Úvod » Výsledky » sezóna 2015 / 2016

Výsledky 7. kola

publikováno 20.09.2015 (aktualizováno 29.09.2015)

Malšova Lhota  – Roudnice B 5:0

Po celý zápas měli domácí herní převahu, prosadili se i střelecky, a tak 3 body zůstaly v Malšově Lhotě.

Fakta – branky: 19. Šimek, 33. Hladík, 37. a 80. Kekelák Luk., 52. Soukup Petr, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 60, rozhodčí Šmolka. Sestavy – Malšova Lhota: Křičenský – Ďurech (65. Janata), Jarkovský, Volf, Radoň (73. Folvarský) – Soukup Petr, Soukup Pavel, Šimek, Voltr (64. Petřík) – Kekelák, Hladík. Roudnice B: Žák – Mrštík, Vanc, Gráf, Kučera – Koutník D., Novotný, Pospíšil, Voříšek (46. Klempíř) – Melichar, Vítek (46. Chrudimský).

Nové Město – Syrovátka 2:1

Domácí konečně zabrali a zaslouženě vyhráli.

Fakta – branky: Pavlas, Svoboda z pen. – Opolský, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Dostál. Sestavy – Nové Město: Vlk Drah. – Krnáč, Morávek, Pavlas, Stuchlík Jiří st. – Kopřiva, Svoboda, Midloch M., Vinař – Midloch P. (75. Stuchlík Jiří ml.), Vlk David. Syrovátka: Saidl – Pleskot J., Pleskot D., Chrudimský, Hruban (80. Slonek) – Polák, Opolský, Tužil, Fikr – Vodička, Jarkovský (38. Žalský).

Hořiněves – Starý Bydžov 0:0

Zbytečně vyhrocené utkání skončilo bezbrankovou plichtou.

Fakta – ŽK 3:5, ČK 0:1 (88. Ondráček za 2. ŽK), PK 0:0, diváci: 100, rozhodčí Grossman. Sestavy – Hořiněves: Šlesingr – Miller, Navrátil, Kopecký, Runkas – Rešl, Černý, Hořínek, Satranský – Rejfek, Tluka (70. Pelc). Starý Bydžov: Šula – Bark, Ondráček, Lechman, Černý – Tomeš, Zmítko, Štoček, Pánek – Fiala (87. Šteyr), Semerák.

Cerekvice – Neděliště 5:0

Domácí získali do poločasu dvoubrankové vedení, ale o osudu zápasu rozhodla hlavně neproměněná penalta hostů na začátku druhé půle. Pak již domácí skóre pohodlně navýšili.

Fakta – branky: Šmída 2, Bělina M. 2, Jonáš, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:1 (nedal Stanner T.), poločas 2:0, diváci: 69, rozhodčí Liebisch. Sestavy – Cerekvice: Tomášek - Dědina, Minich, Rachota, Parobek – Jonáš (80. Masařík), Bělina M., Bělina R., Lulek (46. Erbs) - Kučera, Šmída (62.Jenčovský). Neděliště: Dostál - Čejka, Nosek, Kocourek (62. Svatoň), Kořínek - Pekáč, Voňka M., Stanner T., Stanner M. - Voňka R. (46. Stránský), Jelínek.

Boharyně – Lok. Hradec B 3:0

Domácí měli celý zápas více ze hry a zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Samek, Málek, Flegr, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 50, rozhodčí Vlachý. Sestavy – Boharyně: Peterko – Krejčí, Steinfeld, Rensa, Menihart – Pšenička, Adlaf, Samek, Pavlíček (46. Flegr) – Málek, Rejmánek (71. Kohout). Lok. Hradec B: Tichý T. – Malý, Šubrt, Javůrek, Frizel – Bartoněk (75. Sobota), Vaněk, Tuček, Kopecký – Tichý M., Franc.

Prasek – Ohnišťany 1:6

Hosté byli lepší v proměňování brankových příležitostí, a tak si odvezli 3 body.

Fakta – branky: Hrubý – Sehnal 2, Mydlář 2, Vobořil, Dvořák, ŽK 4:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, diváci: 100, rozhodčí Pára. Sestavy – Prasek: Šuhájek – Vyhleďal, Vízek, Brett (40. Dúcký), Veselý (46. Žďárský) – Štefán, Štayr, Hrubý (66. Holý), Pražák – Drugda, Klouzek. Ohnišťany: Šulc – Novotný, Sehnal, Mydlář, Kleňhar – Vobořil (70. Kmínek), Matějka, Kopáč, Bezvoda – Vrba, Dvořák.

Kosičky B – Nový Hradec B 2:5

Hosté využili mírnou převahu a prosadili se na rozdíl od domácích i střelecky.

Fakta – branky: Donát, Koliáš – Přiklopil 3, Jindra 2, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 50, rozhodčí Kincl. Sestavy – Kosičky B: Tomek – Volf, Černý, Koníček, Koliáš – Pražák, Stránský, Kvaček, Borůvka – Donát (46. Bouška), Dašek. Nový Hradec B: Radoň – David, Vopálka, Bonhart, Pátek – Vondra, Kotouček, Bendig (46. Berger), Přiklopil – Matějka, Sajvera (60. Novotný).