Výsledky 19. kola

publikováno 24.04.2016 (aktualizováno 02.05.2016)

Syrovátka – Nové Město 3:1
Vydřené vítězství domácích, když pojišťovací gól padl až v poslední minutě.
Fakta – branky: Polák 2, Tužil – Vinař, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 50,
rozhodčí Doubrava. Sestavy – Syrovátka: Žák – Kober, Pleskot J., Jarkovský, Luštinec – Chrudimský (80. Hanžl), Tužil, Polák, Musil – Hruška, Žalský (67. Mitana). Nové Město: Vlk David – Krnáč, Midloch M., Stuchlík, Pavlas – Pošepný, Vinař, Kopřiva, Hrubeš (68. Krátký) – Midloch R., Svoboda.

Starý Bydžov – Hořiněves 2:2
Zápas slabší úrovně přinesl spravedlivou remízu.
Fakta – branky: Zmítko, Fiala Radim – Pudleiner 2, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 30, rozhodčí Hruška. Sestavy – Starý Bydžov: Šteyr (26. Šula) – Fiala Radim, Bužik, Václavík, Pánek – Bark, Lechmann (46. Černý), Ondráček, Štoček – Váňa, Zmítko. Hořiněves: Šlesinger – Kopecký, Müller, Navrátil (46. Pelc), Javůrek – Pudleiner, Černý, Novák, Rejfek (80. Miffek) – Kaplan, Satranský (70. Masařík).

Neděliště – Cerekvice 1:4
Zasloužené vítězství hostů.
Fakta – branky: Kocourek – Bělina M. 2, Bělina R., Černý z pen., ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:2, diváci: 50, rozhodčí Štancl. Sestavy – Neděliště: Joneš – Zatloukal, Čejka, Kocourek (63. Budín), Stanner M. (42. Kiršbaum) – Kořínek, Stanner T., Matyásko, Stránský (74. Němeček) – Stanner L., Voňka R. Cerekvice: Tomášek – Dědina, Černý, Javůrek, Bělina R. – Bělina M., Minich, Parobek, Jonáš – Hořínek, Erbs (74. Táborský).

Nový Hradec B – Kosičky B 9:0
Proti početně oslabenému soupeři se domácí tým rozstřílel až po přestávce.
Fakta – branky: Sajvera 3, Přiklopil 3, Bonhard, Vedral, Došek, ŽK 0:0, ČK 0:1 (30. Volf), PK 1:0 (nedal Slezák), poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Částka. Sestavy – Nový Hradec B: Slezák – Darius, Bonhard, David, Vopálka (46. Kolář) – Novotný, Došek, Přiklopil, Vedral – Sajvera, Berger. Kosičky B: Tomek – Kvaček, Černý, Koníček – Volf, Vaníček, Borůvka – Koliáš J.

Ohnišťany – Prasek 1:4
Dobře hrající tým hostů, který v zimní přestávce značně posílil svůj kádr, zaslouženě zvítězil.
Fakta – branky: Martinič – Nový 2, Němec, Hrubý, ŽK 0:3, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Martinič), poločas 1:3, diváci: 100, rozhodčí Vlachý. Sestavy – Ohnišťany: Šulc – Bezvoda, Vrba st., Kleňhar, Hlavatý ml. (46. Novotný P.) – Matějka, Vobořil, Kmínek (58. Vrba ml.), Jiříček – Martinič, Dvořák. Prasek: Drugda – Holý (21. Pavel), Staněk, Drábek, Vízek (82. Tichý) – Vyhleďal, Štayr (76. Hrubeš), Herzog, Hrubý – Němec (67. Brett), Nový.

Lok. Hradec B – Boharyně 0:1
Ve vyrovnaném utkání rozhodla jediná chyba domácích.
Fakta – branka: 4. Málek, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 80, rozhodčí Koki. Sestavy – Lok. Hradec B: Tichý – Čech R., Kollár, Pára, Svatoň – Čech V., Frizel, Kopecký (67. Moník), Borovský – Vaněk (81. Javůrek J.), Tuček. Boharyně: Peterko – Krejčí, Rensa, Steinfeld, Chocenský (46. Flegr) – Pavlíček, Valášek, Adlaf (73. Farka), Málek – Samek, Melichar (87. Široký).

Roudnice B – Malšova Lhota 4:2
Domácí rozhodli o výhře již v 1. poločase, po přestávce mírně polevili a hosté skóre korigovali.
Fakta – branky: Bednář V. 2, Mrštík D., Tomeš – Blecha, Hladík, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:0, diváci: 100, rozhodčí Šmolka. Sestavy – Roudnice B: Šanda – Novotný M., Mrštík (63. Kučera), Svatoň, Vlnas – Koutník (86. Chrudimský), Bednář (74. Mičiak), Novotný J., Pospíšil (46. Frýda) – Tomeš, Hopko (46. Voříšek). Malšova Lhota: Petřík – Kekelák (61. Kotík), Soukup Petr, Baják, Voltr (70. Boška) – Soukup Pavel (76. Radoň), Šimek (63. Žoček), Blecha, Svoboda – Jarkovský, Hladík.