Výsledky 6. kola

publikováno 14.09.2015 (aktualizováno 20.09.2015)

Roudnice B – Prasek 1:0

Po mírné převaze se zrodila těsná výhra domácích.

Fakta – branka: 85. Melichar, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 80, rozhodčí Koki. Sestavy – Roudnice B: Žák – Mrštík, Kučera, Gráf, Svatoň – Mičiak, Pospíšil, Švadlenka (90. + 2.. Voříšek), Koutník – Melichar (90. Chrudimský), Koudelka. Prasek: Šuhájek – Brett, Štayr, Štefán, Veselý – Hrubý, Pražák (80. Hátle), Vyhleďal, Vízek – Pokorný, Ducký (66. Klouzek).

Ohnišťany – Boharyně 4:2

Zasloužené vítězství domácího týmu v ne příliš pohledném utkání.

Fakta – branky: Kopáč, Vobořil, Novotný P., Dvořák – Rejmánek, Samek, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 70, rozhodčí Koza st. Sestavy – Ohnišťany: Šoltys – Novotný P., Sehnal (65. Jiříček), Mydlář (72. Kmínek), Kleňhar – Vobořil, Matějka, Kopáč, Bezvoda – Vrba, Dvořák (75. Jon). Boharyně: Flegr – Krejčí, Široký, Steinfeld, Pšenička – Pavlíček, Adlaf, Samek, Rejmánek – Fatka, Málek.

Neděliště – Hořiněves 3:2

Ačkoliv domácí v zápase dvakrát prohrávali, nakonec zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Jelínek, Stanner M., Kocourek – Pudlejner, Navrátil, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 90, rozhodčí Štancl. Sestavy – Neděliště: Kiršbaum – Stránský (82. Hlaváček), Čejka, Nosek (12. Kocourek), Budín – Dostál, Voňka M., Pekáč, Stanner M. – Jelínek (46. Růžička), Voňka R. Hořiněves: Šlesingr – Kopecký, Müller, Navrátil, Runkas – Rešl, Pudlejner (80. Novák), Černý, Satranský ml. (70. Satranský st.) – Rejfek, Hořínek.

Starý Bydžov – Nové Město 2:2

Domácí byli lepší a stihli jenom z řady šancí vyrovnat.

Fakta – branky: Pánek A. z pen., Zmítko – Vinař, Midloch P., ŽK 5:0, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:2, diváci: 50, rozhodčí Pára. Sestavy – Starý Bydžov: Šteyr – Kutík (60. Daxner), Ondráček, Štoček, Tomeš (46. Lechman) – Václavík, Zmítko, Pánek, Semerák – Bužik, Fiala Radim (78. Fiala Roman). Nové Město: Jeřábek – Krnáč, Morávek, Pavlas, Stuchlík st. – Kopřiva, Hrubeš (46. Stuchlík ml.), Vinař, Midloch P. – Vlk, Svoboda.

Syrovátka – Malšova Lhota 2:6

Nepovedené utkání domácích, když již ve 20. min. prohrávali 0:4 a přes veškerou snahu se jim výsledek korigovat nepovedlo.

Fakta – branky: Hruška, Pleskot Dan. – Kekelák Lukáš 4, Šimek 2, ŽK 4:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:5, diváci: 50, rozhodčí Hruška. Sestavy – Syrovátka: Jarkovský M. – Jarkovský Z., Pleskot J., Slonek, Hruban (86. Kober) – Hruška, Polák (68. Hanžl), Chrudimský, Žalský (47. Vodička) – Opolský, Pleskot D. Malšova Lhota: Křičenský – Volf, Ďurech, Jarkovský T., Soukup Petr – Soukup Pavel, Šimek, Moder, Hladík – Baják (70. Kotík), Kekelák (80. Petřík).

Lok. Hradec B – Kosičky B 3:1

Po vyrovnaném 1. poločase se domácí zlepšili a dvěma góly rozhodli o výhře.

Fakta – branky: Tuček, Čech, Tichý - Koliáš Rad., ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 70, rozhodčí Olah. Sestavy – Lok. Hradec B: Němec – Malý, Šubrt, Javůrek, Frizel – Čech, Tuček, Tichý, Mašek – Bartoněk, Vaněk. Kosičky B: Tomek – Volf, Beneš, Pražák, Černý - Koníček, Dašek, Kvaček, Vávra – Donát, Koliáš Rad.

Nový Hradec B – Cerekvice 1:9

Po velice špatném výkonu si z Nového Hradce odvezli všechny 3 body hosté, kteří vedli ve 20. minutě již o 4 góly.

Fakta – branky: Přiklopil – Bělina M. 3, Jonáš 2, Bělina R. 2, Kučera, Vích, ŽK 3:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:4, diváci: 53, rozhodčí Částka. Sestavy – Nový Hradec B: Radoň – Kaplan, David, Bombard, Havelka – Přiklopil (58. Voškrda), Vrabec, Bendig, Vedral – Sajvera (70. Berger), Langr. Cerekvice: Tomášek – Dědina, Minich, Erbs – Jonáš, Bělina M., Lulek, Parobek, Bělina R. – Kučera, Šmída (75. Vích).