Úvod » Odehráli jsme...

Sobota 30.4. 2016 Hořiněves - Syrovátka 1:2 (0:0)

publikováno 01.05.2016 (aktualizováno 02.05.2016)

Hořiněves – Syrovátka 1:2
  Domácí po remízovém poločase chtěli ve druhém dějství strhnout utkání na svoji stranu, ale bohužel pro ně hosté z protiútoků stříleli branky, a tak zaslouženě zvítězili.
  Fakta – branky: Rejfek - Hruška, Chrudimský, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 60, rozhodčí Koki. Sestavy – Hořiněves: Šlesingr – Müller, Navrátil, Kopecký, Javůrek – Satranský (46. Novák), Černý (73. Masařík), Rešl, Pudleiner – Kaplan, Vítek (46. Rejfek). Syrovátka: Šimek – Pleskot Jiří, Luštinec, Kober, Mitana – Musil, Hruška, Tužil, Chrudimský – Žalský (71. Hanžl), Pleskot Daniel.