Výsledky 11. kola

publikováno 19.10.2015 (aktualizováno 26.10.2015)

Hořiněves – Roudnice B 2:1

Po celý zápas měli domácí mírnou převahu a dokázali skóre otočit.

Fakta – branky: Rejfek 2 – Koudelka, ŽK 4:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Štancl.   Sestavy – Hořiněves: Šlesingr - Navrátil (46. Runkas), Hořínek, Kopecký, Javůrek – Satranský ml., Rejfek, Černý, Satranský st. – Novák (76. Pelc), Pudleiner (81. Brixi). Roudnice B: Švadlenka – Vlnas, Gráf, Vanc (55. Melichar), Svatoň – Koutník L., Tomeš, Koutník D., Klapka – Koudelka, Vítek (55. Mičiak).

Cerekvice – Nové Město 3:3

Hosté se ujali vedení i přes několik šancí domácích. Těm se podařilo vyrovnat, nicméně před půlí skórovali hosté z penalty. Počátkem druhého poločasu Nové Město vedení navýšilo, ale domácí se nevzdali a i v deseti vybojovali alespoň bod.

Fakta – branky: Kučera 3 (1 z pen) - Svoboda z pen., Vinař, Bambas, ŽK 0:0, ČK 1:0 (42. Minich), PK 1:1, poločas 1:2, diváci: 50, rozhodčí Šmolka. Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina, Minich, Černý, Parobek - Jonáš, Bělina M., Bělina R., Lulek - Kučera, Erbs. Nové Město: Jeřábek - Krnáč, Morávek, Pavlas, Stuchlík - Vlk, Svoboda, Midloch M., Vinař - Kopřiva, Bambas (75. Hrubeš).

Kosičky B – Malšova Lhota 5:2

Domácí měli stálou převahu, kterou využili až ve 2. poločase.

Fakta – branky: Donát 2, Stránský Martin 2, Stránský Milan – Kekelák, Soukup, ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 50, rozhodčí Koza. Sestavy – Kosičky B: Tomek – Beneš, Černý, Kvaček, Pražák – Koníček (46. Tér), Koliáš, Stránský Martin, Stránský Milan – Dašek, Donát (84. Tomáš). Malšova Lhota: Florián – Radoň (46. Moder), Kekelák, Sedliský, Soukup Petr – Baják, Soukup Pavel, Kotík (62. Voltr), Šimek – Janata (70. Folvarský), Petřík (36. Podzimek).

Boharyně – Syrovátka 0:2

Domácí podali špatný výkon a umožnili tak soupeři snadnou výhru.

Fakta – branky: vlastní (Mrázek), Vodička, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 70, rozhodčí Krejska. Sestavy – Boharyně: Peterko – Krejčí, Rensa, Mrázek, Pšenička – Pavlíček, Široký (46. Tryzna), Adlaf, Rejmánek – Flegr, Málek. Syrovátka: Šimek – Slonek, Fikr, J. Pleskot, Jarkovský (76. Kuric) – Hruška, Tužil, Chrudimský, Vodička (65. Žalský) – Opolský, Polák.

Prasek – Starý Bydžov 0:1

Po vyrovnaném průběhu si hosté odvezli 3 body gólem vstřeleným na začátku zápasu.

Fakta – branka: 4. Daxner, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 75, rozhodčí Ležík. Sestavy – Prasek: Drugda – Vyhleďal, Svatoň, Veselý, Štefán – Štayr, Holý (63. Hátle), Hrubý, Pražák (46. Klouzek) – Soukup, Brett. Starý Bydžov: Šteyr – Ondráček, Daxner (56. Vantura), Bark, Lechman – Václavík, Černý (46. Pánek), Semerák, Fiala (90. Šula) – Štoček, Váňa.

Ohnišťany – Neděliště 3:2

V 1. poločase podali domácí hanebný výkon, hosté toho využili a z penalty se ujali vedení, které po přestávce navýšili. Po této brance domácí konečně zabrali a vývoj utkání zvrátili na svoji stranu.

Fakta – branky: Matějka, Jiříček, Kopáč – Stanner T. z pen., Stanner M., ŽK 5:1, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:1, diváci: 60, rozhodčí Hruška. Sestavy – Ohnišťany: Šulc – Bezvoda, Mydlář, Kleňhar, Novotný Petr – Matějka, Kopáč, Hlavatý (40. Jiříček), Sehnal (35. Vrba) – Dvořák (60. Novotný Jar,), Vobořil. Neděliště: Kiršbaum – Zatloukal, Čejka (75. Růžička), Nosek, Voňka Mar. – Kořínek (79. Matyásko), Stanner T., Svatoň, Jelínek (60. Kocourek) – Stanner M., Voňka T.

Lok. Hradec B – Nový Hradec B 1:0

Domácí po dobrém výkonu zaslouženě zvítězili, když ještě řadu vyložených šancí neproměnili.

Fakta – branka: 35. Mašek, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 46, rozhodčí Částka. Sestavy – Lok. Hradec B: Němec – Bělonohý, Šubrt, Mašek, Frizel – Ziegler (77. Kollár), Bartoněk, Čech R., Vaněk (80. Sobota) – Borovský, Tuček (86. Kopecký). Nový Hradec B: Vrabec – Havelka, Kaplan, David, Berger (65. Novotný) - Bendig J., Bonhard, Vedral, Sajvera – Přiklopil, Bendig G.