Výsledky 12. kola

publikováno 26.10.2015 (aktualizováno 02.11.2015)

Neděliště – Lok. Hradec B 3:1

Domácí pěknými góly zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Voňka R. 2, Voňka M. – Čech R. z pen., ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 1:0, diváci: 49, rozhodčí Liebisch. Sestavy – Neděliště: Kiršbaum – Zatloukal, Čejka, Nosek, Voňka M. – Kořínek (75. Kocourek), Stanner T., Svatoň, Mergl – Stanner L. (65. Stránský), Voňka R. Lok. Hradec B: Tichý T. – Šubrt, Frizel, Bartoněk (88. Kopecký), Čech R. – Tuček, Mašek, Kollár, Malý – Tichý M., Vaněk (65. Čech V.).

Starý Bydžov – Ohnišťany 3:5

V bojovném nepříliš pohledném zápase byli hosté produktivnější, a proto si odvezli 3 body.

Fakta – branky: Vantura 3 (1 z pen.) – Kopáč 2, Novotný, Mydlář, Vobořil, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:4, diváci: 57, rozhodčí Stránský. Sestavy – Starý Bydžov: Šula – Ondráček, Štoček (52. Daxner), Vantura, Lechman (46. Bark) – Tomeš, Zmítko (5. Černý), Václavík, Fiala Radim – Semerák, Váňa (46. Šteyr). Ohnišťany: Šoltys – Bezvoda, Novotný (63. Hlavatý), Mydlář, Jiříček – Kmínek, Matějka, Kopáč, Kleňhar – Vobořil, Dvořák.

Syrovátka – Prasek 6:3

Zlepšený výkon po změně stran rozhodl o tom, že v posledním domácím utkání zůstaly body v Syrovátce.

Fakta – branky: Pleskot Dan. 4, Chrudimský, Tužil – Hrubý 2, Veselý, ŽK 3:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:2, diváci: 60, rozhodčí Olah. Sestavy – Syrovátka: Šimek – Kober (46. Musil), Fikr, Jarkovský, Pleskot J. – Hruška, Chrudimský (67. Žalský), Tužil, Vodička (81. Kuric) – Pleskot Dan., Polák. Prasek: Drugda – Veselý, Soukup, Vyhleďal, Štefán – Hrubý, Hátle, Klouzek, Holý (61. Vízek) – Taichman, Tomáš.

Malšova Lhota – Boharyně 1:3

Hosté byli herně lepší a zaslouženě zvítězili, když se prosadili ve 2. půli.

Fakta – branky: 36. Kotík – 39. Málek, 50. Flegr, 71. Tryzna, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 45, rozhodčí Šmolka. Sestavy – Malšova Lhota: Kekelák M. – Radoň, Soukup Petr, Ďurech, Sedliský – Šimek, Podzimek, Baják, Soukup Pavel – Kotík (79. Moder), Voltr (60. Křičenský). Boharyně: Peterko – Krejčí, Mrázek, Rensa, Steinfeld – Pavlíček, Adlaf, Farka, Rejmánek (46. Flegr) – Samek (46. Tryzna), Málek.

Hořiněves – Cerekvice 0:5

Hosté po celý zápas předváděli kvalitní výkon a zaslouženě v sousedském utkání vysokým rozdílem zvítězili.

Fakta – branky: Kučera 3, Bělina R., Bělina M., ŽK 4:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, diváci: 100, rozhodčí Krejska. Sestavy – Hořiněves: Šlesingr – Javůrek, Kopecký, Hořínek, Rešl – Navrátil (46. Satranský), Černý, Rejfek, Pudleiner (84. Pelc) – Müller (46. Kluka), Runkas (68. Miffek). Cerekvice: Tomášek – Rachota, Parobek, Černý, Dědina – Bělina R., Bělina M., Jonáš, Erbs – Šmída (75. Masařík), Kučera.

Roudnice B – Nový Hradec B 2:3

Domácí byli do poločasu lepší a vedli o 2 góly, ovšem ve 2. poločase hosté zabrali a po zásluze vyhráli.

Fakta – branky: 4. Vítek, 23. Kmoníček – 57. Jindra M., 68. a 82. Pejchal, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 40, rozhodčí Liebisch. Sestavy – Roudnice B: Šanda – Mrštík, Gráf (73. Kučera), Vanc, Svatoň (83. Matoušek) – Koutník L., Tomeš, Vlasák, Koutník D. – Kmíneček, Vítek. Nový Hradec B: Vašata – Kaplan, David, Havelka, Bombard – Jindra M., Došek, Kejchal, Vedral (46. Darius) – Přiklopil (84. Novotný), Sajvera (79. Berger).

Nové Město – Kosičky B 3:2

Velmi nervózní utkání vyhráli šťastnější domácí.

Fakta – branky: Pavlas, Midloch M. z pen., Vinař – Dašek M., vlastní (Krnáč), ŽK 4:1, ČK 1:2 (Svoboda – Černý M., Donát), PK 2:0 (Midloch M. 1 nedal), poločas 2:1, diváci: 60, rozhodčí Dostál. Sestavy – Nové Město: Jeřábek – Krnáč, Morávek (75. Vlk), Pavlas, Stuchlík – Midloch R., Svoboda, Midloch M., Vinař – Pošepný (85. Kopřiva), Bambas (46. Matys). Kosičky B: Tomek – Černý M., Kvaček, Pražák, Dašek M. – Donát, Černý J., Dašek F., Kružík – Koníček, Tomáš.