Výsledky 15. kola

publikováno 27.03.2016 (aktualizováno 20.04.2016)

Neděliště – Syrovátka 0:1
Vyrovnané utkání rozhodla hrubá chyba domácích.
Fakta – branka: 32. Pleskot D., ŽK 0:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 60, rozhodčí Krejska. Sestavy – Neděliště: Kiršbaum – Zatloukal, Čejka (64. Kocourek), Nosek, Mergl – Kořínek, Stanner T., Matyásko, Voňka M. – Stanner L. (75. Stránský), Voňka R. Syrovátka: Žák – Hruban (60. Musil), Jarkovský, Fikr, Pleskot J. – Hruška, Vodička, Tužil, Chrudimský – Pleskot D. (65. Opolský), Žalský.

Ohnišťany – Hořiněves 3:0
Zasloužené vítězství domácích, kteří rozhodli o své výhře hlavně zlepšeným výkonem ve 2. poločase.
Fakta – branky: Martinič 2 (1 z pen.), Kopáč, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 2:0 (nedal Matějka), poločas 0:0, diváci: 80, rozhodčí Konhefr. Sestavy – Ohnišťany: Šulc – Bezvoda, Vrba, Kleňhar, Mydlář (69. Novotný) – Vrba ml. (46. Jiříček), Kopáč, Vobořil (76. Kmínek), Sehnal (46. Dvořák) – Matějka, Martinič. Hořiněves: Šlesingr – Kopecký, Javůrek, Navrátil (76. Pelc), Fejk – Rešl, Satranský J. st. (64. Masařík), Černý, Fof – Rejfek, Vítek.

Prasek – Cerekvice 4:1
Domácí trestali hrubé chyby hostujících obránců, a tak získali důležité 3 body.
Fakta – branky: Hrubý 2, Němec 2 – Bělina M., ŽK 3:4, ČK 1:1 (Pražák za 2. ŽK – Erbs za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 60, rozhodčí Vlachý. Sestavy – Prasek: Drugda – Holý (46. Brett), Pražák, Klouzek, Vyhleďal – Štefán, Vízek (85. Soukup), Štayr, Hrubeš D. – Němec, Hrubý. Cerekvice: Tomášek – Strnadel (46. Minich), Javůrek, Hořínek, Dědina – Jonáš, Bělina M., Bělina R., Orct – Černý, Erbs.

Boharyně – Kosičky B 3:0
Ve vyrovnaném utkání plném nepřesností se střelecky prosadili jenom domácí.
Fakta – branky: Samek 2, Málek, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 50, rozhodčí Dostál. Sestavy – Boharyně: Peterko – Krejčí, Rensa, Steinfeld, Široký (55. Sentivan) – Pavlíček, Samek, Chocenský, Rejmánek - Melichar (65. Macháček), Málek. Kosičky B: Tomek M. – Kvaček, Volf, Černý, Vaníček – Novák, Koliáš J., Dašek, Vilimský – Tomek V., Koliáš A.

Nový Hradec B – Malšova Lhota 2:5
Tragický 1. poločas domácích nesrovnali ani daleko lepším výkonem po přestávce.
Fakta – branky: 66. a 76. Přiklopil (2. z pen.) – 3. z pen., 7. a 23. Soukup Petr, 9. a 80. Kekelák, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 1:1, poločas 0:4, diváci: 50, rozhodčí Hruška. Sestavy – Nový Hradec B: Slezák – Kaplan, David, Vopálka, Darius – Novotný, Lang, Bonhard, Unger (46. Neppl) – Přiklopil, Berger (46. Hloušek). Malšova Lhota: Křičenský – Svoboda (88. Petřík), Kekelák, Ďurech, Soukup Petr – Voltr (72. Boška), Soukup Pavel, Šimek, Jarkovský – Hladík, Kotík (55. Podzimek).

Lokomotiva Hradec B – Nové Město 4:2
Ve vyrovnaném utkání byli domácí lepší v koncovce, a proto zaslouženě zvítězili.
Fakta – branky: Svatoň, Karabinoš, Tuček, Tichý – Bambas, Midloch R., ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Šmolka. Sestavy – Lok. Hradec B: Beránek – Malý, Šubrt, Svatoň, Pára – Karabinoš, Frizel, Čech L., Vaněk (70. Sobota) – Tuček, Tichý. Nové Město: Vlk – Krnáč, Morávek, Stuchlík, Pavlas – Macháň (86. Krátký), Midloch M., Vinař (63. Kopřiva), Matys – Midloch R., Bambas (60. Hrubeš).

Roudnice B – Starý Bydžov 6:1
Domácí po zásluze vyhráli, když měli stálou převahu.
Fakta – branky: 16. Bednář, 44. Koudelka, 53. Pospíšil, 60. Novotný Jak., 85. Tomeš, 88. Koudelka – 89. Zmítko, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 100,
rozhodčí Konhefr. Sestavy – Roudnice B: Šanda – Novotný M., Vlnas, Kučera, Novotný J. – Voříšek (31. Pospíšil), Tomeš, Bednář V., Frýda (46. Koutník, 69. Svatoň) – Bednář Z. (73. Chrudimský), Koudelka. Starý Bydžov: Šteyr – Fiala, Semerák, Černý, Václavík – Štoček, Bark, Lechmann (46. Zmítko), Pánek – Ondráček (78. Kutík), Bradna (46. Bužik).