Výsledky 18. kola

publikováno 18.04.2016 (aktualizováno 25.04.2016)

Prasek – Roudnice B 1:2

Po vyrovnaném průběhu utkání si nakonec hosté odvezli 3 body.

Fakta – branky: Štayr – Koutník D., Vítek, ŽK 0:3, ČK 0:0, PK 1:0 (nedal Hrubeš), poločas 0:1, diváci: 100, rozhodčí Koki. Sestavy – Prasek: Drugda – Holý (60. Tichý), Staněk, Vyhleďal, Drábek – Nový, Hrubeš, Štayr, Herzog (46. Pavel) – Hrubý, Němec (46. Štefán).Roudnice B: Šanda – Mrštík, Novotný, Svatoň, Koutník D. – Pospíšil, Tomeš, Klapka (46. Koudelka), Vítek (89. Voříšek) – Hopko, Mičiak.

Boharyně – Ohnišťany 2:2

Zápas hraný ve vysokém tempu skončil spravedlivou dělbou bodů.

Fakta – branky: Adlaf 2 – Martinič, Matějka, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 70, rozhodčí Liebisch. Sestavy – Boharyně: Peterko – Krejčí, Rensa, Steinfeld, Pšenička (70. Tryzna) – Rejmánek, Pavlíček, Málek, Adlaf – Samek (46. Chocenský), Melichar (80. Široký).Ohnišťany: Šoltys – Bezvoda, Vrba st., Kleňhar, Novotný P. – Vobořil, Matějka, Vrba ml., Jiříček – Martinič (85. Sehnal), Dvořák.

Kosičky B – Lok. Hradec B 4:2

V 1. poločase slavil úspěch profesorský fotbal Lokálky, po změně stran se prosadili věkově mladší domácí.

Fakta – branky: Novák, Stránský Milan, Stránský Martin, Koliáš – Čech R., Javůrek Jakub, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 30, rozhodčí Olah. Sestavy – Kosičky B: Tomek – Stránský Milan, Donát, Kvaček, Černý – Novák, Stránský Martin, Pražák, Beneš (71. Dašek) – Koliáš, Konáček (61. Volf). Lok. Hradec B: Tichý T. – Malý, Tichý M., Čech R. (77. Franc), Javůrek Jiří (28. Javůrek Jakub) – Kollár, Tuček (46. Kopecký), Čech V., Vaněk (70. Sobotka) – Pára, Frizel.

Cerekvice – Nový Hradec B nehráno. Hosté oznámili 15. 4., že se k utkání nedostaví (bude dořešeno na STK OFS).

Hořiněves – Neděliště 3:2

Vyhecované sousedské derby bylo herně vyrovnané, ale štěstí se přiklonilo na domácí stranu.

Fakta – branky: Černý, Pudleiner, Rejfek z pen. – Kořínek 2, ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 1:1 (nedal Stanner T.), poločas 1:1, diváci: 130, rozhodčí Krejska. Sestavy – Hořiněves: Šlesinger – Satranský ml., Kopecký, Navrátil, Pelc (56. Satranský st.) – Pudleiner, Černý, Rešl (56. Vítek), Masařík (46. Müller) – Rejfek, Kaplan (90. Miffek). Neděliště: Kiršbaum – Zatloukal, Čejka, Nosek, Mergl – Matyásko (68. Kocourek), Stanner T., Voňka M., Stanner L. (43. Stránský) – Voňka R., Kořínek.

Nové Město – Starý Bydžov 3:4

Vyrovnané smolné utkání pro domácí, kteří neproměnili šance. Dobře řídil rozhodčí Kincl.

Fakta – branky: Pavlas David 3 (1 z pen.) – Fiala Radim 2, Semerák, Daxner, ŽK 0:3, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:2, diváci: 80, rozhodčí Kincl. Sestavy – Nové Město: Vlk David – Krnáč, Matys, Stuchlík, Pavlas – Midloch M., Vinař, Pošepný (80. Krátký), Morávek – Midloch R. (46. Kopřiva), Bambas (75. Svoboda). Starý Bydžov: Šteyr – Fiala, Bužik, Václavík, Semerák (46. Černý) – Barát, Lechmann, Ondráček, Daxner – Zmítko, Váňa.

Malšova Lhota – Syrovátka 1:0

Herně lepší domácí mužstvo zaslouženě zvítězilo.

Fakta – branka: 23. Blecha, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 55, rozhodčí Částka. Sestavy – Malšova Lhota: Křičenský – Šimek, Jarkovský, Hladík, Sedliský – Soukup Petr, Kekelák (87. Boška), Blecha, Soukup Pavel – Voltr (65. Žoček), Kotík (75. Podzimek). Syrovátka: Žák – Musil, Pleskot J., Jarkovský, Kober – Žalský, Tužil, Polák, Chrudimský – Mitana (73. Kuric), Pleskot Dan.