Výsledky 16. kola

publikováno 03.04.2016 (aktualizováno 20.04.2016)

Boharyně – Roudnice B 1:1
Bojovné sousedské utkání skončilo před početným publikem zaslouženou remízou.
Fakta – branky: Málek z pen. – Novotný J., ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:1, diváci: 100, rozhodčí Stránský. Sestavy – Boharyně: Peterko – Krejčí (74. Široký), Rensa, Valášek, Steinfeld – Rejmánek (37. Flegr), Samek, Chocenský (65. Farka), Pavlíček – Málek, Melichar (55. Trýzna). Roudnice B: Šanda – Novotný M., Vlnas, Gráf (69. Vanc), Svatoň – Koutník, Tomeš, Krejcar, Novotný J. – Koudelka, Pospíšil.

Cerekvice – Ohnišťany 2:1
V Cerekvici se hrálo vyrovnané a celkem pohledné utkání o čelo tabulky. Domácím se vydařil vstup do zápasu a konec první půle, kdy rozhodli o svém vítězství.
Fakta – branky: Bělina R. 2 – Kopáč, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 70, rozhodčí Merbs. Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina (90. Strnadel), Javůrek, Hořínek, Parobek - Jonáš, Bělina R., Bělina M., Orct (46. Rachota) – Černý (90. Táborský), Minich. Ohnišťany: Šulc - Bezvoda, Vrba V. st., Mydlář, Vrba V. ml. (49. Jiříček) - Sehnal (44. Dvořák), Matějka, Kopáč (60. Novotný), Kleňhar - Vobořil, Martinič.

Hořiněves – Lok. Hradec B 0:2
V 1. půli domácí své příležitosti neproměnili, po změně stran hosté potrestali pasivitu týmu Hořiněvse a dvěma góly rozhodli zápas.
Fakta – branky: Čech V., Tuček, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 90, rozhodčí Ležík. Sestavy – Hořiněves: Šlesingr – Miller (75. Pelc), Kopecký, Fejk, Navrátil – Satranský (62. Masařík), Černý, Rejfek, Pudleiner (79. Miffek) – Kaplan, Vítek (75. Novák). Lok. Hradec B. Sobota – Frizel, Čech V., Tuček, Tichý – Vaněk, Malý, Čech R., Javůrek – Kopecký, Kollár.

Malšova Lhota – Neděliště 2:1
V herně vyrovnaném utkání se domácí prosadili až ve 2. poločase.
Fakta – branky: 54. Kekelák L., 79. Podzimek – 30. Matyásko, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 50, rozhodčí Doubrava. Sestavy – Malšova Lhota: Křičenský – Svoboda (73. Podzimek), Kekelák, Voltr (46. Blecha), Soukup Petr – Baják, Soukup Pavel, Kotík (73. Žoček), Šimek – Jarkovský, Hladík. Neděliště: Kiršbaum – Svatoň (80. Zatloukal), Čejka (80. Budín), Nosek, Mergl – Kořínek, Stanner, Matyásko, Voňka M. – Stránský, Voňka R.

Syrovátka – Starý Bydžov 1:0
Remízové utkání s mnoha nepřesnostmi rozhodla standardní situace, ze které dali domácí jediný gól.
Fakta – branka: 60. Chrudimský, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 70,  rozhodčí Olah. Sestavy – Syrovátka: Žák – Kober, Fikr, Pleskot J., Jarkovský – Hruška, Vodička (46. Polák), Tužil, Chrudimský (66. Musil) – Pleskot D., Žalský (82. Opolský). Starý Bydžov: Šteyr – Fiala, Semerák, Černý (75. Bužik), Václavík – Štoček, Bark, Lechmann, Ondráček – Váňa (75. Kutík), Zmítko.

Kosičky B – Prasek 2:4
1. poločas byl vyrovnaný, druhý probíhal v režii hostů, kteří si před početnou návštěvou vybojovali 3 body.
Fakta – branky: Žaloudek, Dašek M. – Hrubý 3, Štefán, ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 120, rozhodčí Štancl. Sestavy – Kosičky B: Tomek – Kvaček (46. Koníček), Volf (63. Vaníček), Černý (46. Kohout), Žaloudek – Novák, Koliáš (46. Donát), Dašek M., Dašek F. – Pražák, Beneš. Prasek: Drugda – Vyhleďal, Dúcký (46. Štefán), Klouzek (53. Vízek), Drábek (75. Holý) – Štayr, Hrubeš, Hrubý, Herzog – Němec, Nový.

Nové Město – Nový Hradec B 2:0
Domácí podali vynikající výkon, předváděli parádní fotbal a zaslouženě vyhráli.
Fakta – branky: Midloch R. 2, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 50, rozhodčí Dostál. Sestavy – Nové Město: Vlk Dav. – Krnáč, Morávek (82. Hrubeš), Stuchlík, Pavlas – Midloch M., Vinař, Matys, Midloch R. – Bambas (60. Kopřiva), Pošepný (85. Krátký). Nový Hradec B: Slezák – Kaplan, David, Hloušek, Kotouček – Darius (52. Vedral), Lang (70. Novotný), Došek, Bonhard (70. Berger) – Sajvera, Přiklopil.