Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 10. kola

publikováno 12.10.2015 (aktualizováno 19.10.2015)

Nový Hradec B – Ohnišťany 4:1

Celé utkání byli domácí lepší, měli větší touhu po vítězství a zaslouženě vyhráli.

Fakta – branky: Sajvera 2, Přiklopil, Kotouček – Vobořil, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 10, rozhodčí Doubrava. Sestavy – Nový Hradec B: Sedláček – Kaplan, David, Páter, Havelka (69. Novotný) – Dárius (61. Berger), Kotouček, Bombard, Vedral (61. Matějka) – Sajvera, Přiklopil. Ohnišťany: Šoltys – Bezvoda, Novotný P., Jiříček, Novotný J. – Sehnal, Matějka, Kopáč, Kleňhar – Vobořil, Dvořák.

Neděliště – Prasek 4:1

Domácí si převedenou hrou 3 body zasloužili.

Fakta – branky: Stanner M. 2, Kořínek, Voňka R. – Veselý, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 40, rozhodčí Olah. Sestavy – Neděliště: Kiršbaum – Zatloukal, Budín (8. Čejka), Nosek, Voňka M. – Kořínek (81. Svoboda), Stanner T., Stanner L. (56. Svatoň), Stanner M. – Kocourek (54. Jelínek), Voňka R. Prasek: Šuhájek – Štayr, Veselý, Pražák, Soukup – Vyhleďal, Žďárský, Štefán, Drugda – Hrubý, Hátle (56. Brett).

Starý Bydžov – Boharyně 0:1

Utkání by spíše slušela spravedlivá remíza.

Fakta – branka: Málek Patrik, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Dostál. Sestavy – Starý Bydžov: Šula – Ondráček, Daxner (60. Lechman), Černý, Tomeš – Václavík, Pánek, Semerák, Fiala – Štoček (80. Štaier), Váňa. Boharyně: Peterko – Krejčí, Steinfeld, Mrázek, Pšenička – Pavlíček, Adlaf, Samek, Rejmánek (65. Farka) – Málek, Flegr.

Syrovátka – Kosičky B 5:5

V utkání, ve kterém se nedařilo ani jedné obraně, se zrodila  hokejová remíza.

Fakta – branky: Pleskot D. 2, Tužil, Vodička, Hruška – Stránský Milan 3 (1 z pen.), Koliáš, Stránský Martin,

ŽK 1:4, ČK 0:2 (Styblík za 2. ŽK, Volf), PK 0:1, poločas 4:2, diváci: 50, rozhodčí Liebisch ml. Sestavy – Syrovátka: Šimek – Pleskot J., Fikr, Slonek (60. Žalský), Vodička (80. Kuric) – Hruška, Tužil, Opolský, Chrudimský (46. Musil) – Jarkovský, Pleskot Dan. Kosičky B: Tomáš (46. Styblík) – Beneš, Černý, Kvaček, Pražák – Volf, Tomek, Koníček, Koliáš – Stránský Martin, Stránský Milan.

Malšova Lhota – Cerekvice 2:0

V utkání dobré úrovně byli domácí důraznější a neproměnili ještě řadu brankových příležitostí.

Fakta – branky: 28. Kotík, 70. Podzimek,ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 55, rozhodčí Hruška.

Sestavy – Malšova Lhota: Kekelák M. – Radoň, Ďurech, Janata, Soukup Pavel – Šimek (86. Folvarský), Soukup Petr, Hladík (36. Podzimek), Kekelák L. – Petřík (85. Křičenský), Kotík (46. Voltr). Cerekvice: Tomášek – Dědina, Minich, Rachota, Erbs – Lulek, Bělina M., Bělina R., Jonáš – Lučera, Jenčovský (75. Masařík).

Nové Město – Hořiněves 2:1

Domácí zaslouženě vyhráli, když ještě spoustu příležitostí neproměnili.

Fakta – branky: Vinař 2 – Pudlejner, ŽK 3:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 60, rozhodčí Mottajček.

Sestavy – Nové Město: Vlk Drah. – Krnáč, Morávek, Pavlas, Stuchlík – Pošepný, Svoboda, Midloch M., Vinař – Midloch R., Bambas (80. Kopřiva). Hořiněves: Šlesinger – Kopecký, Javůrek, Navrátil, Runkas – Kluka (76. Novák), Pudlejner, Černý (70. Satranský st.), Satranský ml. – Rejfek, Hořínek.

Roudnice B – Lok. Hradec B 1:5

Hosté byli fotbalovější a po zásluze zvítězili.

Fakta – branky: Kučera – Borovský 2, Čech, Pára, Kopecký, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 30, rozhodčí Šmolka. Sestavy – Roudnice B: Šanda – Svatoň, Novotný, Pajgrt (12. Švadlenka), Gráf (46. Kučera) - Vanc (60. Matoušek), Pospíšil, Koutník (69. Chrudimský), Klapka (46. Mičiak) – Melichar, Vítek. Lok. Hradec B: Němec – Malý (9. Kollár), Frizel, Bělonohý, Bartoněk – Čech R., Borovský, Tuček, Tichý – Pára, Čech V. (58. Kopecký).