Výsledky 21. kola

publikováno 09.05.2016 (aktualizováno 01.06.2016)

Roudnice B – Nové Město 5:2

Neurovnaný průběh zápasu, ve kterém se domácí více prosadili až ve 2. poločase.

Fakta – branky: Tomeš 3, Kučera, Koudelka – Midloch R., Bambas, ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 100, rozhodčí Štancl. Sestavy – Roudnice B: Šanda – Novotný M., Vlnas, Novotný J., Svatoň – Koutník L. (88. Mičiak), Mrštík, Bednář (56. Koudelka), Koutník D. (46. Pospíšil) – Kučera (46. Vlasák), Tomeš (82. Holub). Nové Město: Vlk David – Krnáč, Stuchlík, Pavlas, Midloch M. – Pošepný, Svoboda, Vinař (46. Hrubeš), Kopřiva – Midloch R., Bambas (79. Krátký).

Hořiněves - Malšova Lhota 4:2

Po jednoznačném 1. poločase, kdy domácí vedli 4:0, si ve 2. nechali vstřelit zbytečně dvě branky a o výsledek se strachovali.

Fakta – branky: Pudleiner 2, Rejfek 2 (oba z pen.) – Soukup Petr, Kotík, ŽK 2:4, ČK 0:1 (Křičenský za 2. ŽK), PK 2:1 (nedal hostující Soukup), poločas 4:0, diváci: 50, rozhodčí Čožík. Sestavy – Hořiněves: Rešl – Satranský J. ml., Kopecký, Javůrek, Müller – Pudleiner (82. Masařík), Černý, Rejfek, Fof (52. Pelc) – Vítek (52. Satranský J. st.), Novák (87. Miffek). Malšova Lhota: Křičenský – Folvarský (19. Petřík), Ďurech (80. Radoň), Svoboda, Soukup – Žoček, Voltr, Kotík, Šimek – Blecha, Hladík (48. Boška).

Syrovátka – Cerekvice 1:6

Hosté byli většinu zápasu fotbalovější, domácí s nimi udrželi krok necelou hodinu, ale tři slepené góly rozhodly o výsledku.

Fakta – branky: Pleskot Dan. – Javůrek 3, Minich, Orct, Černý, ŽK 4:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 80, rozhodčí Hruška. Sestavy – Syrovátka: Žák – Pleskot J., Mitana, Kober (56. Vodička), Kuric – Hanžl (46. Polák), Tužil, Chrudimský, Hruška – Žalský, Pleskot D. Cerekvice: Erbs – Dědina, Černý, Bělina R., Rachota – Minich, Jonáš, Parobek, Strnadel – Orct (75. Táborský), Javůrek.

Starý Bydžov – Kosičky B 3:4

Domácí opět zklamali v koncovce, a proto prohráli.

Fakta – branky: Václavík, Fiala Radim, Černý – Beneš 2, Dašek, Koliáš R., ŽK 4:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:3, diváci: 55, rozhodčí Konhefr. Sestavy – Starý Bydžov: Šula – Václavík, Bark (46. Daxner), Ondráček, Semerák – Váňa, Zmítko, Štoček, Fiala Radim – Tomeš, Černý. Kosičky B: Tomek M. – Černý, Koníček, Koliáš J., Dašek – Koliáš R., Volf, Stránský Martin, Tomek V. – Bouška, Beneš.

Neděliště – Boharyně 0:10

Domácí v oslabené sestavě utkání totálně nezvládli.

Fakta – branky: Melichar 4, Samek 2, Rejmánek 2, Adlaf, vlastní (Voňka R.), ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 33, rozhodčí Podhajský. Sestavy – Neděliště: Kiršbaum – Zatloukal, Čejka, Budín, Mergl (57. Němeček) – Kořínek, Kocourek, Voňka M., Svatoň – Voňka R., Jelínek (63. Svoboda). Boharyně: Peterko – Krejčí, Valášek, Steinfeld (47. Farka), Pšenička (46. Flegr) – Pavlíček, Samek, Adlaf, Rejmánek – Melichar, Málek.

Nový Hradec B – Prasek 2:1

Po 1. poločase to vypadalo že hosté vyhrají, ale domácí po změně straně při hře po větru zápas otočili. Výborný výkon předvedl brankář Václav Vášata (44 let).

Fakta – branky: 49. Přiklopil z pen., 80. Sajvera – 24. Hrubý, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:1, diváci: 90, rozhodčí Šmolka. Sestavy – Nový Hradec B: Vašata – Berger (46. Slezák), David, Bonhard, Vrabec – Lang, Přiklopil, Darius, Vedral – Sajvera, Karola (71. Novotný). Prasek: Drugda – Pavel (58. Holý), Staněk, Pražák, Herzog - Vízek (71. Tichý), Vyhleďal (32. Brett), Hrubeš (84. Havlín), Štefán – Němec, Hrubý.

Lok. Hradec B – Ohnišťany 1:4

Špatný výkon domácích, když hosté zejména za 2. poločas zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Borovský – Novotný, Dvořák, Vobořil, Martinič, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 40, rozhodčí Doubrava. Sestavy – Lok. Hradec B: Tichý T. – Malý, Frizel, Pára, Javůrek (58. Franc) – Čech V. (46. Tuček), Tichý M., Kopecký (60. Němec), Čech R. – Borovský (71. Vaněk), Karabinoš. Ohnišťany: Šulc – Novotný (85. Sehnal), Vrba, Mydlář, Kleňhar – Matějka, Bezvoda, Dvořák, Vobořil – Martinič, Jiříček.