

Velká převaha domácích byla vyjádřena i brankami.

Fakta – branky: Koliáš 3, Donát 2, Bouška, Vaníček, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 60, rozhodčí Doubrava. Sestavy – Kosičky B: Tomek – Černý, Koníček (26. Vaníček), Dašek, Koliáš – Volf, Pražák, Donát, Borůvka – Kvaček (46. Bouška), Novák. Syrovátka: Šimek – Kober, Pleskot, Kuric, Jarkovský – Tužil, Musil, Chrudimský, Hruška – Polák, Hanžl.