Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 13. kola

publikováno 02.11.2015 (aktualizováno 08.11.2015)

Cerekvice – Roudnice B 6:2

Hosté se sice ujali vedení, ale domácí ještě do poločasu zápas otočili. Kromě šesti gólů ještě domácí 8x trefili brankovou konstrukci!

Fakta – branky: 28. a 42. Bělina M., 21. Jonáš, 33. Kučera z pen., 38. Rachota, 63. Jenčovský – 18. Svatoň, 68. Švadlenka z pen., ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 1:1, poločas 5:1, diváci: 50, rozhodčí Pára. Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina, Rachota, Javůrek, Erbs - Jonáš, Bělina M., Bělina R. (46. Jenčovský), Lulek (80. Masařík) - Kučera, Jonáš. Roudnice B: Šanda - Kučera, Klapka, Svatoň, Vanc - Klepmíř, Švadlenka, Matoušek, Voříšek - Melichar, Chrudimský.

Boharyně – Nové Město 0:1

O výsledku nervózně hraného utkání rozhodla jediná branka hostů z 1. poločasu.

Fakta – branka: 25. Pošepný, ŽK 4:2, ČK 1:1 (Pšenička za 2. ŽK – Pošepný), PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 80, rozhodčí Ležík. Sestavy – Boharyně: Peterko – Krejčí, Čáslavský, Rensa, Pšenička – Pavlíček, Steinfeld, Adlaf (22. Rejmánek), Flegr (46. Tryzna) – Samek, Málek. Nové Město: Jeřábek – Krnáč, Morávek, Pavlas, Stuchlík – Midloch R., Midloch M. (90. Krátký), Vinař (90. Hrubeš), Pošepný – Bambas (63. Vlk David), Matys (18. Kopřiva).

Prasek – Malšova Lhota 2:2

Domácí během 1. poločasu neproměnili šance. Hosté šli 5 minut před koncem do vedení, ale domácí vzápětí srovnali, a tak se zrodila zasloužená remíza.

Fakta – branky: 5. Vízek, 86. Hrubý – 17. Křičenský, 85. Kotland, ŽK 4:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 80, rozhodčí Štancl. Sestavy – Prasek: Drugda – Soukup, Holý, Klouzek, Štefán – Veselý, Taichman, Hrubý – Pražák, Vízek, Brett. Malšova Lhota: Kekelák M. – Radoň, Ďurech, Sedliský, Soukup Petr, Jarkovský – Kekelák L., Soukup Pavel, Šimek (46. Petřík) – Voltr (46. Kotland), Křičenský (60. Scháněl).

Ohnišťany – Syrovátka 3:2

Domácí měli celý zápas herně navrch, ale branky stříleli hosté, kteří vedli dokonce již o dva góly. Tento náskok však neudrželi a vítěznou branku vstřelil v 86. min. pěknou trefou Jiří Vobořil.

Fakta – branky: 35. Mydlář, 57. Sehnal, 86. Vobořil – 4. Pleskot Dan., 30. Hanousek, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 70, rozhodčí Koza. Sestavy – Ohnišťany: Šulc – Bezvoda, Vrba, Kleňhar, Hlavatý (65. Jiříček) – Mydlář, Kopáč, Matějka, Sehnal (74. Kmínek) – Vobořil, Novotný (46. Dvořák). Syrovátka: Šimek – Fikr, Pleskot J., Slonek, Hanousek (76. Knížek) – Jarkovský, Hruška, Vodička, Pleskot Dan. – Opolský, Kuric.

Lok. Hradec B – Starý Bydžov 1:4

Zápas se domácím hrubě nevydařil, když inkasovali 4 góly již v 1. poločase.

Fakta – branky: 87. Tichý - 8. a 16. Fiala Radim, 28. Vantura, 30. Štoček, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:4, diváci: 30, rozhodčí Kincl. Sestavy – Lok. Hradec B: Němec – Javůrek, Kollár, Šubrt, Mašek – Bartoněk (60. Vaněk), Čech R., Frizel (46. Bělonohý), Borovský – Tichý, Tuček. Starý Bydžov: Šteyr – Ondráček, Štoček, Vantura, Václavík – Fiala Radim (83. Kutík), Samerák (88. Fiala Roman), Daxner, Pánek – Bark, Černý (75. Šula).

Kosičky B – Hořiněves 5:0

Velkou převahu zúročili domácí pěti góly.

Fakta – branky: Stránský Martin 3, Dašek, Mráz, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 60, rozhodčí Částka. Sestavy – Kosičky B: Tomek – Kvaček, Pražák, Dašek, Koníček – Stránský Martin, Borůvka, Beneš, Koliáš – Mráz, Bouška. Hořiněves: Šlesingr – Kopecký, Pelc, Satranský ml., Runkas – Kluka, Černý, Pudlejner, Satranský st. (25. Mifek) – Rejfek, Hořínek.

Nový Hradec B – Neděliště 1:0

O výsledku zápasu rozhodla jediná branka střídajícího Bonharda 13 minut před koncem.

Fakta – branka: 77. Bonhard, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 50, rozhodčí Vlachý. Sestavy – Nový Hradec B: Vrabec – Kaplan, Páter, Havelka, Berger (46. Kolář) – Vedral (72. Novotný), Došek, Pejchal, Bendig – Sajvera, Přiklopil (63. Bonhard). Neděliště: Joneš – Zatloukal, Čejka (88. Matyásko), Nosek, Mergl – Kořínek (53. Jelínek), Stanner T., Stanner M. (46. Kocourek), Voňka M. – Stanner L. (72. Stránský), Voňka R.