Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 9. kola

publikováno 05.10.2015 (aktualizováno 12.10.2015)

Nové Město – Roudnice B 5:0

Domácí podali vynikající výkon a zaslouženě vyhráli, když se 4 brankami blýskl Leoš Svoboda.

Fakta – branky: Svoboda 4 (1 z pen.), Vinař, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:0, diváci: 50, rozhodčí Koza. Sestavy – Nové Město: Jeřábek – Krnáč, Morávek, Pavlas, Stuchlík – Svoboda, Vinař, Vlk ml. (52. Kopřiva), Hrubeš – Midloch R. (60. Macháň), Bambas (78. Midloch P.). Roudnice B: Šanda – Kučera, Gráf, Matoušek, Vanc – Mičiak (46. Chrudimský), Svatoň, Koutník, Kmoníček – Melichar, Švadlenka.

Cerekvice – Syrovátka 8:0

Domácí do poločasu získali pohodlné vedení o čtyři branky, které ve druhé půli již jen pohodlně navýšili. Utkání výborně řídil rozhodčí Kincl

Fakta – branky: Bělina M. 4, Kučera z pen, Jonáš, Erbs, Lulek, ŽK 0:4, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 4:0, diváci: 50, rozhodčí Kincl. Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina, Minich, Rachota, Parobek - Jonáš, Bělina M., Bělina R., Erbs (60. Lulek) - Kučera, Šmída. Syrovátka: Šimek - Slonek, Fikr, Pleskot J., Musil - Hruška, Tužil, Chrudimský, Vodička (46. Jarkovský) - Pleskot D., Polák (46. Opolský).

Kosičky B – Starý Bydžov 2:7

V 1. poločase domácí nevyužili šance, po změně stran se s góly roztrhl pytel a hosté prakticky vše proměnili.

Fakta – branky: Tomek 2 – Černý 2, Semerák 2, Daxner 2, Váňa, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 40, rozhodčí Konhefr. Sestavy – Kosičky B: Tomáš – Beneš, Černý, Donát, Koliáš J. – Koliáš R., Kvaček, Pražák (74. Šanda), Volf – Tomek, Koníček. Starý Bydžov: Šteyr – Bark, Daxner, Černý, Tomeš – Zmítko, Václavík, Ondráček, Semerák – Váňa (80. Fiala), Štoček (21. Kutík).

Boharyně – Neděliště 4:0

Domácí si vytvořili řadu brankových příležitostí a zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Málek, Farka, Flegr, Samek, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 60, rozhodčí Hruška. Sestavy – Boharyně: Peterko – Krejčí, Rensa, Steinfeld, Pšenička – Pavlíček (75. Široký), Farka (46. Flegr), Adlaf, Rejmánek – Samek, Málek. Neděliště: Kiršbaum – Budín, Čejka (71. Němeček), Zatloukal (54. Matiásko), Svatoň – Kořínek, Stanner T., Stanner L., Stanner M. - Růžička (61. Kocourek), Voňka.

Prasek – Nový Hradec B 4:7

V utkání, v němž byli hosté lepším mužstvem a proměnili více šancí, putovaly zaslouženě 3 body na Nový Hradec.

Fakta – branky: Janáček 2, Pražák, Žďárský – Sajvera 4, Vopálka 2, Přiklopil, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 55, rozhodčí Krejska. Sestavy – Prasek: Šuhájek – Vyhleďal (81. Tomáš), Veselý, Štefán, Štayr – Hátle (56. Janáček), Pražák, Soukup, Taichman – Žďárský, Brett. Nový Hradec B: Radoň – Kaplan, David, Páter, Bonhard – Kotouček, Došek, Vopálka (66. Vošvrda), Vedral (72. Berger) – Sajvera, Přiklopil.

Ohnišťany – Lok. Hradec B 1:1

Domácí sice měli celý zápas drtivou převahu, jak herní, tak i střeleckou, ale bohužel pro ně to stačilo jenom na bod.

Fakta – branky: Sehnal – Tuček, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 60, rozhodčí Liebisch. Sestavy – Ohnišťany: Šulc – Kleňhar, Vrba, Bezvoda, Hlavatý (46. Novotný P.) – Matějka, Kopáč, Vobořil, Mydlář (59. Jiříček) – Dvořák (64. Kmínek), Sehnal (66. Novotný J.). Lok. Hradec B: Tichý – Franc, Šubrt (12. Sobota), Javůrek Jiří, Frizel – Vaněk, Bartoněk, Tuček, Kopecký – Javůrek Jar., Ziegler.

Malšova Lhota – Hořiněves 4:1

Herně velmi dobré utkání ze strany domácího mužstva, které se prosadilo i střelecky.

Fakta – branky: 36. Kotík, 42. Baják, 53. a 62. z pen. Kekelák – 5. Kopecký, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:1, diváci: 60, rozhodčí Doubrava. Sestavy – Malšova Lhota: Florián – Sedliský (87. Folvarský), Jarkovský, Šimek, Soukup Petr – Petřík (68. Podzimek), Soukup Pavel, Hladík, Baják (84. Křičenský) – Kekelák, Kotík (77. Radoň). Hořiněves: Šlesingr – Kopecký, Müller, Fejk (46. Brixi), Runkas – Rešl, Pudlejner, Černý, Tluka – Rejfek (79. Pelc), Hořínek.