Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 17. kola

publikováno 11.04.2016 (aktualizováno 20.04.2016)

Starý Bydžov – Malšova Lhota 2:0

Za stálé převahy domácího mužstva se podařilo týmu Starého Bydžova konečně zvítězit.

Fakta – branky: Černý, Zmítko, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 20, rozhodčí Koki. Sestavy – Starý Bydžov: Šteyr – Fiala Rad., Bužik, Václavík, Černý (75. Pánek) – Semerák (46. Váňa), Bark, Lechmann, Ondráček – Daxner (89. Kutík), Zmítko. Malšova Lhota: Křičenský – Kekelák, Sedliský, Svoboda (88. Radoň), Baják – Žoček (46. Podzimek), Voltr, Šimek (86. Boška), Blecha – Jarkovský, Hladík.

Neděliště – Nové Město 1:1

Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou.

Fakta – branky: 76. Stanner T. – 70. Midloch M., ŽK 1:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 40, rozhodčí Hruška. Sestavy – Neděliště: Kiršbaum – Stránský (60. Kocourek), Čejka, Nosek, Mergl – Kořínek, Stanner T., Matyásko (46. Svatoň), Voňka M. – Stanner L., Voňka R. Nové Město: Vlk David – Krnáč, Matys, Stuchlík, Pavlas – Hrubeš, Vinař, Kopřiva, Midloch R. – Pošepný, Midloch M.

Ohnišťany – Kosičky B 5:2

Zasloužené vítězství domácích, kteří o osudu utkání rozhodli v 1. poločase.

Fakta – branky: Dvořák 2, Martinič, Jiříček, Bezvoda – Borůvka 2, ŽK 0:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:1, diváci: 80, rozhodčí Koza. Sestavy – Ohnišťany: Šoltys – Bezvoda, Vrba st., Kleňhar (67. Novotný), Mydlář – Vobořil, Matějka, Kmínek (53. Sehnal), Jiříček (60. Vrba ml.) – Martinič, Dvořák. Kosičky B: Tomek – Volf, Černý, Novák, Kvaček (60. Vaníček) – Dašek M., Dašek F., Koníček (72. Koliáš J.), Borůvka – Vilimský, Koliáš A.

Prasek – Boharyně 3:0

V bojovném utkání domácí na rozdíl od hostů proměnili své šance, a tak získali 3 body.

Fakta – branky: Hrubý 2, Nový, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 75, rozhodčí Konhefr. Sestavy – Prasek: Drugda – Pavel (62. Holý), Pražák, Drábek, Staněk – Vízek (77. Tichý), Herzog (62. Štefán), Vyhleďal (83. Hrubeš), Nový – Hrubý (70. Havlín), Němec. Boharyně: Peterko – Krejčí, Rensa, Flegr, Steinfeld – Valášek, Samek, Chocenský (74. Široký), Melichar – Málek, Adlaf.

Roudnice B – Syrovátka 2:2

Domácí sice měli převahu, ale po brejcích hosté dvakrát vedli. Nakonec se před početným publikem v sousedském duelu soupeři rozešli smírně.

Fakta – branky: Tomeš z pen., Mikan – Žalský 2, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:0, diváci: 200, rozhodčí Liebisch. Sestavy – Roudnice B: Šanda – Mikan, Novotný M., Kučera (78. Gráf), Novotný J. – Koutník (68. Svatoň), Vlnas, Vlasák, Klapka (46. Vítek) – Bednář, Tomeš. Syrovátka: Žák – Pleskot J., Musil, Jarkovský, Hruška – Tužil, Chrudimský, Pleskot D., Žalský (89. Hanousek) – Polák, Kober.

Nový Hradec B – Hořiněves 3:1

V 1. poločase domácí z mírně převahy vytěžili dvě branky, ve 2. půli výsledek s přehledem hlídali a ještě jednu branku přidali.

Fakta – branky: Přiklopil 2, Sajvera – Masařík, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 25, rozhodčí Podhajský. Sestavy – Nový Hradec B: Slezák – Jindra, David, Hloušek, Kaplan – Bonhard (71. Vrabec), Došek, Neppl, Darius – Přiklopil (59. Berger), Sajvera (71. Novotný). Hořiněves: Šlesingr – Navrátil, Kopecký, Pelc (79. Miffek) – Satranský ml. (66. Satranský st.), Masařík (68. Müller), Rešl, Ćerný, Pudleiner (46. Vítek) – Rejfek, Kaplan.

Lok. Hradec B – Cerekvice 0:4

Ve vyrovnaném utkání byli hosté střelecky produktivnější a zaslouženě vyhráli.

Fakta – branky: Bělina M., Bělina R., Černý, Jonáš, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 62, rozhodčí Částka. Sestavy – Lok. Hradec B: Tichý T. – Pára, Tichý M., Čech R., Javůrek Jiří – Karabinoš, Kollár, Borovský, Čech V. (80. Vaněk) – Tuček (55. Javůrek Jakub), Svatoň. Cerekvice: Tomášek – Jonáš, Bělina M., Černý (85. Táborský), Dědina – Rachota, Hořínek, Bělina R., Parobek – Minich, Erbs (75. Strnadel).