Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 14. kola

publikováno 08.11.2015 (aktualizováno 20.04.2016)

Roudnice B – Neděliště 3:2

Vyrovnaný zápas, ve kterém domácí dali o gól více, když hosté dohrávali pro vyloučení v devíti.

Fakta – branky: Koutník L., Tomeš z pen., Koudelka Mir. – Jelínek, Kořínek, ŽK 2:3, ČK 0:2 (75. Jelínek, 80. Stanner M. za 2. ŽK), PK 1:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Dostál. Sestavy – Roudnice B: Šanda – Mrštík, Vanc (75. Švadlenka), Gráf (55. Kučera), Svatoň – Koutník L. (85. Voříšek), Tomeš (59. Matoušek), Koutník D., Klapka (79. Mičiak) – Koudelka, Vítek. Neděliště: Joneš – Zatloukal (75. Stránský), Čejka (79. Svatoň), Nosek, Mergl (30. Kořínek) – Jelínek, Stanner T., Kocourek (46. Stanner L.), Voňka M. – Stanner M., Voňka R.

Nový Hradec B – Starý Bydžov 2:5

Po vyrovnaném průběhu utkání rozhodla o výhře hostů jejich vyšší produktivita v zakončení.

Fakta – branky: Bonhard, Přiklopil – Šteyr 3, Semerák, Václavík, ŽK 2:2, ČK 0:1 (44. Vantura za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 25, rozhodčí Hruška. Sestavy – Nový Hradec B: Vašata – Kaplan, David, Páter, Havelka – Darius, Došek (55. Kolář), Bonhard (82. Novotný), Vedral (46. Linder) – Sajvera, Přiklopil. Starý Bydžov: Šula – Ondráček, Tomeš, Vantura, Fiala Radim – Semerák, Daxner, Černý, Václavík – Kutík, Šteyr (85. Fiala Roman).

Malšova Lhota – Ohnišťany 1:1

V herně vyrovnaném utkání se mužstva nakonec rozešla smírně.

Fakta – branky: 32. Kekelák L. – 28. Kmínek, ŽK 2:2, ČK 0:1 (Šoltys), PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 55, rozhodčí Krejska. Sestavy – Malšova Lhota: Křičenský – Radoň, Jarkovský, Ďurech, Šimek (70. Folvarský) – Soukup Petr, Podzimek (81. Scháněl), Petřík (46. Kotík), Kekelák – Baják, Soukup Pavel. Ohnišťany: Šoltys – Bezvoda (80. Hlavatý st.), Kmínek (51. Jiříček), Mydlář, Hlavatý ml. – Sehnal, Matějka, Kopáč, Kleňhar – Vobořil, Dvořák.

Prasek – Nové Město 8:2

Domácí v posledním utkání podzimu předvedli neskutečný výkon a jeho výsledkem bylo vysoké vítězství nad mužstvem z popředí tabulky.

Fakta – branky: Pražák 2, Vyhleďal, Štayr, Hrubý, Veselý, Doskočil, brankář Drugda z pen. – Svoboda 2, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 4:2, diváci: 30, rozhodčí Vlachý. Sestavy – Prasek: Drugda – Vyhleďal, Vízek (57. Lukáč), Klouzek (76. Doskočil), Veselý – Štefán, Štayr, Holý (64. Taichman), Hrubý – Pražák, Brett. Nové Město: Jeřábek (46. Vlk Drah.) – Krnáč, Morávek, Kopřiva (61. Hrubeš), Stuchlík – Vlk David, Midloch M., Svoboda, Vinař – Midloch R., Bambas (80. Krátký).

Boharyně – Hořiněves 1:1

V zápase průměrné úrovně padaly branky pouze z penalt, nakonec se soupeři rozešli smírně.

Fakta – branky: Málek z pen. – Rejfek z pen., ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 1:1, poločas 1:0, diváci: 60, rozhodčí Olah. Sestavy – Boharyně: Peterko – Krejčí (79. Široký), Čáslavský, Mrázek, Flegr – Pavlíček, Steinfeld, Samek, Rejmánek – Málek, Farka. Hořiněves: Šlesingr – Kopecký, Javůrek, Navrátil, Runkas – Fejk, Pudlejner, Satranský, Kluka – Rejfek, Novák (84. Hušek).

Kosičky B – Cerekvice 2:1

Vyrovnané utkání rozhodly slepené góly Kosiček ze 73. a 76. min. z kopačky Koliáše, mezi ně se vklínil v 75. min. Jonáš, takže si nakonec těsnou výhru připsali domácí.

Fakta – branky: Koliáš 2 – Jonáš, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 35, rozhodčí Ležík. Sestavy – Kosičky B: Tomek – Kvaček, Pražák, Koníček, Stránský Martin – Borůvka, Beneš, Koliáš, Volf – Zich, Tomáš. Cerekvice: Tomášek – Jonáš, Bělina, Kučera, Černý – Erbs (67. Jenčovský), Minich, Dědina, Javůrek – Parobek, Rachota (84. Masařík).

Lok. Hradec B – Syrovátka 0:5

I když tomu skóre nenapovídá, zápas to byl vyrovnaný, ale na rozdíl od domácích hosté všechny svoje šance proměnili.

Fakta – branky: vlastní (Šubrt), Polák, D. Pleskot, Hruška, Musil, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 50, rozhodčí Liebisch. Sestavy – Lok. Hradec B: Němec – Šubrt, Frizel, Čech R., Tuček – Kollár, Tichý, Javůrek Jiří st., Vaněk (64. Javůrek Jiří ml.) – Malý (8. Bartoněk, 59. Svatoň), Čech V. Syrovátka: Šimek – Fikr (46. Chrudimský), Pleskot J., Slonek, Kunc (70. Kober) – Jarkovský, Hruška, Vodička (80. Musil), Tužil – Pleskot Dan., Polák (46. Žalský).