Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 8. kola

publikováno 29.09.2015 (aktualizováno 05.10.2015)

Roudnice B – Ohnišťany 0:4

Po vyrovnaném 1. poločase si hosté zaslouženě odvezli 3 body, když domácí neproměnili čtyři samostatné nájezdy.

Fakta – branky: Vobořil, Kopáč, Kmínek, Novotný, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 60, rozhodčí Olah. Sestavy – Roudnice B: Žák – Mrštík, Gráf, Pajgrt (46. Kučera), Svatoň – Mičiak (46. Voříšek, 80. Klempíř), Šanda (46. Švadlenka), Pospíšil, Koutník – Melichar, Vítek. Ohnišťany: Šoltys – Bezvoda, Mydlář (54. Novotný), Vrba, Hlavatý – Sehnal, Matějka, Kopáč, Kleňhar – Vobořil (74. Kmínek), Dvořák.

Neděliště – Kosičky B 1:3

Domácí, kteří obdrželi laciné góly, nedokázali sami proměnit vyložené šance.

Fakta – branky: Jelínek – Černý, Stránský Milan, Donát, ŽK 0:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 55, rozhodčí Krejska. Sestavy – Neděliště: Dostál A. – Budín, Čejka (67. Růžička), Nosek, Voňka M. – Kořínek, Stanner T., Stanner L. (66. Matyásko), Stanner M. (46. Kocourek) – Jelínek, Voňka R. Kosičky B: Tomáš – Volf, Černý, Koníček, Koliáš R. – Pražák, Stránský Milan (46. Tomek), Kvaček, Donát – Beneš, Koliáš J. (71. Stránský Martin).

Starý Bydžov – Cerekvice 3:4

Domácí po nevydařeném 1. poločase už nestihli zvrátit výsledek.

Fakta – branky: Tomeš, Zmítko, Daxner – Kučera 2, Bělina M., Bělina R., ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:3, diváci: 50, rozhodčí Koki. Sestavy – Starý Bydžov: Šteyr – Bark, Lechmann (72. Daxner), Černý, Tomeš – Zmítko, Štoček, Pánek, Fiala Rad. – Váňa (80. Šula), Václavík (46. Semerák). Cerekvice: Tomášek – Černý (46. Strnadel), Minich, Jonáš, Bělina M. – Vích, Kučera, Bělina R., Šmída – Erbs, Masařík.

Syrovátka – Hořiněves 6:1

Domácí dokázali nejlepší obranu soutěže rozvrátit pěti brankami již v 1. poločase a po změně stran už skóre jenom kontrolovali.

Fakta – branky: Pleskot Daniel 4, Tužil, Pleskot J. – Brixi, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 5:0, diváci: 60, rozhodčí Konhefr. Sestavy – Syrovátka: Šimek – Hruban (27. Musil), Fikr, Slonek, Pleskot J. – Hruška, Tužil (70. Kuric), Chrudimský, Vodička – Pleskot D., Polák (86. Jarkovský). Hořiněves: Šlesingr – Kopecký, Müller (46. Pelc), Navrátil (41. Kluka), Brixi (67. Novák) – Rešl (46. Pudleiner), Černý, Satranský, Hořínek – Rejfek, Runkas.

Malšova Lhota – Nové Město 2:4

Domácím se herně nedařilo, a tak hosté po průměrném výkonu zvítězili.

Fakta – branky: 30. Baják, 57. Kekelák – 9. Kopřiva, 25. Vinař, 55. Pavlas, 58. Pošepný, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 40, rozhodčí Částka. Sestavy – Malšova Lhota: Křičenský – Radoň, Hladík, Folvarský (65. Kotík), Volf – Šimek, Soukup Petr, Petřík (29. Kekelák), Moder (85. Florián) – Voltr (46. Podzimek), Baják. Nové Město: Vlk Drah. – Krnáč, Morávek, Pavlas, Kopřiva – Svoboda, Midloch M., Vinař, Vlk Dav. – Pošepný, Midloch P.

Lok. Hradec B – Prasek 4:3

Ve vyrovnaném utkání hosté na rozdíl od domácích doplatili na neproměňování šancí.

Fakta – branky: Borovský 2, Tuček, Svatoň – Veselý, Pražák, Hrubý, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:1 (nedal Hrubý), poločas 2:2, diváci: 40, rozhodčí Liebisch ml. Sestavy – Lok. Hradec B: Němec – Malý, Svatoň (70. Rosůlek), Šubrt, Javůrek – Vaněk (75. Bělonohý), Frizel, Čech, Borovský – Tichý, Tuček. Prasek: Šuhájek – Štayr, Veselý, Pražák, Soukup – Vyhleďal (10. Hrubý), Dácký, Žďárský, Vízek – Holý (20. Taichman), Štefán.

Nový Hradec B – Boharyně 2:1

Domácí tým měl po celý zápas mírnou převahu a zaslouženě dovedl své snažení k vítěznému konci.

Fakta – branky: 3. Bendig, 59. Bonhard – 78. Málek, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 25,

rozhodčí Šmolka. Sestavy – Nový Hradec B: Sedláček – Havelka (46. Jindra), Páter, David, Kaplan (51. Vošvrda) – Sajvera, Bonhard, Bendig, Vedral (68. Novotný) – Přiklopil, Berger. Boharyně: Peterko – Flegr, Steinfeld, Rensa, Krejčí (90. Široký) – Pavlíček (68. Farka), Samek, Adlaf, Pšenička (55. Tryzna) – Málek, Rejmánek.